Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

K.Barczyk na onet; w Bolesławcu ludzie umieraja całymi rodzinami :(

~~Celestynowy Cytryniec niezalogowany
31 marca 2021r. o 16:05
Czytałem wywiad i nie zauważyłem żeby mówił coś niezgodnego z realem.

"Z okna szpitala mam widok na mały bazar, który najlepiej pokazuje, jakie są odczucia społeczne.

Codziennie na małej powierzchni mijają się tam setki osób, zupełnie nie zwracając uwagi na zasady dystansu i bezpieczeństwa. "


Przejeżdżam jeleniogórska i na Manhattanie widać tłumy.

Może czegoś nie doczytałem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
31 marca 2021r. o 18:36
a co tu taka cisza w tmacie?

wymarli?
całe rodziny????....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawa Krzewuszka niezalogowany
31 marca 2021r. o 19:01
Bo wszyscy harcerze to jedna rodzina starszy czy młodszy.....itd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowoniebieska Liatra niezalogowany
1 kwietnia 2021r. o 11:45
~~Ciemnoróżowa Golteria napisał(a): Wychodziłam dzisiaj do pracy i widziałam to wielkie wymieranie .... z każdej klatki na Jana Pawła wynosili po kilka osób ... tj. w zasadzie noszy owiniętych folią ... strzeżcie się Bolesławca, mamy tutaj wielkie pro-rodzinne wymieranie gatunku ...innowacyjny sprzęt w szpitalu Pana Barczyka nie działa ... przynajniej jeśli chodzi o to wymieranie i wymieramy całymi rodzinami ... strzeżcie się Bolesławca i szpitala ...


TWOJEGO MÓZGU TEZ NIKT NIE WIDZIAŁ ,WIĘC CZEMU MAMY UWIEŻYĆ ,ŻE GO MASZ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedzianoczerwona Skalnica niezalogowany
1 kwietnia 2021r. o 19:19
Ile płacą za takie propagujące pseudo pandemię oraz depopulacyjne szczepienia wywiady ? Jak dobrze zapłacicie to mogę poświadczyć że w Bolesławcu trup ściele się gęsto ,koronawirus śmiga po ulicach na wrotkach ,wszyscy martwi oprócz celebrytów z ratusza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawozielony Wiąz niezalogowany
1 kwietnia 2021r. o 20:17
"""Wszystko trzeba jednak zbalansować, żeby stworzyć przynajmniej pozory bezpieczeństwa.""""""""..pozory bezpieczeństwa, najszczersze wyznanie.dyr Barczyka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedzianoczerwona Skalnica niezalogowany
1 kwietnia 2021r. o 22:55
Powstała organizacja C 19 zrzeszająca naukowców ,lekarzy ,prawników ,działaczy społecznych pod przewodnictwem byłego ministra zdrowia dr Zbigniewa Hałata mająca na celu doprowadzenie do odpowiedzialności karnej wszystkich kórzy biorą udział w propagowaniu tej pseudo pandemii oraz depopulacji przy pomocy eksperymentu medycznego pod nazwa szczepionki. Z satysfakcja donoszę że członkiem tej organizacji jest lekarz z Bolesławca dr. Janusz Hudyba .Brawo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonożółty Dąb niezalogowany
2 kwietnia 2021r. o 15:55
"Pozory bezpieczeństwa..." to mówi dyrektor szpitala?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.