Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Święcenie pokarmów w czasie pandemii
22258
#Horus nieaktywny
5 kwietnia 2021r. o 17:16
ty mnie tu ''lucuś'' teraz nie przekonuj do tego czy owego bo jeśli chodzi o ciebie to mam to gdzieś ...
wiesz gdzie...

a co do Jurko...
mimo wszystko dużo ci do niego brakuje...

mnie wystarczyła jedna rozmowa telefoniczna i swoje wiem ...stąd piszę jaka was dzieli odchłań...
wystarczyła mi też jedna rozmowa z tobą by ciebie ocenić ...

a to jak ciebie widzę potwierdzają też wpisy innych ...warsie...jesionie czy jak ci tam będzie kolejnym razem :D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
5 kwietnia 2021r. o 17:36
Horus napisał(a): ty mnie tu ''lucuś'' teraz nie przekonuj do tego czy owego bo jeśli chodzi o ciebie to mam to gdzieś ...
wiesz gdzie...

a co do Jurko...
mimo wszystko dużo ci do niego brakuje...

mnie wystarczyła jedna rozmowa telefoniczna i swoje wiem ...stąd piszę jaka was dzieli odchłań...
wystarczyła mi też jedna rozmowa z tobą by ciebie ocenić ...

a to jak ciebie widzę potwierdzają też wpisy innych ...warsie...jesionie czy jak ci tam będzie kolejnym razem :D




Geniusz , po prostu Geniusz , cieszę się że wyżej oceniasz Jurka niż mnie , gorzej bym się poczuł jak by było odwrotnie .


Dopisane 05.04.2021r. o godz. 17:36:


P.S Januszku , bywa że nieraz dorównuję w chamskich wypowiedziach Tobie , za to mam największe pretensje do siebie ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
5 kwietnia 2021r. o 17:39
dawaj cytaty gdzie piszę o tobie ''chamsko'' :D

dawaj ...
mam czas ..film oglądam więc masz czas na poszukiwania...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
5 kwietnia 2021r. o 20:35
Jarząbku cóż takiego dziwnego dojrzałeś w głosowaniu na obczyźnie??
Jak Trzaskowski potrzebował głosów , to w Chorwacji głosowali /liczyli;);)
Jakiś dziwny problem masz co do mojej osobowości ,
conajmniej odczucie mam pioniera na uchodźstwie ;);) pobyt za granicą, czyli emigracja zarobkowa, to inne zjawisko niż emigracja stała. Łącznie bowiem na świecie, poza Polską, żyje około 18 milionów Polaków oraz osób polskiego pochodzenia.
Chcesz nas wszystkich pozbawić praw???
Już pewnie sam nie wiesz kim jesteś , według teorii Darwina-Tuska
toś pewnie Europejczyk;);)
Ja pozostanę jednak obywatelem Polski zamieszkałym w Europejskich Niemczech;);)
Z pełnymi prawami Polskiego obywatela.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
5 kwietnia 2021r. o 20:43
Jurko61 napisał(a):
Chcesz nas wszystkich pozbawić praw???


ja bym pozbawił ...
i piszę to co myślę ...

tak...pozbawił bym ale doprecyzuję ...
wszystkich tych którzy zamieszkują poza Polską ponad np. pięć lat...

bo wszyscy tacy niewiele mają już wspólnego z polską codziennością ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rubinowa Acidantera niezalogowany
5 kwietnia 2021r. o 20:50
dodałbym jeszcze ,pozbawienia mandatu posła ,łajzom poselskich ,zmieniającym barwy klubowe (partie)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniła Borówka niezalogowany
5 kwietnia 2021r. o 20:50
Jurko61 napisał(a): Jarząbku cóż takiego dziwnego dojrzałeś w głosowaniu na obczyźnie??
Jak Trzaskowski potrzebował głosów , to w Chorwacji głosowali /liczyli;);)
Jakiś dziwny problem masz co do mojej osobowości ,
conajmniej odczucie mam pioniera na uchodźstwie ;);) pobyt za granicą, czyli emigracja zarobkowa, to inne zjawisko niż emigracja stała. Łącznie bowiem na świecie, poza Polską, żyje około 18 milionów Polaków oraz osób polskiego pochodzenia.
Chcesz nas wszystkich pozbawić praw???
Już pewnie sam nie wiesz kim jesteś , według teorii Darwina-Tuska
toś pewnie Europejczyk;);)
Ja pozostanę jednak obywatelem Polski zamieszkałym w Europejskich Niemczech;);)
Z pełnymi prawami Polskiego obywatela.

Twoje prawa to są wypisane w kiblu na papierze toaletowym ,Co ty dla Polski zrobiłeś w swoim marnym życiu .Pracujesz na PKB Niemiec i tam możesz domagać się swoich praw a od Polski wara .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
5 kwietnia 2021r. o 20:59
~~Rubinowa Acidantera napisał(a): dodałbym jeszcze ,pozbawienia mandatu posła ,łajzom poselskich ,zmieniającym barwy klubowe (partie)


o tak ...
piszę o tym od wielu lat...skończyły by się ''wędrówki'' wszelkiej maści rysiów ''pysiów'' czarneckich ....
skończyła by się szybciutko ''polityczna prostytucja'' :D

i żadnych tzw. immunitetów ...
odpowiedzialność za decyzje ...

a tu dzięki ''ustawom o ochronie urzędnika'' taka łajza może każdego zniszczyć bo wie że i tak wszyscy mogą mu ''skoczyć''

radykalne podejście?
być może ...ale uczciwe i skończyły by się ''samowolki'' i polityczne ''folwarki''...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza