Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Napoje droższe niż w USA i Niemczech
~Żółty Nagietek niezalogowany
5 stycznia 2021r. o 21:23
Powiedział celebryty bez kolejki, wypijając szklankę coli,....ciurkiem:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buraczkowa Pęcherznica niezalogowany
5 stycznia 2021r. o 21:28
Do wszystkich którzy uważają że to jest bandycki podatek, informacja jaką ja kupuję to taka że mniej osób będzie kupować to czarne GÓWNO ,... 4 ro pak Pepsi czy Coca-coli jest tańszy od zwykłej mineralnej wody ??! to jest dopiero chore ! Trucizna tańsza od zdrowej wody .... a wy wszyscy biadolicie że drogie ? , .. soki z witaminkami z zawartością cukru 12g/100g ??? qrwa ...e czy wy nie widzicie że trują was cukrem za waszą zgodą ??? Jeszcze podnieść cenę do 10 zł / butelkę !!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnoszara Lnica niezalogowany
5 stycznia 2021r. o 21:39
~~Buraczkowa Pęcherznica napisał(a): Do wszystkich którzy uważają że to jest bandycki podatek, informacja jaką ja kupuję to taka że mniej osób będzie kupować to czarne GÓWNO ,... 4 ro pak Pepsi czy Coca-coli jest tańszy od zwykłej mineralnej wody ??! to jest dopiero chore ! Trucizna tańsza od zdrowej wody .... a wy wszyscy biadolicie że drogie ? , .. soki z witaminkami z zawartością cukru 12g/100g ??? qrwa ...e czy wy nie widzicie że trują was cukrem za waszą zgodą ??? Jeszcze podnieść cenę do 10 zł / butelkę !!

Ale ja dzisiaj widziałem butelka coli kosztuje 10 zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mahoniowy Narcyz niezalogowany
5 stycznia 2021r. o 23:58
Tradycyjne napoje? Pan nadredaktor uważa, że Coca-Cola to w Polsce tradycja?
To są chyba jakieś żarty :) . Panie starszy nadredaktorze, tradycja to chyba dla pana coś innego niż CC! Trochę pan starszy ode mnie, a dla mnie CC to nie tradycja.

Ten młodszy nadredaktorato raczej nie wie, o czym piszę. Jest jeszcze młody(?), lewicowy i postępowy(tfuuu...). A tacy to Koka-kola i takie inne mają w głowie :)

No to dobrej nocy nadredaktorzy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnoszary Krokus niezalogowany
6 stycznia 2021r. o 3:16
To niezdrowe tamto niezdrowe ale najbardziej niezdrowa to jest służba zdrowia! No i naczelny nowotwór polski PiS!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognista Golteria niezalogowany
6 stycznia 2021r. o 5:31
~~Mahoniowy Narcyz napisał(a): Tradycyjne napoje? Pan nadredaktor uważa, że Coca-Cola to w Polsce tradycja?
To są chyba jakieś żarty :) . Panie starszy nadredaktorze, tradycja to chyba dla pana coś innego niż CC! Trochę pan starszy ode mnie, a dla mnie CC to nie tradycja.

Ten młodszy nadredaktorato raczej nie wie, o czym piszę. Jest jeszcze młody(?), lewicowy i postępowy(tfuuu...). A tacy to Koka-kola i takie inne mają w głowie :)

No to dobrej nocy nadredaktorzy!


Piepszysz chłopczyku.
WSZYSTKO PIS zrobił, żeby POGNĘBIĆ Polaków. Droższy gaz z USA? Ależ owszem, sprzedawczyki "kupią". Droższa ropa? Nie problem, sprzedawczyki zakupią. Droższy węgiel? Owszem, sprzedawczyki zakażą kupna doskonałego antracytu z Rosji. Wierzba energetyczna? A na czym będziesz uprawiał, skoro sprzedawczyki ograniczyli zakup ziemi rolnej do "swoich"? Drewno odpadowe? A gdzie tam, skoro monopol praktycznie pisowskich "lasów państwowych" na handel ze Szwecją czy Norwegią. Elektrownia wodna? A jak, skoro sprzedawczyki wprowadzili opłaty "za korzystanie z wód"? Elektrownia jądrowa? A jak, skoro sprzedawczyki rozdali ją w 500+ ? Nowoczesna elektrownia węglowa? A jak, skoro sprzedawczyki ją zakończyli, bo dowiedzieli się, że na "polskim narodowym węglu" to ona NIE POJEDZIE?
I oczywista oczywistość WINA TUSKA .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowa Ułudka niezalogowany
6 stycznia 2021r. o 9:40
W nie dużych ilościach jest nie szkodliwa coca cola nawet chorzy na nowotwory po przeszczepach szpiku piją cole aby oczyścić jelita i to faktycznie pomaga.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawy Świerk niezalogowany
6 stycznia 2021r. o 10:33
~~Brudnoszara Lnica napisał(a):
Ale ja dzisiaj widziałem butelka coli kosztuje 10 zł


Będę strzelał - czy jest to sklep na Karola Miarki? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza