Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rusza pilotażowy program szczepień
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
16 kwietnia 2021r. o 17:01
M21W2 napisał(a):
Piotrze , nie pisz o linczowaniu , nic takiego nie ma miejsca , lubią co niektórzy pisać mój życiorys inni pouczać jeszcze inni krytykować .
Krytyka , pouczanie jest ok. gorzej jak nieznajomy pisze mój życiorys , np Januszek .
Zapomniałem o tych najważniejszych z którymi nie muszę się zgadzać jak np.Ty , Qwax i niektóre kwiatki prowadzący dyskusję na argumenty .


Ceni fakt , że akurat te kwiatuszki doceniasz Drogi Lucjanie ... operujące na mało znanych , nie pwenych ( bo w telewizorni nie mówią ) wątpliwych źródłach .

Ja tam osobiście już od lat trzymam się podstawowej dewizy tej poronionej rzeczywistości " dziel i rządź " i staram się unikać i jednej i drugiej grupy kosmicznych Istot ... w gruncie samym tego samego gówna.

Bodajże Sun Tse , uczeń , albo nauczyciel Konfucjusza ... starcza pamięć , nie pamiętam mawiał , że filozofia Spalonej Ziemi własnej , to najlepsza taktyka do pozyskania terytorium wroga w odwecie .

Nie skomentowałeś doniesień Gadowskiego Drogi Lucjanie . Uważam Twą wieżę wiary za zburzoną ... głupim konikiem skaczącym po różnych źródłach .

Tylko mi hetmana nie szachuj , bo Parówa nie jest moim pionkiem . Ten jest królem i królówką dla samego siebie na szachownicy lepszej od naszej Drogi Lucjanie :D

Sam gadałeś , że będzie ciężko . Nie mogę więc Cię zawieść :)

Aczkolwiek przyznać muszę , że Twój ruch Białym Laufrem odnośnie szczerości o pisaniu z pod tyldy i przedstawieniu się Imieniem i Nazwiskiem ... poważnie zagroził moim planom zmiany Bishopów z Białego na Czernego :D Może się chłopaki nie pogubią :D

Po zmianie berecików , tudzież sztandarów i medali :D



Dopisane 16.04.2021r. o godz. 17:01:

Qurde zapomniałem dopisać ... chciałby robić za Hetmana ... starość nie radość , albo może idea Jezusa ... nie pamiętaj krzywd :)

Twój ruch Lucjanie :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoszary Lubczyk niezalogowany
16 kwietnia 2021r. o 17:39
Przemówienie do Cowidian - Roman Wilhelmi

https://youtu.be/bL1YcHGiYOg
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoszary Lubczyk niezalogowany
16 kwietnia 2021r. o 17:39
Przemówienie do Cowidian - Roman Wilhelmi

https://youtu.be/bL1YcHGiYOg
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
16 kwietnia 2021r. o 17:53
~~Żółtoszary Lubczyk napisał(a): Przemówienie do Cowidian - Roman Wilhelmi

https://youtu.be/bL1YcHGiYOg


Amen.

Dziękuję , że Kolega / Koleżanka przypomniał / a :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
16 kwietnia 2021r. o 18:59
zapytaj o imię ...:D
albo zaproś na słynne piwo...:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwona Karagana niezalogowany
16 kwietnia 2021r. o 19:57
Pannazdzieckiem napisał(a):
M21W2 napisał(a): ...A tak na poważnie - jak to łatwo pisać bzdety anonimowo , ja za parę miesięcy nadal będę Lucjanem a Pan zniknie jako jakiś inny kwiatek , komu odpowiem - a nie mówiłam .
Pannie - Piotrowi nie odpuszczę sam go osądzę .
Polecam Panu wysłuchanie kolegi po fachu .


Właśnie wróciłem z roboty Drogi Lucjanie , ale od poranka chciałem apelować do Bolecnautów i Bolecnautek , jak Kolega i zapewne Koleżanka ... Zawciąg i Wiesiołek ... nie pytaj mnie Lucjanie Who is Who :D Nie miałem przyjemności poznać w realu , podobnie , jak Ciebie Drogi Lucjanie .

NIE LINCZUJMY LUCJANA :) za podejmowane decyzje !! .

Ponoć żyjemy w wolnym kraju , gdzie prawda jest najwyższą wartością ...

he , he , he ... jak mawiał mój zmarły Przyjaciel Artur z Radogoszczy :)

Ale piszą co ja myślę i wiem od lat :) Posłuchaj Ich proszę :) Analizuj fakty i doniesienia z różnych źródeł :) Kiedy Enstein publikował Małą Teorię Względności ... ja nic z tego nie łapię pomimo wielokrotnych prób , to uznane autorytety też mówili , że to się kupy nie trzyma , jak szatan Buhaułkowa mówił do Kanta :

" Jam cząstką tej siły co wiecznie zła pragnąc wiecznie czyni dobro "

Goethe

Dzisiaj jest podobnie . Uznane autorytety kupy się trzymają , a jak wiadomo pnie i gówno zawsze z prądem płynie ... tylko niepokorni przeznaczeni do odstrzału byli niewolnicy ... pod prąd , jak ... jak mu tam było ... korzystając z wentkarskich terminów ... śledź , szczupak ... pstrąg ... nie wiem , nie znam się Drogi Lucjanie .

Chamy i prostaki i plantatorzy o niczym pojęcia nie mają , jak widać po naszej dyspucie.

Biję wierzę wiary Drogi Lucjanie na G8 ... skoczkiem :)

Twój ruch :)
Nie wrzucaj wszystkich plantatorów do jednego worka.Też jestem jak pan Lucjan,ale mam całkiem inny pogląd na plandemię jak pan Złotkowski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawa Niezapominajka niezalogowany
16 kwietnia 2021r. o 20:05
~~Złotawordzawy Goździk napisał(a): Przecież janusz t. cały czas tutaj jako tylda prowokuje i pluje.Każdego dnia hipokryta wylewa szambo na bolecnautów.


a potem ipnki tworzy jak jakiś ubecki donosiciel i przechwala się tym z dumą?przecież to chore
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
16 kwietnia 2021r. o 22:28
zadzwoniła w końcu?....;D

''zabaweczko''...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.