Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Święcenie pokarmów w czasie pandemii
22258
#Horus nieaktywny
5 kwietnia 2021r. o 14:42
;)

widzę ...czytam...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
5 kwietnia 2021r. o 14:49
Jarząbku jednego jestem pewien iż
Konfabulujesz .;);)
[img=1617626946_bjdjk6k.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
5 kwietnia 2021r. o 15:00
Jurko...
bądź pewien że nie...

każdy z nas ma tych samych znajomych ...;)
wielu z nich już odeszło ale kilku ...kilkunastu żyje...

a to co tu napisano to nie atak na ciebie tylko chęć pokazania jak cię zmanipulowano ...:)
piszę to z całą pewnością bo nigdy nie uwierzę w to że nie widzisz tych złodziejstw i oszustw jakich w Polsce jest tu obecnie od cholery...

aha... i nie wklejaj już kolejnych zdjęć schetyny bo jego już nie ma w nie(rządzie)
;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielony Jarząb niezalogowany
5 kwietnia 2021r. o 15:05
Horus napisał(a): Jurko...
bądź pewien że nie...

każdy z nas ma tych samych znajomych ...;)
wielu z nich już odeszło ale kilku ...kilkunastu żyje...

a to co tu napisano to nie atak na ciebie tylko chęć pokazania jak cię zmanipulowano ...:)
piszę to z całą pewnością bo nigdy nie uwierzę w to że nie widzisz tych złodziejstw i oszustw jakich w Polsce jest tu obecnie od cholery...

aha... i nie wklejaj już kolejnych zdjęć schetyny bo jego już nie ma w nie(rządzie)
;)

Tak juz jest Janusz, jak się ogląda tylko Kurwizję i Trwam, i słucha Tadzia co Radiem Ma w ryja :) jeszcze Lucek mu newsy przesyła jaki ten PIS jest dobry :) bo PISda ale swoim za to w PISdu zabierze reszcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
5 kwietnia 2021r. o 15:41
Horus napisał(a): Jurko...
bądź pewien że nie...

każdy z nas ma tych samych znajomych ...;)
wielu z nich już odeszło ale kilku ...kilkunastu żyje...

a to co tu napisano to nie atak na ciebie tylko chęć pokazania jak cię zmanipulowano ...:)
piszę to z całą pewnością bo nigdy nie uwierzę w to że nie widzisz tych złodziejstw i oszustw jakich w Polsce jest tu obecnie od cholery...

aha... i nie wklejaj już kolejnych zdjęć schetyny bo jego już nie ma w nie(rządzie)


Janusz nie zgadzam się z twoim stwierdzeniem kategorycznie ,
w dwóch kwestiach , po pierwsze nie posiłkuje się materiałem od
Lucjana , po drugie mnie zmanipulować ????
Nie ta fala;);)
Śmiechu warte jest stwierdzanie przez moich adwersarzy ,
kim bym był /co bym porabiał / itd, itp.
Wiesz tak po męsku też potrafię odpowiedzieć im.
Niech wskoczą w moje Zuchy .
Mnie osobiście nie interesują innych cztery litery.

Mam też pełne zrozumienie dla Klakierów
stojących murem za Horusem .
Taki przykład z życia;);)
„Lewandowski... cóż, powyżej kopania (piłki) nie podskoczy, czasem też wali głową. Oto skutki” – pisze o najlepszym piłkarzu świata prof. Magdalena Środa. Socjolog zaatakowała napastnika Bayernu i reprezentacji Polski za odebranie odznaczenia od prezydenta Andrzeja Dudy.

Wiesz o co prosił dziennikarza w wywiadzie Jan Tomaszewski???
By nie wymawiać / promować nazwiska TEJ Profesor .

Janusz gdybyś nie był w jakimś stopniu rozpoznawalny na Bolec.info
I tylko z pod kwiatka co rusz innego nadawał ???

Gwarantuje , Klakierów brak.;);)




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
5 kwietnia 2021r. o 17:02
Horus napisał(a): Jurko...
bądź pewien że nie...

każdy z nas ma tych samych znajomych ...;)
wielu z nich już odeszło ale kilku ...kilkunastu żyje...

a to co tu napisano to nie atak na ciebie tylko chęć pokazania jak cię zmanipulowano ...:)
piszę to z całą pewnością bo nigdy nie uwierzę w to że nie widzisz tych złodziejstw i oszustw jakich w Polsce jest tu obecnie od cholery...

aha... i nie wklejaj już kolejnych zdjęć schetyny bo jego już nie ma w nie(rządzie)
;)



Jurku mam nadzieję że mi wybaczysz że ujawnię trochę naszej prywaty , Janusz często pisze że ja Ciebie zmanipulowałem , on lubi insynuować .
Januszku prawda jest taka że ja nie miałem w moim przekonaniu na kogo głosować , nie odpowiadały mi partie postkomunistyczne ani postsolidarnościowe więc nie chodziłem na wybory .
To Jurek przekonał mnie do PiS-u i to z nim pojechałem do ambasady polskiej w Hamburgu gdzie po raz pierwszy zagłosowałem na PiS , oczywiście ostateczna decyzja należała do mnie .
Nadal głosuję na PiS , mam dobrą pamięć i nie zapominam o tym jak rządzili ludzie Solidarności z PO z Tuskiem na czele .
Jak dyskutujemy z Jurkiem to obaj żałujemy że w Polsce nie ma silnej opozycji , opozycji z programem dającym gwarancje godziwego życia i rozwoju Polski .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rubinowa Acidantera niezalogowany
5 kwietnia 2021r. o 17:10
no niezle jechac do hamburga ,aby zagłosować na pis,

to sie liczy ,prawdziwy wyborca patriota

więcej chwalby jak palby
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielony Jarząb niezalogowany
5 kwietnia 2021r. o 17:11
M21W2 napisał(a):
Horus napisał(a): Jurko...
bądź pewien że nie...

każdy z nas ma tych samych znajomych ...;)
wielu z nich już odeszło ale kilku ...kilkunastu żyje...

a to co tu napisano to nie atak na ciebie tylko chęć pokazania jak cię zmanipulowano ...:)
piszę to z całą pewnością bo nigdy nie uwierzę w to że nie widzisz tych złodziejstw i oszustw jakich w Polsce jest tu obecnie od cholery...

aha... i nie wklejaj już kolejnych zdjęć schetyny bo jego już nie ma w nie(rządzie)
;)



Jurku mam nadzieję że mi wybaczysz że ujawnię trochę naszej prywaty , Janusz często pisze że ja Ciebie zmanipulowałem , on lubi insynuować .
Januszku prawda jest taka że ja nie miałem w moim przekonaniu na kogo głosować , nie odpowiadały mi partie postkomunistyczne ani postsolidarnościowe więc nie chodziłem na wybory .
To Jurek przekonał mnie do PiS-u i to z nim pojechałem do ambasady polskiej w Hamburgu gdzie po raz pierwszy zagłosowałem na PiS , oczywiście ostateczna decyzja należała do mnie .
Nadal głosuję na PiS , mam dobrą pamięć i nie zapominam o tym jak rządzili ludzie Solidarności z PO z Tuskiem na czele .
Jak dyskutujemy z Jurkiem to obaj żałujemy że w Polsce nie ma silnej opozycji , opozycji z programem dającym gwarancje godziwego życia i rozwoju Polski .


Lucek,nie wiem jak takie coś nazwać :) wyjechać z Polski i głosować na PIS (Mściwy Jurek jest), może już czas by Jurek do tego PISiego "dobrobytu wrócił? :) U mnie we wsi, Warmiacy co wlatach 70 tych wyjechali do Niemiec, wracają , budują domy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego