Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Protestujący z wezwaniami na policję
~~Stalowa Mina niezalogowany
27 stycznia 2021r. o 16:29
Lempart zarobiła dużą bańkę na naiwniakach a ci teraz po komendach będą się włóczyć. :D Za głupotę trzeba płacić, bo inaczej do pustego, lewackiego łba nie dotrze, choć i tu mam wątpliwości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopiwna Karagana niezalogowany
27 stycznia 2021r. o 18:55
~~Stalowoniebieska Liatra napisał(a):
~Fiołkowa Liatra napisał(a): A co protestujący myśleli? że co? że można tak sobie robić co się chce? bo nie podoba mi się to czy owo.? No nie , tak nie było i nie będzie.


a możesz to uzasadnić dlaczego w państwie demokratycznym nie mogę czegoś sie domagać??? przecież to mi gwarantuje konstytucja?? ludzie skąd wy się bierzecie bo ręcę opadają...poczytaj sobie konstytucję a póżniej zabieraj głos a jak nie to wyp...




Zauważ ze protesty były przeciwko ochronie życia poczętego zapisanego w konstytucji. Powołujesz się na konstytucje bardzo wybiorczo pajacyku. Ale to niestety taka taktyka lewako nazistów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopiwna Karagana niezalogowany
27 stycznia 2021r. o 19:05
~~Stalowoniebieska Liatra napisał(a):
~~Ciemnopiwna Karagana napisał(a): No właśnie zobacz lewaku jaki jesteś obłudny teraz się mądrzysz co to jest konstytucja a wyłaziłeś na miasto drzeć mordę i protestować przeciwko zapisanej w konstytucji ochronie życia. Ten lewako faszyzm jest straszny i bardzo wybiorczy w obronie sadow krzyczeli konstytucja a za chwile protestowali przeciwko zapisowi konstytucji. Zdecydujcie się albo konstytucja jest ważna albo nie. Nie można sobie wybierać co wam pasuje. Widać tez jakich macie lokalnych liderów Panie Sas gratuluje odwagi najpierw transparenty "wojna i Wyp....ac" a teraz skulony ogonek płacz i lament. Żenada do potęgi entej.


A O MOJE ZYCIE MAM SIE NIE MARWIĆ ?MAM RODZIC USZKODZONE PŁODY SKAZANE NA ŚMIERĆ PO URODZENIU PRZEZ CO SAMA MOGE UMRZEĆ ,BO TY TAK CHCESZ??




Lewacy rozumieją tak jak chcą zrozumieć. Skoro nie zrozumiales-łas to ci wytłumaczę. Jeżeli podczas protestów powołujecie się na swoje prawa do protestów zapisane w konstytucji a protestujecie przeciwko zapisowi o ochronie życia zapisanym w konstytucji to chyba gdzieś tu jest lewacka obłudą. A po za tym uszkodzone płody dotyczą niecałego 0,5% kobiet to o czym ty tu piszesz dziecino. Myślę ze nawet nie wiesz przeciwko czemu był ten protest i dlaczego był. PISiory rozegrali was jak ślepe dzieci wystarczy rzucić temacik a lewako nazisci się uruchomia i można wtedy przegłosować ważne ustawy. Tępy PIS zrobił was w wala i to takiego na biegunach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pawi Pustynnik niezalogowany
27 stycznia 2021r. o 19:35
Żona 'Wolfganga' podała OBIAD Przykurczowi i odpalili kolejną pis_dzielską SZCZUJNIĘ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowa Mina niezalogowany
27 stycznia 2021r. o 20:33
PiS właśnie demonstruje jak można grać na lewakach :) Robią dokładnie to co chce PiS . Popcorn
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowofioletowy Kleome niezalogowany
27 stycznia 2021r. o 20:42
Przepisy wszystkich obowiązują, a Sas niech nie robi z siebie męczennika. Dowalić im ile wejdzie, Lampartowa zgarnęła kasę i wydymała frajerów. Protest to był polityczny organizowany min. przez Sasa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowy Wilczomlecz niezalogowany
27 stycznia 2021r. o 21:03
~Modra Golteria napisał(a): Doje8ać tym ku®wom ile się da

Mówisz o swojej mamie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brązoworuda Cieszynianka niezalogowany
27 stycznia 2021r. o 21:59
***** *** i rydzyka

kaczyński podpalił Polskę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza