Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rusza pilotażowy program szczepień
~~Żółtoszary Lubczyk niezalogowany
15 kwietnia 2021r. o 23:11
Maski czyli symbol bezprawia - Iza i Paweł Nogal małżeństwo adwokatów prawników walczący z pseudo pandemią , przymusowi szczepień oraz lockdownem .Wspaniali ludzie
https://youtu.be/vKF_jpbL0Iw
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrunatny Wiesiołek niezalogowany
16 kwietnia 2021r. o 6:37
Kilka informacji, które były niedawno spiskowe, ale jakoś się tak stało, że już spiskowe nie są:



Panie Lucjanie, miłego odbioru bez zakłóceń życzę, w ten piękny zimowy poranek :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
16 kwietnia 2021r. o 8:14
Podejrzewam , ze do Lucjana nie trafi argumentacja Gadowskiego, wszak nie jest lekarzem . :)
Słuchałem komentarza już wczoraj , a najbardziej wzruszyła mnie wzmianka , że ludzie z Pentagonu mają już zapewne podskórny czip wykrywający koronawirusa. Jeśli to miało by być zbawienie , to perspektywa likwidacji gotówki z obiegu i totalna kontrola Społeczeństwa ... obym tego nie dożył , a stać się to może rzeczywistością moich wnucząt. Hitler wraz ze Stalinem nie marzyli nawet o takiej despotycznej władzy . I jeszcze jeden fakt chinole oprócz kamer i kompletnej inwigilacji wprowadzają cyfrowego Yuana ... z ograniczonym " terminem przydatności do użycia " . To wiemy nie tylko od Gadowskiego I będzie tak , podskoczysz obywatelu to dwa klocki znika z konta bankowego i możesz zażalenie jedynie do Pana Boga pisać .

Wszystko zgodnie z prawem :(

Wiedzę trzeba szerzyć :)

Mimo wszystko miłego Lucjanie i Tobie Wiesiołek :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoszary Lubczyk niezalogowany
16 kwietnia 2021r. o 9:00
BUDUJEMY DRUGIE USA ?

https://youtu.be/Nu3x9FnC5O4?t=1405
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielaty Zawciąg niezalogowany
16 kwietnia 2021r. o 10:30
Pannazdzieckiem napisał(a): Podejrzewam , ze do Lucjana nie trafi argumentacja Gadowskiego, wszak nie jest lekarzem . :)
Słuchałem komentarza już wczoraj , a najbardziej wzruszyła mnie wzmianka , że ludzie z Pentagonu mają już zapewne podskórny czip wykrywający koronawirusa. Jeśli to miało by być zbawienie , to perspektywa likwidacji gotówki z obiegu i totalna kontrola Społeczeństwa ... obym tego nie dożył , a stać się to może rzeczywistością moich wnucząt. Hitler wraz ze Stalinem nie marzyli nawet o takiej despotycznej władzy . I jeszcze jeden fakt chinole oprócz kamer i kompletnej inwigilacji wprowadzają cyfrowego Yuana ... z ograniczonym " terminem przydatności do użycia " . To wiemy nie tylko od Gadowskiego I będzie tak , podskoczysz obywatelu to dwa klocki znika z konta bankowego i możesz zażalenie jedynie do Pana Boga pisać .

Wszystko zgodnie z prawem :(

Wiedzę trzeba szerzyć :)

Mimo wszystko miłego Lucjanie i Tobie Wiesiołek :)


Tak sobie czytam i myślę, że mamy do czynienia z ciekawym zjawiskiem. Otóż ludzie tacy jak nasz kochany MW mówią, że ufają naukowcom i lekarzom i ich słuchają. A tak naprawdę słuchają dziennikarzy, którzy wiadomości od naukowców i lekarzy przekazują, I mamy do czynienia z aktem wiary, a nie naukowego podejścia. Otóż wierzą wp.pl, der Onet czy innym mediom typu TVN/P, którzy przedstawiają wyniki badań i rozmawiają z Simonami. A nie wierzą Gadowskiem pokazującymi wyniki badań czy Pospieszalskiemu, który rozmawia z naukowcami i lekarzami.
No bo jakie Lucjan ma kompetencje i na podstawie czego Lucjan wie, że Simony mają rację , a prof. Rutkowski nie? Tylko na podstawie wiary! Wiara ta wynika też z prostego psychologicznego zjawiska - dysonansu poznawczego. Otóż prawdziwy obraz świata tak odbiega od tego, czego chce Lucjan, że dopasowuje swoje myślenie do tego, jak chce żeby było, a nie do tego, jak jest naprawdę. I to nie jest drogi Lucjanie teoria spiskowa, a dobrze opisane zjawisko. https://pl.wikipedia.org/wiki/Dysonans_poznawczy
Przyznaję, że zaakceptowanie najgłupszych nawet wypowiedzi Simona-Horbana obniżyłoby mój dyskomfort psychiczny wynikający ze świadomości, w którą stronę świat zmierza. Należę jednak do ludzi, którzy wiedzą, że „Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli”. (J 8,32) Niestety większość chce żyć w ułudzie mając mylną nadzieję, że prawda ich nie dotknie. Myślą podobnie jak chory na raka, który mówi że to katar. No chwilę spokoju jeszcze ma, ale niedługo w sposób nader tragiczny spokój się skończy. Przebudzenie Lucjana i innych jemu podobnych będzie bolesne :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
16 kwietnia 2021r. o 13:36
M21W2 napisał(a):
Dopisane 15.04.2021r. o godz. 15:32:
Psychiatra do antycovidowców .


Panie Zawciąg , tak pięknie Pan zapewne jako psychiatra opracował dla mnie stan mojego umysłu że ja Lucjan Złotkowski chciałbym leczyć swoje dolegliwości w Pańskim gabinecie .
Zawciąg może być nazwiskiem , imię Szaropopielaty zapewne jakieś bardzo rzadkie . A tak na poważnie - jak to łatwo pisać bzdety anonimowo , ja za parę miesięcy nadal będę Lucjanem a Pan zniknie jako jakiś inny kwiatek , komu odpowiem - a nie mówiłam .
Pannie - Piotrowi nie odpuszczę sam go osądzę .
Polecam Panu wysłuchanie kolegi po fachu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
16 kwietnia 2021r. o 14:57

Januszku Horusku skąd wiesz że ja pisałem niezalogowany jako Jesion .
Januszku niech to będzie naszą tajemnicą , 95 % kwiatków to ja M21 .
Czytam czasem Twoje posty Januszku i boki zrywam jak piszesz do kogoś a masz mnie przed oczami .
Wiem , wiem , mam nie pochlebiać sobie , a jak tam portki wyschły jak popuszczasz ze strachu przed strzykawką ? .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrunatny Wiesiołek niezalogowany
16 kwietnia 2021r. o 15:01
M21W2 napisał(a):
M21W2 napisał(a):

Psychiatra do antycovidowców .


Panie Zawciąg , tak pięknie Pan zapewne jako psychiatra opracował dla mnie stan mojego umysłu że ja Lucjan Złotkowski chciałbym leczyć swoje dolegliwości w Pańskim gabinecie .
Zawciąg może być nazwiskiem , imię Szaropopielaty zapewne jakieś bardzo rzadkie . A tak na poważnie - jak to łatwo pisać bzdety anonimowo , ja za parę miesięcy nadal będę Lucjanem a Pan zniknie jako jakiś inny kwiatek , komu odpowiem - a nie mówiłam .
Pannie - Piotrowi nie odpuszczę sam go osądzę .
Polecam Panu wysłuchanie kolegi po fachu .


Panie MW, a nie zwrócił pan uwagi na fakt, że wszystkie opisy w tym samym stopniu pasują do antyszczepionkowców, jak i covidian? Polecam wybrać drogę zdrowego rozsądku - ani antyszczepionkowcy, ani covidianie rządowi i nierządni.
A zdrowy rozsądek i twarde fakty mówią, że coś się w rządowej narracji poważnie nie klei. No chyba, że założymy, że chodzi o coś innego. A to wtedy zaczyna się kleić. I to mocno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.