Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rekord zachorowań w naszym powiecie!
14240
M21W2
24 marca 2021r. o 15:13

Panie~~Szarobiały Głąbigroszek , ktoś tu odpowiedział za mnie , wszyscy nadliczbowi zmarli są z różnych przyczyn ofiarami pandemii .
Nie interesuje mnie Pańska wiedza oparta na spekulacjach prasowych i portali internetowych .
Wiem że jak jest poważna choroba mają mnie leczyć lekarze specjaliści a nie dziennikarze .



Dopisane 24.03.2021r. o godz. 15:13:

~~Ołowiana Ślazówka napisał(a):


Tak było szkoda że Ty zapomniałeś że w tamtym okresie liczba zakażonych spadła do 200-400 osób , ofiary śmiertelne to kilka do kilkunastu .
Zostały zniesione wszystkie ograniczenia a wybory odbyły się w reźimie sanitarnym i nie spowodowały wzrostu zakażeń .
Było zagrożenie w maju , były nim zabójcze koperty Grodzkigo .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladożółty Fiołek niezalogowany
24 marca 2021r. o 15:13
~~Szaropopielaty Zawciąg napisał(a):
~~Bladozielona Bakopa napisał(a): Rekord jest rekordem. %0 tys. w Polsce już zmarło zakażonych koronawirusem w Polsce. I to jest dramat


Dramat to jest to, że niewiele zrozumiałeś z całej dyskusji na forum :(

A Ty? Co zrozumiałeś z tej dyskusji?
Przypomnę tytuł tego wątku: - "Rekord zachorowań w naszym powiecie!"!
I co? Będziesz dyskutował?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladożółty Fiołek niezalogowany
24 marca 2021r. o 15:25
qwax_ napisał(a):
~~Różowoczerwona Sanwitalia napisał(a): qwax pandemia to twój konik?

Nie.
Raczej walka z mądrymi inaczej ;)


Każdym kolejnym wpisem dajesz dowód, że jesteś jednym z nich ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 marca 2021r. o 15:26
To zrozumieją tylko myślący inaczej .

Rekord zakażeń koronawirusem w Polsce. Dr Karauda: To jest czarny dzień w historii pandemii w naszym kraju
- To jest czarny dzień w historii pandemii w naszym kraju, żarty się skończyły. I mówię to do wszystkich, którzy uważają, że masek nie trzeba nosić, bo pandemia jest fikcją. Uważam, że osoby, które nie noszą masek, należy przyrównać do osób, które pod wpływem alkoholu wchodzą do samochodu. Ktoś, kto robi to świadomie, powinien ponosić odpowiedzialność za tę sytuację, bo będzie umierać jeszcze więcej ludzi. Już mamy liczby zgonów przekraczające pół tysiąca. Jestem tym wstrząśnięty - mówi dr Tomasz Karauda, lekarz z oddziału chorób płuc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
24 marca 2021r. o 15:50
''Lockdown na Wielkanoc w Polsce wydaje się już pewny. Tymczasem rząd PiS deklaruje, że nie zamknie kościołów, a duchowni apelują o WIĘCEJ MSZY! Okazuje się, że podobna sytuacja ma również miejsce w Niemczech.


Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział nowe obostrzenia na Wielkanoc, lockdown wisi w powietrzu, rząd zamknie wszystko… oprócz kościołów. Minister zdrowia Adam Niedzielski oficjalnie wyjaśnił, dlaczego kościoły nie zostaną zamknięte, a abp Jędraszewski zaapelował nawet, by ODPRAWIAĆ WIĘCEJ MSZY W CZASIE LOCKDOWNU! Okazuje się, że podobnie zachowuje się także Kościół w Niemczech. ''



:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobiały Głąbigroszek niezalogowany
24 marca 2021r. o 15:53
M21W2 napisał(a):
Panie~~Szarobiały Głąbigroszek , ktoś tu odpowiedział za mnie , wszyscy nadliczbowi zmarli są z różnych przyczyn ofiarami pandemii .
Nie interesuje mnie Pańska wiedza oparta na spekulacjach prasowych i portali internetowych .
Wiem że jak jest poważna choroba mają mnie leczyć lekarze specjaliści a nie dziennikarze


Niech pan przeczyta ze zrozumieniem, co pan napisał. To nie ja powołuję się na dziennikarzy i portale zainteresowane sensacją tylko pan.
Ja odsyłam pana do danych źródłowych z GUS z polski i portali statystycznych ze świata.
Nie odpowiada pan na pytania - przeanalizował pan dane z GUS? I co z tym strasznymi danymi z Ekwadoru? (tu właśnie się pan powołał na portale i dziennikarzy - nie zauważył pan tego).
Odpisuję nie licząc, że pan coś zrozumie. Ale są inni, którzy może nie mieli czasu na analizę danych i moje wpisy im pomogą dojść do źródła i samemu sprawdzić.
Pan nie odpowiedział na żadne z zadanych pytań opartych o dane źródłowe z poważnych instytucji. Jeżeli ktoś jest tu folarzem, to domyśl się pan kto ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladożółty Fiołek niezalogowany
24 marca 2021r. o 16:03
Wiem, że Konstytucja jest teraz passe ale...

"Fragmenty konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej dotyczące wolności religijnej

Art. 53.
1. Każdemu zapewnia się wolność sumienia i religii.
(...)
6. Nikt nie może być zmuszany do uczestniczenia ani do nieuczestniczenia w praktykach religijnych."
Kropka, żadnego odsyłania do ustawy, rozporządzenia...Kropka ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozłocista Jeżówka niezalogowany
24 marca 2021r. o 16:22
~~Bladożółty Fiołek napisał(a): Wiem, że Konstytucja jest teraz passe ale...

"Fragmenty konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej dotyczące wolności religijnej

Art. 53.
1. Każdemu zapewnia się wolność sumienia i religii.
(...)
6. Nikt nie może być zmuszany do uczestniczenia ani do nieuczestniczenia w praktykach religijnych."
Kropka, żadnego odsyłania do ustawy, rozporządzenia...Kropka ;)


Zapomniałeś zacytować pkt.5

5. Wolność uzewnętrzniania religii może być ograniczona jedynie w drodze ustawy i tylko wtedy, gdy jest to konieczne do ochrony bezpieczeństwa państwa, porządku publicznego, zdrowia, moralności lub wolności i praw innych osób

:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza