Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Żałobnicy nie przestrzegają obostrzeń
~~Żółtawobrunatna Rzeżucha niezalogowany
11 lutego 2021r. o 16:50
~~Czerwonawy Lilak napisał(a): Wielokrotnie w tym tak trudnym okresie uczestniczyłem w uroczystościach pogrzebowych na bolesławieckim cmentarzu. Przy większej "frekwencji ", stałem tak jak wiele innych osób na zewnątrz kaplicy. Dzisiejsze uroczystości pogrzebowe wyglądają inaczej. Jest dużo mniejsza liczba, osób żegnających zmarłą osobę, nie otwiera się trumny, rezygnuje się ze styp.


Na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy ,zdarzyło mi się być na dwóch pogrzebach.Na każdym z nich ludzie tłumnie zajmowali miejsce w kaplicy.
Nikt z firmy pogrzebowej nie zwracał na to uwagi i słusznie,bo nie do nich to powinno należeć.
Gdyby ludzie mieli rozum,to nie pchali by się do kaplicy ,na której drzwiach jest wywieszona kartka ile osób może przebywać wewnątrz podczas ceremonii pogrzebowej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawa Krzewuszka niezalogowany
11 lutego 2021r. o 17:23
Chłopie, masz zwidy że sam do siebie listy i donosy piszesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawa Krzewuszka niezalogowany
11 lutego 2021r. o 17:25
I co , zaraz usuniesz?
Nie wstyd ci?
Przyjśc na pogrzeb a potem donosik.
Jak stary esbek. Też przychodzili na msze żeby potem raport napisać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
235
ladaco
11 lutego 2021r. o 17:32
bolec.info zdycha mało elegancko..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krasny Perukowiec niezalogowany
11 lutego 2021r. o 17:34
ladaco napisał(a): bolec.info zdycha mało elegancko..


skończyłeś troliku :) ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawa Krzewuszka niezalogowany
11 lutego 2021r. o 18:01
~~Bladozielona Bakopa napisał(a): Ja tam byłem na tym pogrzebie i potwierdzam to co napisali. Donoszę również o tym, że prawie na wszystkich uroczystościach na cmentarzu nie przestrzegają żadnych zasad dotyczących epidemii. A potem się dziwią, że tak dużo osób na koronawirusa umiera. Jak widzicie coś takiego powinniście dzwonić do Sanepidu, że tym się zajął.

To mam nadzieję że na twój pogrzeb pies z kulawą nogą nie przyjdzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Barwinkowy Len niezalogowany
11 lutego 2021r. o 18:11
~~Bladozielona Bakopa napisał(a): Ja tam byłem na tym pogrzebie i potwierdzam to co napisali. Donoszę również o tym, że prawie na wszystkich uroczystościach na cmentarzu nie przestrzegają żadnych zasad dotyczących epidemii. A potem się dziwią, że tak dużo osób na koronawirusa umiera. Jak widzicie coś takiego powinniście dzwonić do Sanepidu, że tym się zajął.
a ile to osób na tego wirusa umiera bo podają np.460 a w nocy info że na corone zmarło 90 co podzielone na 16 województw jest normalną liczba umierających a zobacz w sobotę niedzielę i święta dziwnie mała liczba tych co umarli 70 lub 45 wiesz może ile umierało i umiera gdy nie było tego wirusa może wejdz na stronę GUS i sprawdz to okaże się ze straszą i nagłaśniają 1/3 tych zgonów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawa Krzewuszka niezalogowany
11 lutego 2021r. o 18:32
~~Bladozielona Bakopa napisał(a): Ja tam byłem na tym pogrzebie i potwierdzam to co napisali. Donoszę również o tym, że prawie na wszystkich uroczystościach na cmentarzu nie przestrzegają żadnych zasad dotyczących epidemii. A potem się dziwią, że tak dużo osób na koronawirusa umiera. Jak widzicie coś takiego powinniście dzwonić do Sanepidu, że tym się zajął.

Zostały ubeckie przyzwyczajenia.
Śmieci w tym mieście nie brakuje.
Po ch... przyszedłeś? Donieść?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.