Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Żałobnicy nie przestrzegają obostrzeń
~~Bladozielona Bakopa niezalogowany
11 lutego 2021r. o 18:36
To jest dbanie o zdrowie żałobników a nie doniesienie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawa Krzewuszka niezalogowany
11 lutego 2021r. o 18:37
~~Burawa Krzewuszka napisał(a):
~~Bladozielona Bakopa napisał(a): Ja tam byłem na tym pogrzebie i potwierdzam to co napisali. Donoszę również o tym, że prawie na wszystkich uroczystościach na cmentarzu nie przestrzegają żadnych zasad dotyczących epidemii. A potem się dziwią, że tak dużo osób na koronawirusa umiera. Jak widzicie coś takiego powinniście dzwonić do Sanepidu, że tym się zajął.

Zostały ubeckie przyzwyczajenia.
Śmieci w tym mieście nie brakuje.
Po ch... przyszedłeś? Donieść?

A poza tym jak tam byłeś to powinieneś poddać się karze w sanepidzie. Razem autorem artykułu i donosicielem ( w jednej osobie)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladozielona Bakopa niezalogowany
11 lutego 2021r. o 20:30
Byłem, ale stałem na zewnątrz, nie w kaplicy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawa Krzewuszka niezalogowany
11 lutego 2021r. o 20:36
~~Bladozielona Bakopa napisał(a): Byłem, ale stałem na zewnątrz, nie w kaplicy.

To trzeba było w domu zostać, a nie psuć cmentarne powietrze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczekoladowy Oczar niezalogowany
11 lutego 2021r. o 20:40
konfidenci nie chodzćie na pogrzeby bo w nich mogą uczestniczyć tylko najbliższa rodzina a nie znajomi (konfidenci) aby do was nikt nie poszedł na pogrzeb
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Barwinkowy Len niezalogowany
11 lutego 2021r. o 21:03
~~Bladozielona Bakopa napisał(a): To jest dbanie o zdrowie żałobników a nie doniesienie.
To coś w rodzaju żona pochowała męża wszyscy się rozeszli ona została grabarz pyta ile mąż miał lat 94 a pani 93 to może nie warto wracać do domu .Widać ONI się nie obawiają a ty tak więc nie chodz po mieście i do sklepów Tych co najbardziej się boją zabiera
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czerwonopomarańczowe Przymiotno niezalogowany
12 lutego 2021r. o 7:59
Dlaczego nie ma zakazu wstępu do lasu? Najmądrzejszy zakaz jaki pis_dzielce wymyślili.

Gdzie są respiratory Szumowskiego? Gdzie jest HANDLARZ BRONIĄ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastobrązowy Miskant niezalogowany
12 lutego 2021r. o 8:49
Taki donosik to pikuś. My mamy sąsiada co tylko zajmuje się donosami i kapowaniem. To jego praca. Od rana roznosi napisane donosy do różnych instytucji. Jak żyć Proszę Państwa .Zatruwa życie spokojnym ludziom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza