Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Święcenie pokarmów w czasie pandemii
~~Srebrnoszara Żurawina niezalogowany
4 kwietnia 2021r. o 17:56
Jurko luz, te porządki u Leszka to Ty czy siostra .?
Jak pomogłeś ,pewnie zdalnie modlitwą .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
4 kwietnia 2021r. o 18:10
~~Srebrnoszara Żurawina napisał(a): Jurko luz, te porządki u Leszka to Ty czy siostra .?
Jak pomogłeś ,pewnie zdalnie modlitwą .


Jestem za ubogi by pomagać Leszkowi ,
Prawdopodobnie Zbyszek OK !!
[img=1617552602_mswgbl4.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatna Lnica niezalogowany
4 kwietnia 2021r. o 18:26
A u Leszka to kto ?
Siostra obsługuje was wszystkich ,,qwra ile jeszcze ''?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
5 kwietnia 2021r. o 11:49
~~Brunatna Lnica napisał(a): A u Leszka to kto ?
Siostra obsługuje was wszystkich ,,qwra ile jeszcze ''?


Polecam ;);)
Skutkuje gwarancja 100%
Dla zazdrosnych / gołodupców/nieudaczników życiowych .;);)[img=1617616119_hf1f krec .png]



Dopisane 05.04.2021r. o godz. 11:49:

[img=1617616173_vi80tkh.jpg]

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladożółte Parzydło niezalogowany
5 kwietnia 2021r. o 13:03
Kościół zaraza i kościół chowa kościół musi zarabiać za coś trzeba żyć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielony Jarząb niezalogowany
5 kwietnia 2021r. o 13:06
Jurko61 napisał(a):
~~Niebieskawozielony Jarząb napisał(a):
Horus napisał(a): to będzie trudne bo Jurko faszerowany jest dzień w dzień braterską propagandą...;D

Mnie zastanawia jedno, taki PISnięty, na lewaków i innych jedzie, tylko żeby nie lewaki i inni to by po Bolcu puszki po piwie zbierał, a nie w Niemczech siedział :)Taka liczna rodzina a tylko Zbyszek jest OK :)


Podpowiem ci mój adwersarzu , nigdy nie wstydziłem się swojego pochodzenia ,
może nie było nam dane jako wielodzietnej rodzinie dostąpić do dobra które wam wasi rodzice w tyłki wpychali , uszanuj kreatywność człowieka doświadczonego losem , niosąc ciężar przeszłości ( której nigdy nie zapomnę ).
W odwrotności do takich miernych pismaków twego pokroju , mój świat jest realny i namacalny.
Czego własnym wysiłkiem i kreatywnością nie osiągnąłem , nikt mi podarków w życiu nie serwował.;);) ( częściej kłody podkładał)
Mam też pełne zrozumienie twej niewiedzy o mojej osobie .
Ponieważ jak Janusz stwierdził Zbyszek jest OK!
Niech tak pozostanie .
Jak nie masz pewnego źródła informacji co do mojej osoby po prostu skontaktuj się .
Lub inaczej będę w Maju na komunii wnuka , zapraszam na pogawędkę ,
Nie gryzę / rzadko używam wulgaryzmy / siłą moją jest dyskusja pozytywna i realna.
Może zmienisz zdanie .
[img=1617551266_edksb7a.jpg]

Jurek, nie czepiam się Twojej rodziny, tylko przykład dałem , ze jeden niePISnięty w rodzinie jest.Tez pochodzę z wielodzietnej rodziny (4 siostry ja najmłodszy.) Piszesz , że Cię nie znam, znam całą Twoją rodzinę, odkat wprowadziliscie się na Chrobrego, Kucek nawet wie kto pisze pod tym "kwiatuszkiem".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
5 kwietnia 2021r. o 14:26
Niebieskawozielony Jarząbku .
Albo nie wiesz co piszesz ???
Stwierdzeniem że mnie znasz chyba przesadziłeś troszeczkę , przy okazji uznając iż
gdyby nie Niemcy zabierałbym puszki po Bolesławcu .;);)

To odpowiedz mi rzetelnie , skąd ta pewność ???
Albo zmień źródło wiadomości o mojej osobie.
[img=1617625602_2hoiybi.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielony Jarząb niezalogowany
5 kwietnia 2021r. o 14:35
Jurko61 napisał(a): Niebieskawozielony Jarząbku .
Albo nie wiesz co piszesz ???
Stwierdzeniem że mnie znasz chyba przesadziłeś troszeczkę , przy okazji uznając iż
gdyby nie Niemcy zabierałbym puszki po Bolesławcu .;);)

To odpowiedz mi rzetelnie , skąd ta pewność ???
Albo zmień źródło wiadomości o mojej osobie.
[img=1617625602_2hoiybi.jpg]

Dzięki tej lewicy na którą tak plujesz, możeś mieszkać tak gdzie mieszkasz, nie zbadane są losy, co byś teraz w Bolcu robił, Zbyszek moze by Cię przyjął do siebie byś popracował. Jak PIS doprowadzi do wyprowadzenia Polski z UE, oczywiście wrócisz też, do tego "dobrobytu" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie