Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Radny Dariusz F. z wyrokiem
~Złoty Groszek niezalogowany
6 stycznia 2021r. o 21:21
~~Bladozielona Bakopa
Kwestionujesz wartość wyroku pierwszej instancji? Przed odwołaniem od wyroku warto się zastanowić czy sędzia łaskawszym okiem spojrzy na oskarżonego... ;) chyba że się ma znajomych też na wyższych szczeblach... Ten wyrok za mobbing i nakłanianie do PODROBIENIA PODPISU wydaje się trochę śmieszny (pan radny mógł dostać aż 7 lat za kratami- 2 lata za mobbing, 5 lat za podpis).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brązowy Czosnaczek niezalogowany
6 stycznia 2021r. o 21:25
Dla wartościowych pracowników praca się znajdzie zawsze wiec Pan Darek da radę i żaden złośliwiec Mu nie przeszkodzi w tym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złoty Groszek niezalogowany
6 stycznia 2021r. o 21:26
Praca jako obozowy kapo?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złoty Groszek niezalogowany
6 stycznia 2021r. o 21:34
Osoby głęboko wierzące powinny żyć wiarą i miłością do bliźniego... tak przynajmniej mówi Biblia...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Konopny Perukowiec niezalogowany
6 stycznia 2021r. o 21:35
Latem to można ponoć nieźle zarobić na zbieraniu truskawek, jagód, ślimaków, grzybów itp
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
6 stycznia 2021r. o 21:37
~Brązowy Czosnaczek napisał(a):

Pan Darek da radę i żaden złośliwiec Mu nie przeszkodzi w tym.


a zwłaszcza że koledzy z układów pomogą...

jak czytam o tym ''wyroku w trybie nakazowym'' to tylko śmiech mnie ogarnia...
tak można wydawać wyroki jak ktoś komuś rzucił pod nogi skórkę banana a nie gdzie FAŁSZUJE SIĘ PODPIS...

kto z was wiedział że odbędzie się taka rozprawa?
jestem pewien że nikt...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kobaltowy Kuflik niezalogowany
6 stycznia 2021r. o 21:43
To jakaś kpina sąd wydał wyrok bez zeznań świadków a wszyscy wiedzą że prokuratura odrzuciła mobbing
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złoty Groszek niezalogowany
6 stycznia 2021r. o 21:51
To kto oskarżał pana radnego w sprawie PRZESTĘPSTWA? Święty Krzysztof? Bo jak nie prokuratura to ja nie wiem kto.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego