Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wiemy po co był płot!
22258
#Horus nieaktywny
4 stycznia 2021r. o 17:35
to jak widzę nie bardzo ci z tą ''wiedzą'' :]

ale by rozwiać twoje fantazje wyjaśniam ...
moje rodzinne strony to pomiędzy Bobrem a Nysą a ojca pomiędzy Wisłokiem a Sanem...

do Bugu ''geografie'' od siedmiu boleści są setki kilometrów ...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pomarańczowożółta Pragnia niezalogowany
4 stycznia 2021r. o 17:46
Trzeba ogrodzić też wiadukt bo ludzie z niego skaczą, no i krzyż też!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pomarańczowożółta Pragnia niezalogowany
4 stycznia 2021r. o 17:48
Centrum miasta też trzeba ogrodzić bo to strefa parkowania a nie miejsce do picia i ćpania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobiała Portulaka niezalogowany
4 stycznia 2021r. o 18:34
może dorośli i młodzież powinni złożyć pozew zbiorowy za ograniczenie swobód obywatelskich, władza za dużo sobie pozwala - Naród / Suweren - nie zapomni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowoszary Ognik niezalogowany
4 stycznia 2021r. o 18:45
~~Zielonobiała Portulaka napisał(a): może dorośli i młodzież powinni złożyć pozew zbiorowy za ograniczenie swobód obywatelskich, władza za dużo sobie pozwala - Naród / Suweren - nie zapomni

Szybciej zapomni jak sobie myślisz ,rzucą ochłap 13 i 14 emeryturę i następne wybory mają wygrane .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
4 stycznia 2021r. o 18:52
teraz po wszystkich kolejnych podwyżkach sprzedadzą się za 10 zł.

dla nich każdy grosz będzie się liczył ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
4 stycznia 2021r. o 19:52
~~Zielonobiały Żylistek napisał(a):
PanM napisał(a): Nie ma potrzeby panikować . Ma to swoje dobre strony.
Następny ruch grodzenie i zamykanie kościołów . Jak pisze na tej tablicy W SKATEPARKU.
" W TROSCE O PAŃSTWA ZDROWIE " [img=1609775605_c2kgys1.png]


Po pierwsze, jest napisane.... po drugo :-) kiedyś Pana tolerowałem, ale ponoć "wyszedł" Pan z ciężkiej choroby i nadal kąsa Pan rękę..... Zdrowia Panu życzę i harmonii na cały Nowy Rok 2021!


Cóż to za " DOBRA RĘKA " która upomina się o szacunek ? Pewien onkologiczny autorytet powiedział mi " TO CHOROBA PRZY KTÓREJ NIGDY NIE MOŻNA BYĆ PEWNYM WYGRANEJ "
Przyjąłem to jako przesłanie chroniące mnie przed zbytnim optymizmem.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
4 stycznia 2021r. o 20:01
nie świruj ...
i tak widzę w tobie tyle optymizmu że trudno mi zrozumieć skąd on się bierze...

bo ty nadal ,wręcz maniakalnie o ''najniższej krajowej'' lub o ''kwocie wolnej ''

ale tłumaczę to tym że to tyko twoja odmiana ''hurrraaaa optymizmu'' ;)

to tak ja...
albo o pisdzielcach albo o polskich faszystach...
aha...i jeszcze o klechach pedofilach...
to też na zasadzie że kiedyś to ni pojmą ..

to też ''hurra optymizm''

niepoprawny zresztą...;)

ty ...a może jutro podjedziesz tam ?
razem sobie ''przeskoczymy przez płot''

ponoć każdy w życiu ma jakiś do przeskoczenia..;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.