Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rusza pilotażowy program szczepień
~~Żółtoszary Lubczyk niezalogowany
15 kwietnia 2021r. o 19:55
JAKIM TRZEBA BYĆ ŚLEPYM IGNORANTEM ŻEBY NIE WIDZIEĆ JAKA JEST PRZYCZYNA WYSOKIEJ ŚMIERTELNOŚCI W POLSCE . PRĘDZEJ KAMIEŃ POLNY ZROZUMIAŁ BY CO SIĘ DZIEJE W POLSCE I NA ŚWIECIE NIŻ PAN
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
15 kwietnia 2021r. o 20:06
chyba wczoraj zmarła pod SZPITALEM kobieta....

przyczyna?

covid?

a szczepcie się rano i wieczorem ...

mnie to ''wisi'' gdzie ,kiedy i jak będziecie umierać...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
15 kwietnia 2021r. o 20:18
~~Jasnobrunatny Wiesiołek napisał(a): Panie MW - wysoka śmiertelność wynika z rozwalenia służby zdrowia. Czy pan naprawdę tego nie jest w stanie pojąć? Wirus powoduje takie same efekty u ludzi w Polsce i w innych krajach. Jeżeli Polska jest na pierwszym miejscu w zgonach to na pewno nie jest to wina wirusa, ale są inne przyczyny. Jeżeli w krajach o podobnym odsetku zaszczepionych umiera mniej, to oznacza że coś zepsuto u nas. I nawet wiadomo co. Tylko pan jakoś nie chce zrozumieć, że 2x2=4.



Proszę Pana ja nie filozofuję i nie bawię w spekulacje .
Pisze Pan - coś zepsuto , wiadomo co - proszę o konkrety .
Po co mam pisać o innych krajach , niech Pan sprawdzi w Polsce jaka jest różnica w poszczególnych województwach , np . podlaskim znacznie miej niż w mazowieckim .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrunatny Wiesiołek niezalogowany
15 kwietnia 2021r. o 20:18
A tu kolejny przykład rządowej głupoty. Ekspert z ich rady medycznej jasno mówi o bezsensie noszenia maseczek i braku jakichkolwiek podstaw do zamknięcia np. zakładów fryzjerskich
https://nczas.com/2021/04/15/jeszcze-wiecej-szprycowania-ekspert-rady-medycznej-przyznal-ze-szczepienia-beda-powtarzalne-video/

To po co te maseczki? Jak zakłady fryzjerskie mogą być otwarte to inne, podobne nie?

Kupy się działania rządu nie trzymają i trzeba naprawdę nie chcieć tego zobaczyć!


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piernikowe Przymiotno niezalogowany
15 kwietnia 2021r. o 20:25
Horus napisał(a): chyba wczoraj zmarła pod SZPITALEM kobieta....

przyczyna?

covid?

a szczepcie się rano i wieczorem ...

mnie to ''wisi'' gdzie ,kiedy i jak będziecie umierać...


TO PO WUJA SIĘ TUTAJ TAK PRODUKUJESZ PRZGUPIE?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
15 kwietnia 2021r. o 20:31
M21W2 napisał(a):
~~Jasnobrunatny Wiesiołek napisał(a): Panie MW - wysoka śmiertelność wynika z rozwalenia służby zdrowia. Czy pan naprawdę tego nie jest w stanie pojąć? Wirus powoduje takie same efekty u ludzi w Polsce i w innych krajach. Jeżeli Polska jest na pierwszym miejscu w zgonach to na pewno nie jest to wina wirusa, ale są inne przyczyny. Jeżeli w krajach o podobnym odsetku zaszczepionych umiera mniej, to oznacza że coś zepsuto u nas. I nawet wiadomo co. Tylko pan jakoś nie chce zrozumieć, że 2x2=4.



Proszę Pana ja nie filozofuję i nie bawię w spekulacje .
Pisze Pan - coś zepsuto , wiadomo co - proszę o konkrety .
Po co mam pisać o innych krajach , niech Pan sprawdzi w Polsce jaka jest różnica w poszczególnych województwach , np . podlaskim znacznie miej niż w mazowieckim .


Dobra pal licho inne kraje . Patrzcie co gada żołnierz z pierwszej linii frontu walki z koronaświrusem :



Wychodzi na to , że jak nie będzie każdy przypadek podpięty pod koronkę , to można robotę stracić.

Ciekawym , czy na sali jest jaki bolesławiecki medyk , ratownik , pielęgniarka i mógłby zdementować , albo potwierdzić ?

Apokalipsa na całego . Janek z Padmos miał swoje żółte grzybki , a ja idę po piwo i fajki

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrunatny Wiesiołek niezalogowany
15 kwietnia 2021r. o 20:35
M21W2 napisał(a):
~~Jasnobrunatny Wiesiołek napisał(a): Panie MW - wysoka śmiertelność wynika z rozwalenia służby zdrowia. Czy pan naprawdę tego nie jest w stanie pojąć? Wirus powoduje takie same efekty u ludzi w Polsce i w innych krajach. Jeżeli Polska jest na pierwszym miejscu w zgonach to na pewno nie jest to wina wirusa, ale są inne przyczyny. Jeżeli w krajach o podobnym odsetku zaszczepionych umiera mniej, to oznacza że coś zepsuto u nas. I nawet wiadomo co. Tylko pan jakoś nie chce zrozumieć, że 2x2=4.



Proszę Pana ja nie filozofuję i nie bawię w spekulacje .
Pisze Pan - coś zepsuto , wiadomo co - proszę o konkrety .
Po co mam pisać o innych krajach , niech Pan sprawdzi w Polsce jaka jest różnica w poszczególnych województwach , np . podlaskim znacznie miej niż w mazowieckim .


Cieszę się, że pan czyta w końcu dane. Tylko musi pan się nauczyć jeszcze je interpretować. Polskie dane z różnych województw są tak rozbieżne (np. proporcje ilość zgonów covid/covid+współistniejące) , aż jest to niemożliwe. I nikogo to nie interesuje? Simon-Horban niby profesory, a danych nie potrafią interpretować? Statystycznie przy takiej ilości zachorowań dane w różnych województwach powinny być bardzo zbliżone. A nie są! Takich ciekawych danych dostępnych ogólnie jest sporo, krajowych i zagranicznych. Wystarczy czytać i myśleć. Z tym drugim ostatnio chyba tylko foliarze sobie radzą - reszta słucha i łyka, łyka, łyka propagandę.
A co zepsuto? Na przykład zablokowano pacjentom dostęp do służby zdrowia. Tyle już znam sytuacji , także z Bolesławca, w których odmawia się kontaktu z lekarzem i leczenia. Także w ostrych przypadkach typu zapalenie trzustki czy choroby nowotworowe. A pan o tym nie słyszał? Bo już nawet w reżimowej telewizji o tym mówią.
A o bezsensie noszenia, a nawet szkodliwości maseczek nawet eksperci z rady medycznej przy rządzie zaczynają mówić. To po co te maseczki panie MW? Bo Simon coś głupiego powiedział i wszyscy słuchają?
https://nczas.com/2021/04/15/jeszcze-wiecej-szprycowania-ekspert-rady-medycznej-przyznal-ze-szczepienia-beda-powtarzalne-video/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
15 kwietnia 2021r. o 20:50
~~Piernikowe Przymiotno napisał(a):
Horus napisał(a): chyba wczoraj zmarła pod SZPITALEM kobieta....

przyczyna?

covid?

a szczepcie się rano i wieczorem ...

mnie to ''wisi'' gdzie ,kiedy i jak będziecie umierać...


TO PO WUJA SIĘ TUTAJ TAK PRODUKUJESZ PRZGUPIE?


a gdie toja się ''tak produkuję''?

wpadłem bo na dzisiaj wystarczy tego co robię i ...po to byś ty ''PRZYGUPIE ''miał co ''komentować'' ;D

przeciez wcześniej chyba nic nie pisałeś ...;D

zaszczepiony?...nie?
to śmigaj w kolejkę ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.