Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Redaktor Marczewski zaszczepiony, hejterzy nie śpią
~~Bordowa Smagliczka niezalogowany
24 lutego 2021r. o 12:18
Badania robi się na żywych ludziach. Nie wiem czy zdaje pan sobie sprawę, ale wszyscy zaszczepieni są uczestnikami eksperymentu medycznego.
Szczepią się też młode kobiety. Jeśli za rok się okaże że część z nich zajdzie w ciążę i donosi ją, będzie można też uznać że w tym zakresie szczepionka jest bezpieczna.
Aby można było jednoznacznie stwierdzić jakość badań, należałoby utrzymać też grupę kontrolną, szczepioną placebo. Niestety, grupę kontrolną zaszczepiono prawdziwa szczepionką. Do czego się więc odnosić?
Na WHO proszę się nie powoływać. Fundusze, z których żyje ta organizacja, a właściwie ich źródła, stawiają pod dużym znakiem zapytania bezstronność wygłaszanych przez nią opinii czy rekomendacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Smagliczka niezalogowany
24 lutego 2021r. o 12:20
M21W2 napisał(a):
PIS-PO-PRL napisał(a): Że nie ma badań jeżeli chodzi o wpływ szczepionki na kobiety ciężarne, na przebieg ciąży, karmienie i tak dalej?

Przecież to fakt, podawany przez producentów.

No i... Pan Kazimierz raczej dzieci nie będzie rodził. To też fakt :D


Po pierwsze nie robi się badań kobietom ciężarnym , wykonano je na szczurach , nie stwierdzono żadnych skutków ubocznych .
Światowa Organizacja Zdrowia zmieniła swoje zalecenia dotyczące szczepionek przeciwko COVID-19 podawanym kobietom w ciąży. Nowe stanowisko jest teraz zgodne z wytycznymi CDC, wg których szczepionki mRNA mogą być podawane ciężarnym kobietom
Zalecenia WHO są obecnie zgodne z CDC, co z zadowoleniem przyjęli eksperci.

- Bardziej liberalne podejście WHO to większa szansa dla kobiet w ciąży do zaszczepienia się i zapewnienia ochrony przez zachorowaniem na COVID. Korekta, której dokonała Światowa Organizacja Zdrowia, to dobra wiadomość dla kobiet w ciąży i ich dzieci - powiedziała dr Denise Jamieson, ginekolog z Emory University i członek Amerykańskiego Kolegium Położników i Ginekologów.

Badania robi się na żywych ludziach. Nie wiem czy zdaje pan sobie sprawę, ale wszyscy zaszczepieni są uczestnikami eksperymentu medycznego.
Szczepią się też młode kobiety. Jeśli za rok się okaże że część z nich zajdzie w ciążę i donosi ją, będzie można też uznać że w tym zakresie szczepionka jest bezpieczna.
Aby można było jednoznacznie stwierdzić jakość badań, należałoby utrzymać też grupę kontrolną, szczepioną placebo. Niestety, grupę kontrolną zaszczepiono prawdziwa szczepionką. Do czego się więc odnosić?
Na WHO proszę się nie powoływać. Fundusze, z których żyje ta organizacja, a właściwie ich źródła, stawiają pod dużym znakiem zapytania bezstronność wygłaszanych przez nią opinii czy rekomendacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 lutego 2021r. o 12:40

~~Bordowa Smagliczka używanie w dyskusji słów -teorie spiskowe - nie jest żadną formą hejtu taki argument w stosunku do mnie do miód na serce znanego hejtera Falco-Horusa .

W związku z pandemią koronawirusa powstało wiele szkodliwych i wprowadzających w błąd teorii, które szerzą się głównie w internecie. Aby przeciwdziałać tej tendencji, Komisja Europejska oraz UNESCO publikują zestaw dziesięciu edukacyjnych infografik, które pomogą odbiorcom w identyfikacji i obaleniu teorii spiskowych oraz przeciwdziałaniu im.

https://ec.europa.eu/info/live-work-travel-eu/coronavirus-response/fighting-disinformation/identifying-conspiracy-theories_pl#czy-to-jest-teoria-spiskowa-sprawd-zanim-udostpnisz




Dopisane 24.02.2021r. o godz. 12:40:


Januszku - Horusie , przepraszam ciebie bardzo , dziś nie mam ochoty na pyskówki z Tobą , wiem że to uwielbiasz w tym nie jestem w stanie tobie dorównać , jesteś lepszy , pyskuj dalej -SMARKACZU .
Miłego dnia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
24 lutego 2021r. o 12:50
M21W2 napisał(a):


Dopisane 24.02.2021r. o godz. 12:40:
Januszku - Horusie , przepraszam ciebie bardzo , dziś nie mam ochoty na pyskówki z Tobą , wiem że to uwielbiasz w tym nie jestem w stanie tobie dorównać , jesteś lepszy , pyskuj dalej -SMARKACZU .
Miłego dnia .


przyjmuję przeprosiny...

popracuj nad sobą by SMARKACZ :] nie musiał ci przypominać że robisz to nie po raz pierwszy...

i nie podniecaj się oszołomie bo nie dotrwasz do drugiego szczepienia...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 lutego 2021r. o 12:56
PIS-PO-PRL napisał(a): Nie robi się?
Przecież właśnie takie badania się zaczynają dopiero.
I to skompromitowane WHO.
Pan czytał o nich i ich przekrętach przy poprzedniej pandemii, czy umknęło? :D

https://pulsmedycyny.pl/pfizer-rozpocznie-badania-kliniczne-szczepionki-przeciw-covid-19-u-kobiet-w-ciazy-1108861


Mój błąd powinienem napisać - nie robiono do tej pory badań na kobietach w ciąży .
WHO nie zalecało szczepień kobiet w ciąży , gdzie tu kompromitacja .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtorudy Kasztanowiec niezalogowany
24 lutego 2021r. o 13:01
To w takim razie wróćmy do początku.
Która częsć postu Pani Agnieszki to "teoria spiskowa"

To ja... Jarząbek PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtorudy Kasztanowiec niezalogowany
24 lutego 2021r. o 13:03
A o kompromitacji Who Pan nie słyszał? A o poprzedniej pandemii Pan słyszał? W telewizji przeszła cichaczem :D
To też pisałem ja ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Smagliczka niezalogowany
24 lutego 2021r. o 13:03
M21W2 napisał(a):
PIS-PO-PRL napisał(a): Nie robi się?
Przecież właśnie takie badania się zaczynają dopiero.
I to skompromitowane WHO.
Pan czytał o nich i ich przekrętach przy poprzedniej pandemii, czy umknęło? :D

https://pulsmedycyny.pl/pfizer-rozpocznie-badania-kliniczne-szczepionki-przeciw-covid-19-u-kobiet-w-ciazy-1108861


Mój błąd powinienem napisać - nie robiono do tej pory badań na kobietach w ciąży .
WHO nie zalecało szczepień kobiet w ciąży , gdzie tu kompromitacja .


Szczepionka atakuje białko wirusa, które jest bardzo podobne do białka w macicy. Jest ryzyko że i ono zostanie zaatakowane, a przez to zapłodniona komórka jajowa nie będzie się mogła zagnieździć. Aby potwierdzić lub zaprzeczyć tym obawom. Należałoby sprawdzić czy szczepienie nie ogranicza możliwości zajścia w ciążę.
Nie chodzi więc o badanie na kobietach ciężarnych a tych, które dopiero zamierzają zajść w ciążę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza