Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

K.Barczyk na onet; w Bolesławcu ludzie umieraja całymi rodzinami :(

~~Ciemnoróżowa Golteria niezalogowany
31 marca 2021r. o 12:29
https://www.onet.pl/informacje/onetwroclaw/dyrektor-szpitala-w-boleslawcu-przestalismy-sie-bac-pandemii/z4s177s,79cfc278
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawordzawa Facelia niezalogowany
31 marca 2021r. o 12:46
qwax dalej będziesz tutaj pieprzył głupoty?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brązowy Omieg niezalogowany
31 marca 2021r. o 12:51
Trzeba było pomyśleć zanim chciało się stworzyć wojewódzki covidolek na hurra..panie Barczyk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
31 marca 2021r. o 12:52
Nie wiem jak Qwax ale ja będę :D

"A co z pacjentami z innymi schorzeniami, którzy czekają na operacje?
Odraczamy je w czasie, licząc na to, że przez ten czas zamknięcia systemu opieki standardowej, nic złego dla tych pacjentów się nie wydarzy. To jest zarządzanie ryzykiem. Wszystko trzeba jednak zbalansować, żeby stworzyć przynajmniej pozory bezpieczeństwa"

Zarządzanie ryzykiem. Nadprogramowa ilość zgonów przewyższa tą covidową. Zarządzanie ryzykiem... takie skuteczne, że aż strach.

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawordzawa Facelia niezalogowany
31 marca 2021r. o 12:58
dostęp jest jeżeli się uprzemy również do specjalistów ludzie sami rezygnują bo obawiają się kontaktu ze służbą zdrowia ze względu na covid
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoróżowa Golteria niezalogowany
31 marca 2021r. o 14:27
Wychodziłam dzisiaj do pracy i widziałam to wielkie wymieranie .... z każdej klatki na Jana Pawła wynosili po kilka osób ... tj. w zasadzie noszy owiniętych folią ... strzeżcie się Bolesławca, mamy tutaj wielkie pro-rodzinne wymieranie gatunku ...innowacyjny sprzęt w szpitalu Pana Barczyka nie działa ... przynajniej jeśli chodzi o to wymieranie i wymieramy całymi rodzinami ... strzeżcie się Bolesławca i szpitala ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
31 marca 2021r. o 15:14
~~Złotawordzawa Facelia napisał(a): dostęp jest jeżeli się uprzemy również do specjalistów ludzie sami rezygnują bo obawiają się kontaktu ze służbą zdrowia ze względu na covid

Chyba się "zaprzemy" - o ścianę ;)
Kolejny z klanu "wyznawców propagandy TV" ;)

~~Złotawordzawa Facelia napisał(a): qwax dalej będziesz tutaj pieprzył głupoty?

Ja głupoty? Po tym wzruszającym wywiadzie? Nigdy!! ;)
Mam tylko małą uwagę do dyrechtora - nie umierają całe rodziny, tylko już padają jak muchy całe ulice. a co tam ulice - dzielnice :)
I mam nadzieję, że Hollywood zrobi na podstawie tego wywiadu jakiś dobry film.
W głównej roli widziałbym Piaska ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
31 marca 2021r. o 16:02
PIS-PO-PRL napisał(a): Nie wiem jak Qwax ale ja będę :D




a co tam...

ja też i tak mi dopomóż ...coś tam -coś tam...;D


Dopisane 31.03.2021r. o godz. 16:02:

teraz za ładne słońce więc jedziemy nad wodospad ale wrócę i popiszę o tych szczepionkowcach ...

lub przynajmniej poczytam ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMAMrowka zaprasza