Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wizyta premiera - czy przestraszy się protestujących?
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
19 kwietnia 2021r. o 20:14
~~Czarniawy Grzybień napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): Jeszcze raz pytam .

Czy pan Premier odwiedził medyków w Narodowym Centrum Szczepień w Bolesławcu przy Bielskiej ?

Jeśli tak , to jakie wrażenia ?

Jeśli nie , to co Wy tam qurwa robicie ?

Ciekawym skąd żydobankster Morawiecki kasę weźmie na Wasze uposażenia , skoro deficyt budżetowy z ekonomicznego punktu widzenia nie da się zbilansować nawet za dwanaście pokoleń.

Może od kumpli z JP Morgan ? A może z prywatnej drukarki ?

Świadomość tego tłuka sięga mniej więcej tak , jak mój wzrok przez okularki do monitorka na jakim czytam własne słowa i Wasze relacje .

To był , czy nie był na Bielskiej ?


Ktoś widział ?

Może Ty Bernardzie , dziennikarzu ?


Na Bielskiej go nie było. Na reszte pytań odpowiedzi nie znam. Lansował sie i promował PIS tylko na Jeleniogórskiej.


Chwała Stwórcy . Może chociaż na Bielskiej zostaną Ci , co i rampa im nie straszna :D

Mój kumpel Kuternoga z Bielskiej mawia ... kiedyśmy nawałnicą szli w szaleńczym pościgu za sowieckimi wojami i rakietami straszyliśmy , to sowieckie woje też się nie bały ... :D

Szkoda , że Pan Mateusz Morawiecki ... nas nie odwiedził .

Mój kumpel Kuternoga ... miałby atrakcję widząc taki tłum Ludzi ... fanatyków jedynej słusznej drogi ... młodość by wspomniał komunistyczny pomiot :D

Dzięki za info Grzybień :)

Wiem , że Pierwszy Sekretarz nie może być wszędzie , ale Gierek nie nosił maseczki maoisty , a Premier nie miał jaj odszukać tych co " na pierwszej linii frontu w walce z wrogiem ludu i kułakiem koronaświrusem " w Bolesławcu.

W zasadzie to nie wiem , komu bardziej współczuć ... Romanowi , czy Gabrysiakowi , bo Barczyk audiencję dostał :D

Chyba qurwa pójdę po jakie piwo ... chociaż nie ... leje i grzmi ... sięgnę do lodówy :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białoszara Sośnica niezalogowany
19 kwietnia 2021r. o 20:22
pisowce boją się Polaków.
Dom karakana został wymazany z map Google !
Warszawa, ul. Mickiewicza 49
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
19 kwietnia 2021r. o 20:29
czy teraz możey spodziewać się podobnej tablicy na murach bolesłwieckiego ''szpitala''?

;D

znajdzie się ''fundator''? ;D [img=1618856957_x26x7r2.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malinowa Gailadia niezalogowany
19 kwietnia 2021r. o 20:39
Cieszcie się barany że nikt was nie spałował i brak mandatów. Jesteście patologią Bolesławca!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnoszara Psianka niezalogowany
19 kwietnia 2021r. o 20:43
Ciebie baranie stary spalował jak cię matka rodziła - po łbie walił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielony Żywotnik niezalogowany
19 kwietnia 2021r. o 20:49
Ale was potraktował bolesławieckie barany ,dalej liszcie im dupy ,co za żenada
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
19 kwietnia 2021r. o 21:32
~~Złocista Pysznogłówka napisał(a): Wizyta premiera w Bolesławcu była zapowiadana od tygodnia. Jednakże przedstawiciele naszych mediów przespali załatwienie akredytacji. Na co i tak mieli małe szanse. Wiadomo, też było, że wizyta ta będzie bardzo krótka i będzie miała charakter propagandowy. Podobnie wyglądały dzisiejsze wizyty premiera w Legnicy, Lubinie i we Wrocławiu. Dlatego nie było czasu na spotkanie premiera i jego świty z lokalnymi vipami i przedstawicielami lokalnych mediów. Przypomniały mi się wizyty Gierka w czasach słusznie minionych "wiecie, widzimy, że dajecie sobie radę, będziemy pamiętać i popieramy to co robicie, dziękujemy za tak ciężki wysiłek w tej trudnej walce i my ze swojej strony też robimy wszystko żeby w tej walce was wspomagać. " Czasy słusznie minione dawno minęły ale "metody" pozostały te same. Odnośnie osób, które pojawiły się pod szpitalem, żeby wyrazić swoje niezadowolenie z poczynań rządzących to uważam że był to "spontan", mający uzmysłowić tym na szczytach władzy, że nie wszystko co robią musi się podobać ich "poddanym".


Dobra , ja rozumiem ten " spontan ", ale za Gierka Naród liczył sobie czterdzieści dwa miliony , hamerykańscy nałukowcy liczyli sześćdziesiąt w naszych czasach ... Tu i Teraz

... Ilu nas ? .

Jeśli to nie jest ekonomiczna depopulacja serwowana przez żydobankstera Morawieckiego , wraz z jego maseczkami , respiratorami i całym tym gównem kumpli
od przekrętów , to co to jest ?

Szkoda tylko , że tak nieliczna grupa " witała i żegnała " Płemieła :)

Szkoda , że Ludzie Talmudu nie czytają , a Premier własne dzieci do właściwej szkoły posyłał był ... żeby " umiały szonćić ".

Idę na wódę do kumpla Kuternogi ... zrezygnowałem z piwa :D

W ciągu roku zmarło więcej tych , co pozbawieni byli opieki medycznej , niż tych co koronaświrus zabił . Statystyki bywają mordercze dla propagandy , chociaż nie lubię takiej dziedziny nauki , jak Statystyka Mniemanologii Stosowanej :D


Dopisane 19.04.2021r. o godz. 21:32:

Tak nawiasem , gdybym był Kobietą i miał mieć takiego syna Morawieckiego , to też żądałbym bezwarunkowej aborcji , bez względu na uszkodzenie płodu , albo poprawność ideoliogiczną :D

Chlejemy dalej z Kuternogą , ale ja już fasonu nie trzymam ... cham i prostak , cieć i żul . Z Kuternogą ... mało kto trzyma kontakt :D

Wracam do domu , jak pan Płemieł Morawiecki ...

... u mnie w domu tylko brak światła w lodówce ... bo nie stać mnie na żarówkę ledową , a jak nie ma światła , to nie widzę co żreć :D

Ale to nic . Pióro bywa czasem ostrzejsze od miecza :)

Dobrej nocy Bracia Lachy i Wam Siostry Słowianki :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawobrunatny Liliowiec niezalogowany
19 kwietnia 2021r. o 21:34
Hołota, która nie ma co robić w domu. Brak zainteresowania czymkolwiek i mózg wyprany przez tvn24.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.