Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Redaktor Marczewski zaszczepiony, hejterzy nie śpią
~Rudobrunatnyrudawa Kalmia niezalogowany
24 lutego 2021r. o 11:42
"ja być po szczepieniu", szczepionka działa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Smagliczka niezalogowany
24 lutego 2021r. o 11:43
"A ja być bez szczepienia i żyję". To chyba znaczy że szczepionka jest niepotrzebna?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Smagliczka niezalogowany
24 lutego 2021r. o 11:46
~Rudobrunatnyrudawa Kalmia napisał(a): "ja być po szczepieniu" szczepionka działa.

Może akurat myślał po francusku, jak jego idol Czaskoski. Wtedy mogą się zdarzyć takie wpadki językowe :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
24 lutego 2021r. o 12:01
~~Bordowa Smagliczka napisał(a): Falco przestań się pastwić nad starszym panem. Nie hejtuj.
Chcesz coś dodać to używaj argumentów a nie epitetów.


a gdzie ja się pastwię ?
bawi mnie ten ''starszy pan'' co to kiedyś mnie cytatami z wiki ''uświadamiał'' kim jest ''hejter'' a teraz sam doczekał przypięcia ''łatki hejtera'' :]

zresztą słusznie bo on aż kipi nienawiścią do mnie że obnażyłem kim jest ...a kim jest?

hejterem który chciał zdyskredytować swojego kolegę pisząc o nim jakim to jest ''fałszywym kolegą''

o jakie ''epitety '' chodzi? :]

niemieckie określenie hejtera?
to nie epitet...
to prawda :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 lutego 2021r. o 12:05
PIS-PO-PRL napisał(a): Że nie ma badań jeżeli chodzi o wpływ szczepionki na kobiety ciężarne, na przebieg ciąży, karmienie i tak dalej?

Przecież to fakt, podawany przez producentów.

No i... Pan Kazimierz raczej dzieci nie będzie rodził. To też fakt :D


Po pierwsze nie robi się badań kobietom ciężarnym , wykonano je na szczurach , nie stwierdzono żadnych skutków ubocznych .
Światowa Organizacja Zdrowia zmieniła swoje zalecenia dotyczące szczepionek przeciwko COVID-19 podawanym kobietom w ciąży. Nowe stanowisko jest teraz zgodne z wytycznymi CDC, wg których szczepionki mRNA mogą być podawane ciężarnym kobietom
Zalecenia WHO są obecnie zgodne z CDC, co z zadowoleniem przyjęli eksperci.

- Bardziej liberalne podejście WHO to większa szansa dla kobiet w ciąży do zaszczepienia się i zapewnienia ochrony przez zachorowaniem na COVID. Korekta, której dokonała Światowa Organizacja Zdrowia, to dobra wiadomość dla kobiet w ciąży i ich dzieci - powiedziała dr Denise Jamieson, ginekolog z Emory University i członek Amerykańskiego Kolegium Położników i Ginekologów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
24 lutego 2021r. o 12:15
Nie robi się?
Przecież właśnie takie badania się zaczynają dopiero.
I to skompromitowane WHO.
Pan czytał o nich i ich przekrętach przy poprzedniej pandemii, czy umknęło? :D

https://pulsmedycyny.pl/pfizer-rozpocznie-badania-kliniczne-szczepionki-przeciw-covid-19-u-kobiet-w-ciazy-1108861

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rumiana Nemezja niezalogowany
24 lutego 2021r. o 12:15
Super, gratuluję, bardzo dobra decyzja. Życzę dużo zdrowia..........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
24 lutego 2021r. o 12:16
zawłaszczasz sobie hejterze :] tekst kogoś innego ...

:]

a więc nie jesteś tylko zwykłym hejterem bo przypisywanie sobie tekstów innego autora jest oszustwem...


Dopisane 24.02.2021r. o godz. 12:16:

M21W2 napisał(a):
PIS-PO-PRL napisał(a): Że nie ma badań jeżeli chodzi o wpływ szczepionki na kobiety ciężarne, na przebieg ciąży, karmienie i tak dalej?

Przecież to fakt, podawany przez producentów.

No i... Pan Kazimierz raczej dzieci nie będzie rodził. To też fakt :D


Po pierwsze nie robi się badań kobietom ciężarnym , wykonano je na szczurach , nie stwierdzono żadnych skutków ubocznych .
Światowa Organizacja Zdrowia zmieniła swoje zalecenia dotyczące szczepionek przeciwko COVID-19 podawanym kobietom w ciąży. Nowe stanowisko jest teraz zgodne z wytycznymi CDC, wg których szczepionki mRNA mogą być podawane ciężarnym kobietom
Zalecenia WHO są obecnie zgodne z CDC, co z zadowoleniem przyjęli eksperci.

- Bardziej liberalne podejście WHO to większa szansa dla kobiet w ciąży do zaszczepienia się i zapewnienia ochrony przez zachorowaniem na COVID. Korekta, której dokonała Światowa Organizacja Zdrowia, to dobra wiadomość dla kobiet w ciąży i ich dzieci - powiedziała dr Denise Jamieson, ginekolog z Emory University i członek Amerykańskiego Kolegium Położników i Ginekologów.


zawłaszczasz sobie hejterze tekst kogoś innego ...



a więc nie jesteś tylko zwykłym hejterem bo przypisywanie sobie tekstów innego autora jest oszustwem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza