Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Święcenie pokarmów w czasie pandemii
20886
#Jurko61 nieaktywny
6 kwietnia 2021r. o 18:25
~~Białawy Tulipan napisał(a):
Jurko61 napisał(a): O i teraz ;);)
Poluzuj sobie .....;);)
[img=1617649705_0e60j2d.jpg]

Wysokie mniemanie masz o sobie pijaczku ,z ciebie pan jak z koziej dupy trąba ,z takiego pana to mój dziadek wsiadał na konia .jeżeli ty miernoto masz się za pana to jak wygląda dziad .


Zadałeś pytanie jak wygląda DZIAD ;);)
Wystarczy jak spojrzysz w swoje odbicie lustrzane ;);)
Automatycznie ujrzysz odpowiedź ;);)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 kwietnia 2021r. o 18:37
Jurek , Ty świnio .... przestraszyłeś dyskutanta , a tak fajnie się zapowiadało :D

No dobra , ale powiedz ... ze zdrowiem dalej spokój ... mam nadzieję :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
6 kwietnia 2021r. o 18:46
Tulipanie
Takich przeciwników paru Panna zaliczy , i zostanie mistrzem świata wszechwag ;);)

Zgadnij co przedstawia fotografia ???
Tak trafiłeś ;);)
Czepiasz się GOŁODUPCU przy każdej okazji mojej osoby jak ten rzep czterech liter;);)
Chcesz by Panna przez rurkę pokarm pobierał ???
To już po twoich tekstach można wywnioskować ,
Jakiś ciemnogród;);)[img=1617727482_67qaatr.jpg]



Dopisane 06.04.2021r. o godz. 18:46:

Pannazdzieckiem napisał(a): Jurek , Ty świnio .... przestraszyłeś dyskutanta , a tak fajnie się zapowiadało :D

No dobra , ale powiedz ... ze zdrowiem dalej spokój ... mam nadzieję :)


Zdrowie [img=1617727577_vq6gkxo.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłoty Floks niezalogowany
6 kwietnia 2021r. o 18:48
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~Białawy Tulipan napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~Białawy Tulipan napisał(a): [ ...
Wysokie mniemanie masz o sobie pijaczku ,z ciebie pan jak z koziej dupy trąba ,z takiego pana to mój dziadek wsiadał na konia .jeżeli ty miernoto masz się za pana to jak wygląda dziad .


Pytasz jak wygląda dziad panie Tulipanie ? To dawaj ze mną na piwko ... zobaczysz jak wyglądam :D

Jezus mawiał ... " cokolwiek uczyniliście najmniejszemu z braci moich , mnieście uczynili " . Nie wiem , jak Ty Tulipan ... kwiatuszku upragniony ... :D , ale ja gajerek miałem na sobie tylko w dniu ślubu z ... no tą ... matką polką , głupią suką , co to nie
chciała własnych dzieci :)



Jurek , przepraszam , że wtrącam się w dysputę , ale mierzi mnie chamstwo i prostactwo . Szczególnie z pod tyldy . Bo gdyby gościu przedstawił się Imieniem i
Nazwiskiem , to miałbyś chociaż odniesienie do własnych przeżyć , ale szuja szkaluje

... a ja nie w ciemię bity .




Te , Tulipan !!





To co ... partyjka w realu ... może Lucjan będzie mym sekundantem :) Bo Jurek daleko

stąd :)



ps . Parówa napisałeś już donos ... w znaczeniu , czy do nas już napisałeś ? :D




Takie ścierwo jak ty to może mi tylko buty czyścić ,kiedyś już miałem problemy z takim jak ty ,najpierw skakał a później chciał odszkodowanie bo musiał jeść przez rurkę .Powiem ci pijaku krotko spie....j w podskokach.




No dobra , już nic nie mówię , żeby nie drażnić PANA TULIPANA :D

Skoroś taki gieroj Tulipan , to może jednak w realu ... miałbym okazję buty Ci wyczyścić ... jeśli pozwolisz :)

Klepanie w klawiaturkę , to jedna strona medalu ( też lubię bawić się słowami :D ) , ale w realu nie każdy gieroj z Internetu jest gierojem .

To kiedy i gdzie ? :)

Gdzie mam ci wylizać te buty i kiedy ... Tulipanie ? :)

Taką pijacką mordę to żadna sztuka oklepać .Ty już tu od kilku lat szczekasz na Horusa a on olewa cię ciepłym moczem i twoje pijackie zaczepki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zszarzały Barwinek niezalogowany
6 kwietnia 2021r. o 18:53
Jurko61 napisał(a): Tulipanie
Takich przeciwników paru Panna zaliczy , i zostanie mistrzem świata wszechwag ;);)

Zgadnij co przedstawia fotografia ???
Tak trafiłeś ;);)
Czepiasz się GOŁODUPCU przy każdej okazji mojej osoby jak ten rzep czterech liter;);)
Chcesz by Panna przez rurkę pokarm pobierał ???
To już po twoich tekstach można wywnioskować ,
Jakiś ciemnogród;);)[img=1617727482_67qaatr.jpg]Dopisane 06.04.2021r. o godz. 18:46:
Pannazdzieckiem napisał(a): Jurek , Ty świnio .... przestraszyłeś dyskutanta , a tak fajnie się zapowiadało :D


No dobra , ale powiedz ... ze zdrowiem dalej spokój ... mam nadzieję :)


Zdrowie [img=1617727577_vq6gkxo.jpg]


Cwelu ty i twoja panna to możecie być mistrzami wagi półśmiesznej .
.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
6 kwietnia 2021r. o 18:56
[img=1617728042_nw4inea.jpg]



Dopisane 06.04.2021r. o godz. 18:56:

Ty uważaj z słownictwem ,
Bo albo jesteś niedorozwój ,
Albo ci wybaczam , bo dla mnie DAMSKIE SIĘ NIE LICZĄ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 kwietnia 2021r. o 18:58
Super Jurek . Jestem zdeklarowanym foliarzem i wyznawcą nauk Chrystusa ... martwiłem się o Ciebie :)

Kamień z Serca spadł ... mi na nogę :D

Czyli jak bede chciał se załatwić robote u Pięknej Angeli , to bede móg szukać popleczników ? :D

Dobra , idę po piwo ... " tej rzeczywistości na trzeźwo nie da się oglądać " ... jak mawiał mój mentor kabaretowy Krzysztof Daukszewicz . Ty Stary Opoju :) Jam 66 rocznik . Brakuje mi jeszcze jednej szóstki w dacie , żeby stać się prawdziwym antychrystem :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zszarzały Barwinek niezalogowany
6 kwietnia 2021r. o 19:01
Jurko61 napisał(a): [img=1617728042_nw4inea.jpg]Dopisane 06.04.2021r. o godz. 18:56:Ty uważaj z słownictwem ,
Bo albo jesteś niedorozwój ,
Albo ci wybaczam , bo dla mnie DAMSKIE SIĘ NIE LICZĄ

Boli po imieniu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza