Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Czy pis to partia faktycznie mająca konotcje 'mafijne'

~Zgniły Kocanki niezalogowany
28 stycznia 2021r. o 19:56
Nie wprowadzaj forumowiczów w błąd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
28 stycznia 2021r. o 20:09
a tam czas
Dawaj chociaż z 10 rzeczy, no bo ciekaw jestem. Może ja te7 czy tam ile lat jego premierowania przespałem :D

dobra 5 rzeczy :D


Dopisane 28.01.2021r. o godz. 20:09:

dobra, 3 rzeczy. Wyrobisz się w przerwie na reklamę jeżeli jakiś film oglądasz :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawa Krzewuszka niezalogowany
28 stycznia 2021r. o 20:10
Horus napisał(a): czasu by mi nie stykło by wymieniać wszystkie ''ho,ho,ho'' więc ograniczę się tylko do tego że jeszcze zrobi tyle że ho,ho,ho...

to prawdziwy mąż stanu i jeden z nielicznych Polaków którzy liczą się w świecie...
obecnie rozpoznawalny bardziej niż papież czy dawny noblista...

Donald to ktoś ..nie jakiś tam człapiący karzeł w rozsznurowanych pepegach...:]
i nadzwyczaj przyjazny człowiek...[i.jpg]

Większość ma swojego idola.
Ja nie mam żadnych.
Złodziej to złodziej. Co za różnica czy z peło czy z pisu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
28 stycznia 2021r. o 20:37
PIS-PO-PRL napisał(a): a tam czas
Dawaj chociaż z 10 rzeczy, no bo ciekaw jestem. Może ja te7 czy tam ile lat jego premierowania przespałem :D

dobra 5 rzeczy :DDopisane 28.01.2021r. o godz. 20:09:dobra, 3 rzeczy. Wyrobisz się w przerwie na reklamę jeżeli jakiś film oglądasz :D


a owszem ..oglądam :]
ty nie masz co?
czyżby pozbawiono cię kanału tvp kura?...;)

nie ma sukcesów?

a Orliki? czy może to jednak pisdzielce? :]

to już jest początek do tego że ho,ho jeszcze jest...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowoszary Ognik niezalogowany
28 stycznia 2021r. o 20:47
Horus napisał(a):
PIS-PO-PRL napisał(a): a tam czas
Dawaj chociaż z 10 rzeczy, no bo ciekaw jestem. Może ja te7 czy tam ile lat jego premierowania przespałem :D

dobra 5 rzeczy :DDopisane 28.01.2021r. o godz. 20:09:dobra, 3 rzeczy. Wyrobisz się w przerwie na reklamę jeżeli jakiś film oglądasz :D


a owszem ..oglądam :]
ty nie masz co?
czyżby pozbawiono cię kanału tvp kura?...;)

nie ma sukcesów?


a Orliki? czy może to jednak pisdzielce? :]
Orliki ,Stadiony ,tysiące kilometrów Autostrad ,Strefy Ekonomiczne .kanalizacje Wsi miejsca pracy .. to wszystko za PO i PSL .rozwój budownictwa indywidualnego .
to już jest początek do tego że ho,ho jeszcze jest...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
28 stycznia 2021r. o 20:55
oj tam...
to wszystko to nic wielkiego...

szkoda że tak szybko to wymieniłeś ...

chciałem troszkę PPP potrzymać w ''niewiedzy'' ;)

ale ja dodam jeszcze coś ...to ekstra dla PPP

pomijam gaz z Kataru bo to też zapewne nic nie znaczy zwłaszcza że mieliśmy sporo gazu od braci ze wschodu ...:]

ja skupię się nad czymś innym co jest największym sukcesem...

chodzi mi mianowicie o to że przejęli chyba coś około 50 % funduszy z OFE co sprawiło ze pisdzielce o tyle mniej mogli zagrabić ...

:]

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Smolisty Złocień niezalogowany
28 stycznia 2021r. o 21:06
Rozumiem, że ty w OFE nie odkładasz na godną emeryturę, bo gdyby ci zniknęło nagle połowę środków to nie byłbyś taki zadowolony?
Chyba że jesteś desperatem złej woli i np. 13 emeryturę nazywasz grabieżą seniorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
28 stycznia 2021r. o 21:09
a wiesz do czego służyć może ''skarpeta''?

mam gdzieś ofe i obecne narodowe ''skarbonki''

ja nawet konta nie mam ale nie jestem w tym jedyny...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.