Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Święcenie pokarmów w czasie pandemii
22258
#Horus nieaktywny
4 kwietnia 2021r. o 9:37
to będzie trudne bo Jurko faszerowany jest dzień w dzień braterską propagandą...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielony Jarząb niezalogowany
4 kwietnia 2021r. o 10:23
Horus napisał(a): to będzie trudne bo Jurko faszerowany jest dzień w dzień braterską propagandą...;D

Mnie zastanawia jedno, taki PISnięty, na lewaków i innych jedzie, tylko żeby nie lewaki i inni to by po Bolcu puszki po piwie zbierał, a nie w Niemczech siedział :)Taka liczna rodzina a tylko Zbyszek jest OK :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
4 kwietnia 2021r. o 11:29
masz rację ...Zbyszek jest całkiem w porządku ...
niewiele z nim pisałem ale to wystarczyło bym miał o nim całkiem dobre zdanie ...

to całkowite przeciwieństwo oszołomstwa ''lucusia'' ...:D

pisze na FB i jak widać po zdjęciach prawdziwy wędkarz...
co ma na zdjęciu profilowym ?...zdjęcie z pięknym okazem karpika...
co ma ''lucuś''?
nawet najskromniejszego ''pomniczka''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielony Jarząb niezalogowany
4 kwietnia 2021r. o 12:05
Horus napisał(a): masz rację ...Zbyszek jest całkiem w porządku ...
niewiele z nim pisałem ale to wystarczyło bym miał o nim całkiem dobre zdanie ...

to całkowite przeciwieństwo oszołomstwa ''lucusia'' ...:D

pisze na FB i jak widać po zdjęciach prawdziwy wędkarz...
co ma na zdjęciu profilowym ?...zdjęcie z pięknym okazem karpika...
co ma ''lucuś''?
nawet najskromniejszego ''pomniczka''...;D

Lucek? stoi na baczność ze sztandarem i czeka na komendę :) -Sztandar wyprowadzić :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowa Brzoza niezalogowany
4 kwietnia 2021r. o 16:20
Wszystkim życzę Błogosławionych Świąt Wielkanocy, Wszystkim , nawet tym, którzy atakują Wiernych, Kapłanów i Święty Kościół Boży. Ponieważ i tak mimo wielu ich starań nigdy nie uda im się go przezwyciężyć. Dzień zmartwychwstania Jezusa jednoznacznie przekreśla ich starania, On zwyciężył, On jest Królem i niczego już nie musimy się bać. To cop zrobił Jezus Chrystus jest jest fenomenalne, otworzył Nam wrota Nieba, wrota Życia , Życia wiecznego, którym tak wielu marzy, bo nasze życie jest krótkie i bez wiary w Życie wieczne byłoby smutne, bo żadne rzeczy materialne i góra pieniędzy nie dadzą nam radości , zawsze będziemy pragnąć coraz więcej i więcej i wciąż będzie nam mało. Jedynie Bóg może dać nam Pokój i Radość i to za darmo tylko musimy mu zaufać. Nie przejmujcie się tym co piszą na tym portalu ludzie typu Horus i kilku innych oni też będą sądzeni przez Naszego Boga, bo Bóg jest tylko jeden mimo , że jest kilka religii . Bo tylko jeden Bóg stworzył Naszą ziemię i tylko jeden zakończy jej byt, tylko szkoda , że tak szybko, lecz na to ma duży wpływ powiększająca się w czasach współczesnych liczba ludzi podobnych do Horusa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
4 kwietnia 2021r. o 17:07
~~Szmaragdowa Brzoza napisał(a): Wszystkim życzę


życzysz ''wszystkim'' ale jak pijawka przyssałeś się do Horusa ;D
nawet dwa razy wymieniłeś ...

ale pierdzielisz albo z przejedzenia albo z przepicia...

''Jedynie Bóg może dać nam Pokój i Radość i to za darmo tylko musimy mu zaufać.''

za jakie ''darmo'' jak jego kolesie w sukienkach łoją ludzi z kasy jak tylko mogą ?
a robią to w jego ''imię '' przecież ...:D

''...bo Bóg jest tylko jeden mimo , że jest kilka religii . ''

ciekawe...

to ten JEDEN ''bóg'' o którym tu piszesz przewodzi też innym religiom?...;D
MUZUŁMANOOM TEŻ???....;D
taki ''mister uniwersum''?...;D

''...zakończy jej byt, tylko szkoda , że tak szybko, lecz na to ma duży wpływ powiększająca się w czasach współczesnych liczba ludzi podobnych do Horusa.''

ZAUWAŻYŁEŚ?...CORAZ WIĘCEJ ''HORUSÓW'' ...TO MIŁO...

a więc powinieneś dziękować Horusowi że ''dzięki niemu'' szybciej staniesz przed swoim ''bogiem'' którego wielbisz ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
4 kwietnia 2021r. o 17:45
~~Szmaragdowa Brzoza napisał(a): Wszystkim życzę Błogosławionych Świąt Wielkanocy, Wszystkim , nawet tym, którzy atakują Wiernych, Kapłanów i Święty Kościół Boży. Ponieważ i tak mimo wielu ich starań nigdy nie uda im się go przezwyciężyć. Dzień zmartwychwstania Jezusa jednoznacznie przekreśla ich starania, On zwyciężył, On jest Królem i niczego już nie musimy się bać. To cop zrobił Jezus Chrystus jest jest fenomenalne, otworzył Nam wrota Nieba, wrota Życia , Życia wiecznego, którym tak wielu marzy, bo nasze życie jest krótkie i bez wiary w Życie wieczne byłoby smutne, bo żadne rzeczy materialne i góra pieniędzy nie dadzą nam radości , zawsze będziemy pragnąć coraz więcej i więcej i wciąż będzie nam mało. Jedynie Bóg może dać nam Pokój i Radość i to za darmo tylko musimy mu zaufać. Nie przejmujcie się tym co piszą na tym portalu ludzie typu Horus i kilku innych oni też będą sądzeni przez Naszego Boga, bo Bóg jest tylko jeden mimo , że jest kilka religii . Bo tylko jeden Bóg stworzył Naszą ziemię i tylko jeden zakończy jej byt, tylko szkoda , że tak szybko, lecz na to ma duży wpływ powiększająca się w czasach współczesnych liczba ludzi podobnych do Horusa.


A poza tym to wszyscy u ciebie zdrowi ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
4 kwietnia 2021r. o 17:47
~~Niebieskawozielony Jarząb napisał(a):
Horus napisał(a): to będzie trudne bo Jurko faszerowany jest dzień w dzień braterską propagandą...;D

Mnie zastanawia jedno, taki PISnięty, na lewaków i innych jedzie, tylko żeby nie lewaki i inni to by po Bolcu puszki po piwie zbierał, a nie w Niemczech siedział :)Taka liczna rodzina a tylko Zbyszek jest OK :)


Podpowiem ci mój adwersarzu , nigdy nie wstydziłem się swojego pochodzenia ,
może nie było nam dane jako wielodzietnej rodzinie dostąpić do dobra które wam wasi rodzice w tyłki wpychali , uszanuj kreatywność człowieka doświadczonego losem , niosąc ciężar przeszłości ( której nigdy nie zapomnę ).
W odwrotności do takich miernych pismaków twego pokroju , mój świat jest realny i namacalny.
Czego własnym wysiłkiem i kreatywnością nie osiągnąłem , nikt mi podarków w życiu nie serwował.;);) ( częściej kłody podkładał)
Mam też pełne zrozumienie twej niewiedzy o mojej osobie .
Ponieważ jak Janusz stwierdził Zbyszek jest OK!
Niech tak pozostanie .
Jak nie masz pewnego źródła informacji co do mojej osoby po prostu skontaktuj się .
Lub inaczej będę w Maju na komunii wnuka , zapraszam na pogawędkę ,
Nie gryzę / rzadko używam wulgaryzmy / siłą moją jest dyskusja pozytywna i realna.
Może zmienisz zdanie .
[img=1617551266_edksb7a.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza