Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tajemnica szmaragdu - odcinek 41
~Grynszpanowa Goryczka niezalogowany
25 stycznia 2021r. o 14:39
Cisza jak po śmierci organisty...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rdzawozłota Bazylia niezalogowany
26 stycznia 2021r. o 10:19
Ano, cisza. Tylko nie mów, że tęskniłeś M.

Coś mi się zdaje, o ile z hronologią nie jestem na bakier, że ostatnie dwa odcinki dzieją się przed poniedziałkowymi wydarzeniami na Granicznej. Czy się mylę? Zły nie wspominał o niespodziance w postaci niezwykłego zjawiska kobiecego chwilowo zdeponowanego w bagażniku. Ani nigdzie indziej. Może sama pojęła starania ażeby znaleźć Dymitra i przy okazji przyjrzeć się sprawie jak rasowa dziennikarka śledcza. Czego to się robi żeby zaimponować drugiej połowie albo błysnąć przed kumplami z roboty?
I jeszcze jedna ruda babeczka. Ciekawe. Zobaczymy co z tego wyniknie. Myślę, że większość czytelników wyobrażała sobie samotnego mściciela, Leona zawodowca albo coś w ten deseń.
Zawiodł mnie Hirek. Tak się rozkleić? Oczywiście, upust emocji po tak ekstremalnych przeżyciach, powinien nastąpić, ale nie "tu i teraz".
No to chyba tyle.
(A)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rdzawozłota Bazylia niezalogowany
26 stycznia 2021r. o 10:24
Jaki byk potężny!! Hronologią??? Kara chłosty i ban 4ever.
(A)psolutnie nie do przyjęcia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rdzawozłota Bazylia niezalogowany
26 stycznia 2021r. o 10:36
Co za orto-fikoły dziś wychodzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatna Kostrzewa niezalogowany
26 stycznia 2021r. o 11:35
Tęskniłem. Wyobraźnia no limits też się kiedyś męczy...
Postaram się wkrótce opracować taką małą ściągę z chronologią zdarzeń.
Ostatnie akcje zgęściły się jednak w jednym dniu, czyli w poniedziałek po przebudzeniu Bolka. Niech moc będzie z nim.
M.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatna Kostrzewa niezalogowany
26 stycznia 2021r. o 11:39
~Rdzawozłota Bazylia napisał(a): Jaki byk potężny!! Hronologią??? Kara chłosty i ban 4ever.
(A)psolutnie nie do przyjęcia.

A(p)syntu aby nie za dużo ? :) :) ;)
M.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rdzawozłota Bazylia niezalogowany
26 stycznia 2021r. o 12:17
A(p)synt raczej nie. Jestem raczej z tych mało używających. Może to wczorajsze przygodny z homo oryzansis (i ich Audi A6 !!!) tak się na zdrowiu odbijają?
Dymitr musi uważać żeby mu ryżowce wachy nie zdoiły albo tuningu optycznego nie zechciały uskutecznić.
I nie rozumiem jego fascynacji tą marką. Jeszcze uważa to za prestiż? Pod moją lokalną Stonką można spotkać lepsze taksówki. Porsche, mietki młode i wypasione oraz te wiekowe, pyszniące się chromem. Na okrasę nawet Bentley się trafi.
Takie czasy dziwne.
(A)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatna Kostrzewa niezalogowany
26 stycznia 2021r. o 14:14
Albo sentyment do marki, albo się "Transportera" naoglądał. Może ma podobne umiejętności obsługi fruwających czterech kółek i broni palnej oraz walki na gołe pięści.
M.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza