Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ku pamięci ...np 'narodowców' (bo o takich sprawach zapominają ;) )

211
skorn
21 lutego 2021r. o 22:54
Jak mogą być bezpodstawne, skoro specjalistyczne laboratorium stwierdziło, że podpisy bolka na sbeckich dokumentach były autentyczne?

Czyli uwiarygodniło fakty ustalone przez Cenckiewicza.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoczerwony Migdałowiec niezalogowany
21 lutego 2021r. o 23:03
do qwaxa,
oni też? !!!!

https://www.facebook.com/photo?fbid=2490094594633842&set=a.1655109621465681

normalnie jestem załamana, chciałoby mi się wierzyć, że jest na kogo głosować, ale już dość żydostwa, które robi interes na polakach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
21 lutego 2021r. o 23:04
skorn napisał(a): Jak mogą być bezpodstawne, skoro specjalistyczne laboratorium stwierdziło, że podpisy bolka na sbeckich dokumentach były autentyczne?

Czyli uwiarygodniło fakty ustalone przez Cenckiewicza.

Ale czy uzgodnili to z oko-press?? ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoczerwony Migdałowiec niezalogowany
21 lutego 2021r. o 23:10
https://www.aferyprawa.eu/content/zydzi_w_POLSCE.html?fbclid=IwAR0S97WDRfi11JHKAIPdtPUDL16-dUJHutwfyqf2U0qTWNow7bFdmey8k3M
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
22 lutego 2021r. o 10:30
qwax_ napisał(a):
Horus napisał(a):
zresztą jak wierzyć takiemu cenckiewiczowi jak w sprawie Wałęsy od lat łże jak pies?

Mam dwa pytania:
1. Czy naprawdę uważasz, że zarzuty wobec Wałęsy o jego współpracy z SB są bezpodstawne?

ad1.
nie wiem zbyt dużo czytałem materiałów pisanych przez ludzi stojących po przeciwnych stronach...
mogę się opierać na wypowiedziach i książkach historyków którzy nie byli zaangażowani po żadnej ze stron...

np. profesor Friszke i jego opracowanie ''rewolucja solidarności''


2. Skąd możesz wiedzieć co jest prawdą a co fikcją? Przeczytanie czegoś na "swoich" stronach (np. oko-press) nie czyni z danego wydarzenia prawdy historycznej ;)



ad2. nie brnij po raz wtóry w te swoje bzdury że czytam ''swoje'' strony oko.press chyba że chcesz mnie rozbawić na dobranoc...

to właśnie Friszke skrytykował postępowanie cenckiewicza i jego wybiórczość jaką się posługuje

nie pamiętam w tej chwili dokładnie o co chodziło ale jutro jak zechcesz odszukam ten materiał ale wiesz ...

co zrobisz jak się okaże że to oko.press

masz wątpliwości to przecież masz tu na forum niedoścignionego wręcz ''opozycjonistę'' a ten jak wiesz ...brzydzi się kłamstwem ,manipulacją więc napisze ci samą prawdę i tylko prawdę...hahaha

to wręcz ''krynica wiedzy'' więc może czerp ją z tego ''źródła''

ja tam nie widzę problemu jeśli zechcesz przeczytać to co piszą historycy a nie jacyś ....(poddam to pod samomoderację :] )




dlaczego interesuje cię teraz Wałęsa a nie ten faszysta d którego teraz wszyscy się odcinają ?

wstydliwy temat prawda? ;)

popatrz na tych gów.nia.rzy ze zdjęcia ...popatrz na tego ''dyrektorka''
popatrz na eskortę ...;)








[img=1613946085_7ag3mrl.jpg]



Dopisane 22.02.2021r. o godz. 10:30:

a to dobre!!!!

dzisiaj sam Frasyniuk tego ''dyrektora'' pislamskiego ipn-u publicznie nazwał nie tylko faszystą ale i ''palantem''

co na to ''narodowcy''? :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Smagliczka niezalogowany
22 lutego 2021r. o 10:53
Horus napisał(a):
qwax_ napisał(a):
to właśnie Friszke skrytykował postępowanie cenckiewicza i jego wybiórczość jaką się posługuje

Dziwne że tu rozumiesz pojęcie wybiórczości. W innym temacie tłukę ci to do głowy od lat i jakoś nie możesz zajarzyć o co kaman :D
Ale to już taka lewacka mentalność Kalego...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Smagliczka niezalogowany
22 lutego 2021r. o 10:59
Horus napisał(a):

to właśnie Friszke skrytykował postępowanie cenckiewicza i jego wybiórczość jaką się posługuje


Dziwne że tu rozumiesz pojęcie wybiórczości. W innym temacie tłukę ci to do głowy od lat i jakoś nie możesz zajarzyć o co kaman
Ale to już taka lewacka mentalność Kalego...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
22 lutego 2021r. o 11:23
właśnie od lat próbuję w tamtym temacie zrozumieć skąd twoja wybiórczość...:]

bo ciągłe ględzenie że tam też są ''czarne owce'' do mnie nie trafia ...;)

ostatnio przez jedną czy dwie zakażone norki wybito pewnemu fermiarzowi całe stado ...;)

a tam popatrz...
nie dosyć że nie wybija się całego stada to ukrywa się ''zarażonego'' a na dodatek powstają kolejne ''fermy'' :]

[img=1613989410_ngl12as.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza