Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Rudy i CDU w Niemczech

~~Kawowy Powojnik niezalogowany
17 stycznia 2021r. o 9:20
Donald Tusk został zaproszony na wiec partii CDU w Niemczech, gdzie przemawiał i wychwalał Niemców i ich partię i ich działalność dla Europy. Wiadomo, że w Unii Europejskiej Niemcy grają tylko pod siebie czego przykładem jest budowa gazociągu Nord Stream 2. Zadano kiedyś pytanie odnośnie budowy tego gazociągu Angeli Merkel i jak to ma się z interesem Unii Europejskiej. Odpowiedź jej była Niemcy to są Niemcy i to jest interes ich. Skoro Rudy tak wychwala partie rządzącą w Niemczech to i popiera Nord Stream 2. Kraje Europy Środkowej mają przestrzegać sankcji Unii Europejskiej a Niemcy robią interesy z Rosja. Oni już nawet rżną głupa, że nie wiadomo czy to Rosjanie wywołali wojnę w Donbasie na Ukrainie - wypowiedź Branta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnogranatowa Szydlica niezalogowany
18 stycznia 2021r. o 16:41
Słyszałem że Tusk na koniec swojej wypowiedzi pochwalnej odśpiewał hymn niemiecki, naprawdę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
18 stycznia 2021r. o 17:11
po niemiecku...:)



:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielononiebieski Sumak niezalogowany
18 stycznia 2021r. o 17:58
No i co w tym dziwnego ze Tusk odśpiewał hymn niemiecki po niemiecku , przecież miał rodzine w Wermachcie to po jakiemu miał śpiewać ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtopomarańczowa Tawułka niezalogowany
18 stycznia 2021r. o 18:03
~Zielononiebieski Sumak napisał(a): No i co w tym dziwnego ze Tusk odśpiewał hymn niemiecki po niemiecku , przecież miał rodzine w Wermachcie to po jakiemu miał śpiewać ?


Gdzie miał tą rodzinę przymule ? Co za ciemniak !

,,Rząd po cichu zmienił kolejność szczepień. Najpierw prokuratorzy, skarbówka i CBA. Dopiero potem przewlekle chorzy''

A PISowskie biedaki że to wina Tuska ,bo przemawiał na zjeździe CDU .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Grafitowa Mina niezalogowany
18 stycznia 2021r. o 18:38
Założycielu tematu,rozpędź się,a ściana sama cię znajdzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Indygowy Wiciokrzew niezalogowany
18 stycznia 2021r. o 18:43
Wychodzi na to, że po kilku latach PISowskich rządów, to ciągle jest wina Tuska :D
Co człowiek zacznie o nim zapominać, to musi wyskoczyć jakiś niewydarzony, co o nim przypomni.
Ale wy się go bać musicie :D:D

to pisałem ja, Jarząbek :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielony Głóg niezalogowany
18 stycznia 2021r. o 20:42
To sam Rudy o sobie co raz przypomina. Ale tak po ludzku to mi się go żal zrobiło. Jak na koniec tego jego bełkotu czytanego zresztą , zobaczyłem łzy w jego oczach to sobie pomyślałem. To jest jednak patriota. Szkoda tylko, że niemiecki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza