Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rusza pilotażowy program szczepień
~~Żółtoszary Lubczyk niezalogowany
16 kwietnia 2021r. o 15:04
dziennikarz śledczy Wojciech Sumiński autor wczorajszego filmu Spowiedź Ratownika zapowiada kolejne bulwersujące materiały

https://youtu.be/PepKjhHbgTQ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
16 kwietnia 2021r. o 15:34
~~Jasnobrunatny Wiesiołek napisał(a):
M21W2 napisał(a):
M21W2 napisał(a):

Psychiatra do antycovidowców .


Panie Zawciąg , tak pięknie Pan zapewne jako psychiatra opracował dla mnie stan mojego umysłu że ja Lucjan Złotkowski chciałbym leczyć swoje dolegliwości w Pańskim gabinecie .
Zawciąg może być nazwiskiem , imię Szaropopielaty zapewne jakieś bardzo rzadkie . A tak na poważnie - jak to łatwo pisać bzdety anonimowo , ja za parę miesięcy nadal będę Lucjanem a Pan zniknie jako jakiś inny kwiatek , komu odpowiem - a nie mówiłam .
Pannie - Piotrowi nie odpuszczę sam go osądzę .
Polecam Panu wysłuchanie kolegi po fachu .


Panie MW, a nie zwrócił pan uwagi na fakt, że wszystkie opisy w tym samym stopniu pasują do antyszczepionkowców, jak i covidian? Polecam wybrać drogę zdrowego rozsądku - ani antyszczepionkowcy, ani covidianie rządowi i nierządni.
A zdrowy rozsądek i twarde fakty mówią, że coś się w rządowej narracji poważnie nie klei. No chyba, że założymy, że chodzi o coś innego. A to wtedy zaczyna się kleić. I to mocno.



Panie Wiesiołek , proszę znaleźć choć jeden mój wpis że popieram politykę rządu w sprawie pandemii .
Powtórzę nie wiem który raz , nie interesują mnie opinie publicystów ani polityków , wiem że zdecydowana większość lekarzy i wirusologów widzi realne zagrożenia i to ich opinie cytuję to im wierzę .
Owszem rząd ostatecznie podejmuje decyzję którą zaleca Rada Lekarzy , niestety nie wszystkie akceptuje - jak na przykład zamknięcie kościołów .
Za taką opinie już ktoś mnie posądził o lewicowe poglądy .
Wcześniej też napisałem że psychiatra ocenił trzy grupy , antyszczepionkowcy , covidianie i racjonalnie oceniający sytuację w kraju i na świecie co do metody walki z pandemią .
Uznałem że zapobieganie jest lepszą metodą niż leczenie , to jest właśnie droga zdrowego rozsądku - DDM i szczepienia .
Mógłby mi Pan napisać jakie postępowanie oceni jako zdrowy rozsądek ?.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
16 kwietnia 2021r. o 16:03
M21W2 napisał(a): ...A tak na poważnie - jak to łatwo pisać bzdety anonimowo , ja za parę miesięcy nadal będę Lucjanem a Pan zniknie jako jakiś inny kwiatek , komu odpowiem - a nie mówiłam .
Pannie - Piotrowi nie odpuszczę sam go osądzę .
Polecam Panu wysłuchanie kolegi po fachu .


Właśnie wróciłem z roboty Drogi Lucjanie , ale od poranka chciałem apelować do Bolecnautów i Bolecnautek , jak Kolega i zapewne Koleżanka ... Zawciąg i Wiesiołek ... nie pytaj mnie Lucjanie Who is Who :D Nie miałem przyjemności poznać w realu , podobnie , jak Ciebie Drogi Lucjanie .

NIE LINCZUJMY LUCJANA :) za podejmowane decyzje !! .

Ponoć żyjemy w wolnym kraju , gdzie prawda jest najwyższą wartością ...

he , he , he ... jak mawiał mój zmarły Przyjaciel Artur z Radogoszczy :)

Ale piszą co ja myślę i wiem od lat :) Posłuchaj Ich proszę :) Analizuj fakty i doniesienia z różnych źródeł :) Kiedy Enstein publikował Małą Teorię Względności ... ja nic z tego nie łapię pomimo wielokrotnych prób , to uznane autorytety też mówili , że to się kupy nie trzyma , jak szatan Buhaułkowa mówił do Kanta :

" Jam cząstką tej siły co wiecznie zła pragnąc wiecznie czyni dobro "

Goethe

Dzisiaj jest podobnie . Uznane autorytety kupy się trzymają , a jak wiadomo pnie i gówno zawsze z prądem płynie ... tylko niepokorni przeznaczeni do odstrzału byli niewolnicy ... pod prąd , jak ... jak mu tam było ... korzystając z wentkarskich terminów ... śledź , szczupak ... pstrąg ... nie wiem , nie znam się Drogi Lucjanie .

Chamy i prostaki i plantatorzy o niczym pojęcia nie mają , jak widać po naszej dyspucie.

Biję wierzę wiary Drogi Lucjanie na G8 ... skoczkiem :)

Twój ruch :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
16 kwietnia 2021r. o 16:05
Horus napisał(a):
M21W2 napisał(a):
Januszku Horusku skąd wiesz że ja pisałem niezalogowany jako Jesion .
Januszku niech to będzie naszą tajemnicą , 95 % kwiatków to ja M21 .
Czytam czasem Twoje posty Januszku i boki zrywam jak piszesz do kogoś a masz mnie przed oczami .
Wiem , wiem , mam nie pochlebiać sobie , a jak tam portki wyschły jak popuszczasz ze strachu przed strzykawką ? .


demencja? rozumiem ...
a może to efekt pierwszej daweczki ''szczepinki'' i juz nie pamiętasz

sam tu przyznałeś na forum że pisałes jako ''jesion'' by mnie niby sprowokować ...
tyle że Lucusiu nie wyszło bo ''styl '' twojej pisaniny nie jest najwyższych lotów...;D



Januszku sam przyznałem - prawda , żeby Ciebie sprowokować - kłamstwo .
Januszku chciałem Tobie i jakiemuś " kwiatkowi " pokazać jakie to prostactwo pisać czyjś życiorys nie znając człowieka .
Z tego co czytam tylko trzech - PPP , Panna i ja podajemy kiedy piszemy jako kwiatki , choć jak sięgam pamięcią Tobie też coś takiego się przytrafiło .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawordzawy Goździk niezalogowany
16 kwietnia 2021r. o 16:11
Przecież janusz t. cały czas tutaj jako tylda prowokuje i pluje.Każdego dnia hipokryta wylewa szambo na bolecnautów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
16 kwietnia 2021r. o 16:16
Horus napisał(a):
M21W2 napisał(a):
Januszku Horusku skąd wiesz że ja pisałem niezalogowany jako Jesion .
Januszku niech to będzie naszą tajemnicą , 95 % kwiatków to ja M21 .
Czytam czasem Twoje posty Januszku i boki zrywam jak piszesz do kogoś a masz mnie przed oczami .
Wiem , wiem , mam nie pochlebiać sobie , a jak tam portki wyschły jak popuszczasz ze strachu przed strzykawką ? .


demencja? rozumiem ...
a może to efekt pierwszej daweczki ''szczepinki'' i juz nie pamiętasz

sam tu przyznałeś na forum że pisałes jako ''jesion'' by mnie niby sprowokować ...
tyle że Lucusiu nie wyszło bo ''styl '' twojej pisaniny nie jest najwyższych lotów...;D


Parówa , czy mógłbyś odstąpić od dyskusji z tą Twoją specyficzną formą " KULTURY "

Bardzo proszę :)

Zapomniałem o jeszcze jednej teorii spiskowej Drogi Lucjanie ... Gadowski też chyba zapomniał .

Chcesz posłuchać , to daj chwilkę ... muszę elaborat o sprawiedliwości napisać ... a to nie jest takie proste . Wpierw trzeba piwo wypić :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
16 kwietnia 2021r. o 16:20

Piotrze , nie pisz o linczowaniu , nic takiego nie ma miejsca , lubią co niektórzy pisać mój życiorys inni pouczać jeszcze inni krytykować .
Krytyka , pouczanie jest ok. gorzej jak nieznajomy pisze mój życiorys , np Januszek .
Zapomniałem o tych najważniejszych z którymi nie muszę się zgadzać jak np.Ty , Qwax i niektóre kwiatki prowadzący dyskusję na argumenty .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoróżowy Chmiel niezalogowany
16 kwietnia 2021r. o 16:25
~~Czerwonawy Niecierpek napisał(a): Pod publiczke wszystko kase wydać i tyle, wywiad do tvn pójdzie i jest pieknie, zielona wyspa miasto bolesławiec cud miód i orzeszki, starosta i dyr gwiazdy jeszcze cara brakuje do kompletu ....


takie to władze " małomiasteczkowe" ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza