Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Osiemnaście nowych zakażeń w powiecie
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
16 marca 2021r. o 18:06
qwax_ napisał(a):
M21W2 napisał(a): [
Wreszcie znam datę od kiedy będę " kontrolowany przez Bila Gatsa " -O7-04-21 godz .10 ,25

Brawo, popieram całym sercem i życzę szczęśliwej podróży ;)[img=1615913869_73prp4p.jpg]


:D

Ksawery , proszę Cię . Nie bądź tak okrutny :D

Lucjan mi wódę obiecał :D Trzymam za słowo :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
16 marca 2021r. o 18:10
M21W2 napisał(a):
~~Ochrowa Skalnica napisał(a):

Fakt że niektórzy się ośmieszają...

......................przyznam że zachorowałem na grzybicę stup ,



stup?...od ''stupid''?...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoczerwony Winorośl niezalogowany
16 marca 2021r. o 18:12
gwax. ciekawe co powiesz jak któregoś dnia , dzięki takim jak ty , położą cię przed szpitalem na trawniku, gdzie wycięli drzewa, i powiedzą że niestety w szpitalu nie ma miejsc. Ty naprawdę nie widzisz co się dzieje? Osobiście też jestem przeciwnikiem szczepień ale przestań pieprzyć że pandemię wymyślono i nie jest groźna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
16 marca 2021r. o 18:30
Pannazdzieckiem napisał(a):
qwax_ napisał(a):
M21W2 napisał(a): [
Wreszcie znam datę od kiedy będę " kontrolowany przez Bila Gatsa " -O7-04-21 godz .10 ,25

Brawo, popieram całym sercem i życzę szczęśliwej podróży ;)[img=1615913869_73prp4p.jpg]


:D

Ksawery , proszę Cię . Nie bądź tak okrutny :D

Lucjan mi wódę obiecał :D Trzymam za słowo :)



Qwax i Ty Piotrek dzięki za troskę , ile wódy postawicie jak okaże się że jesteście w mylnym błędzie jak to mawiał Bolek .



Dopisane 16.03.2021r. o godz. 18:23:

Horus napisał(a):
M21W2 napisał(a):
~~Ochrowa Skalnica napisał(a):

Fakt że niektórzy się ośmieszają...

......................przyznam że zachorowałem na grzybicę stup ,



stup?...od ''stupid''?...;D


Dzięki Panie " profesorze "za zwrócenie uwagi , stóp od stopy -Główną funkcją stopy jest udział w poruszaniu się .


Dopisane 16.03.2021r. o godz. 18:30:


Januszku dałeś popis manipulacji z cytowaniem , nie dziwi mnie to manipulant zawsze będzie manipulował .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
16 marca 2021r. o 18:35
nie świruj o jakiejś ''manipulacji''
to fragment z twojego posta ...

myślisz że będę cytował całe te twoje propagandowe pienia? 'D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
16 marca 2021r. o 18:35
~~Ognistoczerwony Winorośl napisał(a): Ty naprawdę nie widzisz co się dzieje? Osobiście też jestem przeciwnikiem szczepień ale przestań pieprzyć że pandemię wymyślono i nie jest groźna.

Czyli jest groźna? Bo ja chciałem okno otworzyć, ale teraz to już nie wiem ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
16 marca 2021r. o 18:38
~~Ognistoczerwony Winorośl napisał(a): gwax. ciekawe co powiesz jak któregoś dnia , dzięki takim jak ty , położą cię przed szpitalem na trawniku, gdzie wycięli drzewa, i powiedzą że niestety w szpitalu nie ma miejsc. Ty naprawdę nie widzisz co się dzieje? Osobiście też jestem przeciwnikiem szczepień ale przestań pieprzyć że pandemię wymyślono i nie jest groźna.


A skąd to wiesz Misiu , że plandemię wymyślono i groźna jest dla małej przedsiębiorczości ?

Jeśli którego dnia położą mnie na trawniku ... przed szpitalem , to wzorem ś.p. Smolenia powiem :



Ta po... Kocham Bolec.Info ona cywilizacja budowana jest na strachu . Tak dzieje się od lat ...

a tutaj ... młode wilki :



Lucjanie dałeś łapówę za " produkt czekoladopodobny " ?

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoczerwony Winorośl niezalogowany
16 marca 2021r. o 19:19
qwax_ napisał(a):
~~Ognistoczerwony Winorośl napisał(a): Ty naprawdę nie widzisz co się dzieje? Osobiście też jestem przeciwnikiem szczepień ale przestań pieprzyć że pandemię wymyślono i nie jest groźna.

Czyli jest groźna? Bo ja chciałem okno otworzyć, ale teraz to już nie wiem ;)
Córka z zięciem są lekarzami w szpitalu wojewódzkim na pomorzu. Dwa dni temu przywieziono im takiego fetniaka jak ty. Na pierwszy rzut oka czuł się nawet nie tak źle, ale jak mu sprawdzili natlenienie krwi to już wiedzieli o co chodzi. Po trzech godzinach zaczął się dusić po 6-ciu stracił przytomność. Do 24-godzin zmarł. Miał 28 lat. A co do okna to otwieraj to jest wskazane. Tylko nie rób z siebie idioty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.