Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Protestujący z wezwaniami na policję
~Orzechowy Rącznik niezalogowany
27 stycznia 2021r. o 8:05
Brawo! Po 30 tysi mandaciku na główkę i skończy się uprzykrzanie życia mieszkańcom. Chcecie protestować to jedźcie sobie do Warszawy.
Tak jak na początku popierałam was, tak teraz wiem że ta akcja ma drugie dno
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotordzawa Pysznogłówka niezalogowany
27 stycznia 2021r. o 8:26
I bardzo dobrze... Prawo równe dla wszystkich. Ciekawe co zrobiłby Pan Sas gdyby pod jego oknem środkiem ulicy łaziła grupka wulgarnie zachowujących się ludzi np. kiboli z bluzgami na gębach. Pierwszy by na policję zadzwonił... Teraz będzie z siebie ofiarę polityczną robił. A dopieprzyć porządny mandat to się skończy hojrakowanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Białoszary Tulipan niezalogowany
27 stycznia 2021r. o 8:32
Mówiłem że lepiej iść do Tadzia na urodziny Radia to nie tam nawet Sanepid się boi wypowiedzieć a co dopiero ukarać bo wiadomo że prezes zamknie placówkę natychmiast .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawozielona Męczennica niezalogowany
27 stycznia 2021r. o 8:33
~Orzechowy Rącznik napisał(a): Brawo! Po 30 tysi mandaciku na główkę i skończy się uprzykrzanie życia mieszkańcom. Chcecie protestować to jedźcie sobie do Warszawy.
Tak jak na początku popierałam was, tak teraz wiem że ta akcja ma drugie dno

Czas na rozliczenie za łamanie prawa. A ten Sas to niezły gagatek jest - jaki tatuś, taki syn.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Błękitnawy Ligustr niezalogowany
27 stycznia 2021r. o 8:47
Brawo !! Tak samo mnie obchodzi ich życie jak ich obchodzi życie poczętych dzieci. Złamali prawo to wyroki porządne dać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwawosiny Wyżlin niezalogowany
27 stycznia 2021r. o 8:47
Sprawa polityczna.... Z ciebe Sas to taki polityk jak z koziej ..... No chyba że samo bycie członkiem w SLD czy Samoobrony robi już z człowieka polityka. Proponuję na yt obejrzeć i zrozumieć film pt "Dlaczego głupi nie wie, że jest głupi? Efekt Dunninga-Krugera ", może chwila refleksji i może zrozumiesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoniebieska Inkarwilla niezalogowany
27 stycznia 2021r. o 8:53
cyt.: "W Bolesławcu nie było zatrzymań (poza pijanymi zadymiarzami przyłączającymi się do protestów)..."

A ci co klęli na całe miasto, czego musiało słuchać moje dziecko w mieszkaniu, to nie zadymiarze? Walić mandaty ile wlezie.
Panie Sas, a w Nowym Jorku biją murzynów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrunatny Kuflik niezalogowany
27 stycznia 2021r. o 9:09
Państwo policyjne zaczyna działać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza