Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Redaktor Marczewski zaszczepiony, hejterzy nie śpią
~Szaroczarny Jabłoń niezalogowany
24 lutego 2021r. o 9:48
Idiotów nie brakuje. Taki to kraj, taki to region.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rumiana Jukka niezalogowany
24 lutego 2021r. o 10:01
Ciekawe czy taki jeden z drugim antyszczepionkowiec czy antycovidowiec jak zachoruje ciężko czy ktoś z jego rodziny będzie szczekał tak samo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
24 lutego 2021r. o 10:19
~~Rumiana Jukka napisał(a): Ciekawe czy taki jeden z drugim antyszczepionkowiec czy antycovidowiec jak zachoruje ciężko czy ktoś z jego rodziny będzie szczekał tak samo.

Zgadza się. Tylko to działa w obie strony - jak ktoś po szczepionce umrze, albo zostanie "okaleczony" zdrowotnie, to kto będzie wtedy "szczekał"?? ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Smagliczka niezalogowany
24 lutego 2021r. o 10:24
Dlaczego Pani Agnieszce przyczepiono łatkę hejtera?
Wypowiedziała się rzeczowo. Użyła sensownych argumentów. Można się z jej zdaniem nie zgadzać, ale piętnować ją jako hejterkę? Ktoś tu chyba nie pojmuje znaczenia słowa hejt. Jeszcze jej dranie przypiszcie mowę nienawiści.
Tak dranie. Bo to co zrobiliście tej Pani to zwykłe draństwo!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtawobrunatny Ciemiernik niezalogowany
24 lutego 2021r. o 10:40
Polska to kraj PiSowskich foliarzy, dlatego gadają brednie że szczepionka jest złem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Smagliczka niezalogowany
24 lutego 2021r. o 10:40
Hejter (z ang. hater „nienawistnik, przeciwnik, krytykant”) – określenie osoby, która publikuje w internecie (nierzadko pod pseudonimem) agresywne, obraźliwe lub skrajnie krytyczne komentarze (zwyczajowo określane jako „hejt”) pozbawione rzeczowej argumentacji i wygłaszane pod adresem konkretnej osoby lub grupy osób.
Czy post Pani Agnieszki choć w najmniejszym stopniu wpisuje się w te definicję?


DRANIE

Mimo że nazywam was draniami też nie jestem hejterem. Uzasadniłem ze ne to miano w pełni zasługujecie.


DRANIE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowoczerwony Winobluszcz niezalogowany
24 lutego 2021r. o 10:41
Pan Kazimierz taki młody a już tyle lat ! A co do szczepień to wolna wola a czas pokaże czy warto czy nie. Myślę że młodzi w pełni zdrowi ludzie tak do piędzioesiątki powinne przemyśkeć temat czy warto zaśmiecać sobie organizm. Wśród tych osób które wiem że miały Covida i objawy przebieg był bardzo łagodny, rok czy dwa lata temu powiedzielibyśmy że się trochę przeziębił co najwyżej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Smagliczka niezalogowany
24 lutego 2021r. o 10:47
~Żółtawobrunatny Ciemiernik napisał(a): Polska to kraj PiSowskich foliarzy, dlatego gadają brednie że szczepionka jest złem.


A tu mamy typowy przykład hejtu. Określenie "PiSowscy foliarze" ma obrazić osoby dokonujące wpisów. Jednoznacznie ich ocenia. Jedyny argument to "gadają że szczepionka jest złem". Gadają, bo maja do tego prawo. Wyrażają tylko swoje obawy. Szczepionka nie jest na tyle zbadana, by jednoznacznie stwierdzić czy jest dobrem czy złem. Tego dopiero się dowiemy, oby nie boleśnie :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza