Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Caritas czy WOŚP ?

18442
PIS-PO-PRL
31 stycznia 2021r. o 14:27
Sugerujesz że osoba się pomyliła, że osoba zaślepiona niechęcią do "bogobojnych" wypisuje głupoty?
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa niech to :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudobrunatnyrudawa Męczennica niezalogowany
31 stycznia 2021r. o 14:29


Ляшко, скотыняки и легализация марихуаны - Политическое ДискавериВечерний Квартал 2020
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
31 stycznia 2021r. o 14:57
PIS-PO-PRL napisał(a): Sugerujesz że osoba się pomyliła, że osoba zaślepiona niechęcią do "bogobojnych" wypisuje głupoty?
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa niech to :D


pojmiesz to tak jak ci podpowie rozsądek...

ja myślę inaczej ...
niekiedy zaślepienie jest już tak rozwinięte że nawet kiedy przebija się przez nie jakiś głos nakazujący zachowanie odrobiny rozsądku to są marne szanse na obranie innego azymutu...;)

jak jeszcze doda się do tego ograniczanie się do pustosłowia czyli tego co ty określiłeś zresztą słusznie , sloganami i czystą demagogią , mamy pełny obraz jak zaślepienie potrafi zdominować człowieka...
mógłbym to jeszcze bardziej rozwinąć ale po co ...

jeden z ostatnich przeczytanych tu postów dał mi chwilę na przemyślenie tego i owego...
chwila wystarczyła by pewne decyzje podjąć...;)

teraz to tylko kwestia nadchodzącego czasu ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Limonkowa Psianka niezalogowany
31 stycznia 2021r. o 15:12
Horus napisał(a):
PIS-PO-PRL napisał(a): Sugerujesz że osoba się pomyliła, że osoba zaślepiona niechęcią do "bogobojnych" wypisuje głupoty?
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa niech to :D


pojmiesz to tak jak ci podpowie rozsądek...

ja myślę inaczej ...
niekiedy zaślepienie jest już tak rozwinięte że nawet kiedy przebija się przez nie jakiś głos nakazujący zachowanie odrobiny rozsądku to są marne szanse na obranie innego azymutu...;)

jak jeszcze doda się do tego ograniczanie się do pustosłowia czyli tego co ty określiłeś zresztą słusznie , sloganami i czystą demagogią , mamy pełny obraz jak zaślepienie potrafi zdominować człowieka...
mógłbym to jeszcze bardziej rozwinąć ale po co ...

jeden z ostatnich przeczytanych tu postów dał mi chwilę na przemyślenie tego i owego...
chwila wystarczyła by pewne decyzje podjąć...;)

teraz to tylko kwestia nadchodzącego czasu ...;)
A niech mnie. Horus. Lepiej o tobie bym tego nie napisał. Pełen szacun za samokrytykę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
31 stycznia 2021r. o 15:46
szkoda że tak długo z tym postem zwlekałeś ...

przez tą twoją zwłokę przegrałem zakład bo obstawiałem właśnie taki post w ciągu piętnastu minut...
przez to przegrałem czteropak Warki :]

ale ma to też swój plusik ...
bo siedzieliśmy tu ze znajomymi i czekaliśmy wręcz z wypiekami na twarzach czy pojawi się tekst który właśnie opublikowałeś ...:]

tak łatwo się takimi jak ty zabawić a i tak kmiotku nie zakumasz o co tu mogło chodzić...
:]
pisz dalej te swoje objawienia bo my mamy jeszcze pół butelki wina więc na takich jak ty nie mam czasu ...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowy Dyptam niezalogowany
31 stycznia 2021r. o 16:22
Horus napisał(a): szkoda że tak długo z tym postem zwlekałeś ...

przez tą twoją zwłokę przegrałem zakład bo obstawiałem właśnie taki post w ciągu piętnastu minut...
przez to przegrałem czteropak Warki :]

ale ma to też swój plusik ...
bo siedzieliśmy tu ze znajomymi i czekaliśmy wręcz z wypiekami na twarzach czy pojawi się tekst który właśnie opublikowałeś ...:]

tak łatwo się takimi jak ty zabawić a i tak kmiotku nie zakumasz o co tu mogło chodzić...
:]
pisz dalej te swoje objawienia bo my mamy jeszcze pół butelki wina więc na takich jak ty nie mam czasu ...:]

Ty masz znajomych?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
31 stycznia 2021r. o 17:26
mam już czas ale ...
nie łudź się ....

nie masz szans by się do nich podłączyć :]
to raczej zwarta grupa i na poziomie do którego trochę ci brakuje :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
235
ladaco
31 stycznia 2021r. o 18:34
Raz w życiu można mnie oszukać!!
[img=1612114481_m46f7lj.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza