Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ku pamięci ...np 'narodowców' (bo o takich sprawach zapominają ;) )

~~Bordowa Smagliczka niezalogowany
22 lutego 2021r. o 13:05
Horus napisał(a):
ostatnio przez jedną czy dwie zakażone norki wybito pewnemu fermiarzowi całe stado ...;)

a tam popatrz...
nie dosyć że nie wybija się całego stada to ukrywa się ''zarażonego'' a na dodatek powstają kolejne ''fermy'' :]



Widzę tu kolejnego piewcę zasady Feliksa Dzierżyńskiego, że lepiej dziesięciu niewinnych stracić, niż miałby się jeden winny uchować.
A poza tym, co ty masz do tych biednych Natankowców? Dla mnie są wzorem zaangażowania. A czy tkwią w błędzie... Nie mnie to oceniać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
22 lutego 2021r. o 13:41
ale mnie jakoś potrafisz ''oceniać'' ...;)

do później ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Smagliczka niezalogowany
22 lutego 2021r. o 13:54
Horus napisał(a): ale mnie jakoś potrafisz ''oceniać'' ...;)

do później ...

No wiesz... Z jednej strony zasady Kościoła Chrystusowego a z drugiej strony malutki falco. Na Kościół się nie porywam. Ale taki falco, to myślę że jest w moim zasięgu :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
22 lutego 2021r. o 15:12
~~Ceglastoczerwony Migdałowiec napisał(a): do qwaxa,
oni też? !!!!

https://www.facebook.com/photo?fbid=2490094594633842&set=a.1655109621465681

normalnie jestem załamana, chciałoby mi się wierzyć, że jest na kogo głosować, ale już dość żydostwa, które robi interes na polakach

Wiem o tym (pisałem nawet o tym na forum). Też mnie bierze przerażanie na polską "klasę polityczną". Jak to świetnie określił prof. Witold Kieżun - jesteśmy kolonią Zachodu.

Horus napisał(a):
ja tam nie widzę problemu jeśli zechcesz przeczytać to co piszą historycy a nie jacyś ....(poddam to pod samomoderację :] )

Ty dalej nie zrozumiałeś ;)
Ale skąd wiesz, że TWOI "historycy" piszą prawdę?
Bo tak zakładasz? To trochję mało ;)
Masz teraz doskonały przykład w sprawie "naukowców" mówiących o covid. Zdania są w tym temacie od Sasa do Lasa i skąd możesz wiedzieć, który z nich mówi prawdę? A co dopiero w sprawie wydarzeń sprzed np. kilkudziesięciu lat, gdzie wszelkie "dokumenty" mogły już być zniszczone/podrobione/zmienione itd ;)
To co sądzę o naszej historii jest podane w mojej stopce.
Historii zarówno tej sprzed tysiąca lat jak i historii najnowszej :)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
22 lutego 2021r. o 15:28
qwax_ napisał(a):
~~Ceglastoczerwony Migdałowiec napisał(a):
Ty dalej nie zrozumiałeś ;)
Ale skąd wiesz, że TWOI "historycy" piszą prawdę?
Bo tak zakładasz? To trochję mało ;)
Masz teraz doskonały przykład w sprawie "naukowców" mówiących o covid. Zdania są w tym temacie od Sasa do Lasa i skąd możesz wiedzieć, który z nich mówi prawdę? A co dopiero w sprawie wydarzeń sprzed np. kilkudziesięciu lat, gdzie wszelkie "dokumenty" mogły już być zniszczone/podrobione/zmienione itd ;)
To co sądzę o naszej historii jest podane w mojej stopce.
Historii zarówno tej sprzed tysiąca lat jak i historii najnowszej :)


chyba wczoraj kiedy wspomniałeś o Wałęsie cy był tym ''bolkiem'' czy nie napisałem jasno ...

nie wiem...
dlatego nadal czytam różnych historyków...

to samo z tym covidem...
jakiekolwiek było ale było ''prawo'' nakazujące noszenie masek i tego się trzymałem i nadal wchodząc do sklepu to robię ...
na ''wolnym powietrzu'' nie zobaczysz mnie w tej maseczce...

co innego jak NAKAZEM ktoś chce mnie ''szczepić''

i tu też jasno deklaruję od początku że nic z tego...


''A co dopiero w sprawie wydarzeń sprzed np. kilkudziesięciu lat, gdzie wszelkie "dokumenty" mogły już być zniszczone/podrobione/zmienione ''

dlaczego jako pierwsi mieli wgląd w te dokumenty przedstawiciele polityki i kleru?
nigdy to cię nie zainteresowało?
czyje ''teczki '' zostały zniszczone a kogo jeszcze czekają na ujawnienie?

jak można spokojnie przejść do porządku dziennego nad sprawą kiedy ten popieprzony nie(rząd) poprzez aklamację ustanawia dniem pamięci narodowej morderców i kolaborantów z ''brygady świętokrzyskiej''?

nigdy jasno się nie wypowiedziałeś na ten temat ale kto wie czy nie biegasz w tych biegach burych czy ogni...

dlatego twoja ''stopka'' do mnie nie trafia...;)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
22 lutego 2021r. o 16:12
Horus napisał(a):
jak można spokojnie przejść do porządku dziennego nad sprawą kiedy ten popieprzony nie(rząd) poprzez aklamację ustanawia dniem pamięci narodowej morderców i kolaborantów z ''brygady świętokrzyskiej''?

Piszesz dużo i obracasz się w miejscu ;)
Ty już WIESZ wszystko na temat Brygady Świętokrzyskiej - a tak naprawdę "wiesz" tyle, ile ci napisał jakiś "historyk" ;)
Prawdy nie znasz i nie poznasz, bo tak zarządzili "starsi i mądrzejsi" ;)
I nie denerwuj się poczynaniami PISu, bo to jest to samo g. co cała reszta. NICZYM się nie różnią od siebie - może tylko poziomem bezczelności - tu PIS jest "mistrzem" ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
22 lutego 2021r. o 16:38
qwax_ napisał(a):
Horus napisał(a):
jak można spokojnie przejść do porządku dziennego nad sprawą kiedy ten popieprzony nie(rząd) poprzez aklamację ustanawia dniem pamięci narodowej morderców i kolaborantów z ''brygady świętokrzyskiej''?

Piszesz dużo i obracasz się w miejscu ;)
Ty już WIESZ wszystko na temat Brygady Świętokrzyskiej - a tak naprawdę "wiesz" tyle, ile ci napisał jakiś "historyk" ;)
Prawdy nie znasz i nie poznasz, bo tak zarządzili "starsi i mądrzejsi" ;)
I nie denerwuj się poczynaniami PISu, bo to jest to samo g. co cała reszta. NICZYM się nie różnią od siebie - może tylko poziomem bezczelności - tu PIS jest "mistrzem" ;)


naprawdę myślisz że stoję w miejscu?
ok. nie mam zamiaru wyprowadzać cię z błędu ...

czy wiem wszystko o tej brygadzie?...zapewne nie ale odpowiedz mi (złudna nadzieja bo nadal na żadne z ostatnich pytań też nie odpowiedziałeś) dlaczego ''źródła cenckiewicza nie zamieszczają wspomnień ludzi którzy byli naocznymi świadkami mordów burego czy ognia?

kiedyś tu wkleiłem listę osób które wymordował chyba ''bury'' byli tak min . siedemnastoletni chłopcy i dziewczęta...o ile pamiętam i młodsi...
dlatego qwaxie kiedy piszę o mordach na rzeszowszczyźnie przypominam sobie ludzi do których prowadzał mnie dziadek mojego zmarłego kuzyna i którzy nie tylko mi opowiadali ale i pokazywali zdjęcia z tamtych lat...
widziałem pomniki i tablice poświęcone pomordowanym które fundowały lokalne społeczności ...

co do pisdzielców :]
ja się nimi nie denerwuję ...oni tylko mnie bawią
a to że piszę o nich raczej denerwuje tych oszołomów którzy widzą przewałki pisdzielców a brną w ''zaparte''
dlatego też piszę że do czasu jak ten kraj nie pozbędzie się ''betonu '' politycznego tu się nic nie zmieni...

zresztą jak to zrobić jak za suskiego przyjdzie kanthak a za terleckiego jakiś ozdoba ...

jak ma się zmienić jak za korwina przyjdzie berkowitz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
22 lutego 2021r. o 16:44
a za tuska jakas budka...

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.