Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Protest Strajku Kobiet w sobotę
22258
#Horus nieaktywny
6 lutego 2021r. o 19:29
~~Gołęba Funkia napisał(a): Wiem, że nikt ci nie płaci, emem nawet moderatorom nie płacił, dlatego nikt już nie moderuje. Nawet cię tu nie chciał i cię zablokował. Gdybyś nie poszedł prosić, żeby cię odblokował, nawet by nie zauważył twojej nieobecności na forum.

Pewnego dnia ktoś wklei twoje zdjęcie albo kogoś z twojej rodziny z jakimś głupim podpisem i wtedy się przekonasz czy kłamstwo w internecie i celowe zmyślanie i obrażanie innych jest takie zabawne jak ci się wydaje.


emem zablokował mnie ze złości że pokazałem mu w jaki prosty sposób można tu zrobić jawny ''burdel'' zasypując forum linkami ...
w mniejszej postaci ale nadal to funkcjonuje ...
powielasz albo powtarzasz swoje brednie o tym że chodziłem i o coś prosiłem ...
jak chcesz poznać prawdę udaj się do biura a w tedy może coś do ciebie dotrze...

co do blokowań - nie byłem jedynym bo skorn np. za kłamstwa był moderowany a i później zbanowany ..jak się pokaże zapytaj ...;)
może ci odpowie chociaż wiem że to w jego przypadku będzie trudne...;)

''Pewnego dnia ktoś wklei twoje zdjęcie albo kogoś z twojej rodziny z jakimś głupim podpisem i wtedy się przekonasz czy kłamstwo w internecie i celowe zmyślanie i obrażanie innych jest takie zabawne jak ci się wydaje.''

taki ktoś ''pewnego dnia '' może się przekonać że postąpił bardzo głupio i nieodpowiedzialnie i trzeba będzie za to zapłacić...;)

teraz zabawne jest to jak nieśmiało próbujesz mnie czymś straszyć ...:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gołęba Funkia niezalogowany
6 lutego 2021r. o 19:34
Ty się bawisz, to i inni mogę, nie ? Będzie zabawnie.

Wiele osób było zbanowanych na forum, ale ty robiłeś śmietnik im na facebooku z tego powodu, umawiałeś się z Kazimierzem. Nie byłeś u nich w biurze ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Topazowy Przegorzan niezalogowany
6 lutego 2021r. o 19:35
Horus. Jeśli chodzisz po mieście w maseczce to robisz to nie potrzebnie. osobie bez twarzy maska nie jest potrzebna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnoróżowy Słonecznik niezalogowany
7 lutego 2021r. o 12:45
pis inspiratorem konfliktów. Podpalać, demolować, niszczyć, rujnować, dzielić, psuć, zastraszać, kraść, zadłużać, ośmieszać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Izabelowa Werbena niezalogowany
7 lutego 2021r. o 14:20
korniszon napisał(a): [img=1612629268_xjl8bal.jpg][]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocista Kalia niezalogowany
8 lutego 2021r. o 8:37
wy przecież jesteście wolni ale do tego głupi. Walczycie o prawo do zabijania i tyle mordercy

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pąsowy Hiacynt niezalogowany
8 lutego 2021r. o 8:47
Gdyby rządziło PO-PSL już dawno by te protesty były spacyfikowane. Paru psycholi usiłuje na tym linku opluwać PiS i jest za zabijaniem nienarodzonych dzieci. Wrzeszczą, że w Polsce nie ma demokracji, nie ma wolności słowa, że są prześladowani itp. , a walczą o prawo do zabijania nienarodzonych dzieci. Niemcy w czasie II wojny światowej zabijali dzieci, zagazowywali, a Platforma Obywatelska, Polskie Stronnictwo Ludowe oraz SLD i Wiosna walczy o prawo do zabicia jeszcze nienarodzonego dziecka i kultywują na swoich obliczach strzały SS. Nie musze już pisać co robiło z ludźmi w czasie wojny SS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Poczerwieniały Topinambur niezalogowany
8 lutego 2021r. o 10:45
Topazowy Przegorzan. 10 /10....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.