Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wzruszający list ze szpitala covidowego
14240
M21W2
29 kwietnia 2021r. o 20:02
Pannazdzieckiem napisał(a): A u nas na Bielskiej Panie Kazimierzu Chłopaki i Dziewczyny dalej grają latynoskie rytmy ... chciało by się potańczyć ... ale starość nie radość Panie Kazimierzu

.... mówię jak jest i niech mnie Pan qurwa kasuje , jak panią Jolę :D



Piotrek czy mógłbym prosić abyś odwalił się od Pani Joli . Wierzę że napisała wszystko w dobrej wierze dzieląc się swoją wiedzą .
Wierz mi że ja za to co piszesz w tym temacie sam bym Ciebie zablokował , wiesz że uważam tych od teorii spiskowych za szkodników , rozumiem tych co mają różne uwagi co do obostrzeń , tych co krytykują Rząd za ich zdaniem nietrafione decyzje .
Co do nazwisk , IPN dysponuje moimi danymi oraz opisem mojej działalności w latach 1980-89 , chcą je opublikować w elektronicznej Encyklopedii Ludzi Solidarności .
Dostałem pismo w którym jest zaznaczone że mogą to zrobić tylko za moją pisemną zgodą obliguje ich do tego RODO .
Pan Kazimierz zrobił to co powinien co do używania nazwisk , szkoda że nie widzi chamstwa i pomyj wylewanych przez " kwiatuszki ".

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
29 kwietnia 2021r. o 20:09
“Chcemy, aby planowany festiwal zachęcał do testowania i szczepień, stawiając bycie »czystym« jako warunek udziału w atrakcyjnej imprezie muzycznej"

A jak się nie zaszczepisz to będziesz >brudny< będziesz nikim, będziesz śmieciem...
Nowa normalność kuwa jego mać

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
29 kwietnia 2021r. o 20:24
Parlament Europejski w głosowaniu poparł wydawanie certyfikatów szczepionkowych w UE. Europosłowie chcą, aby zaświadczenia potwierdzające prawo do swobodnego przemieszczania się w Europie podczas pandemii obowiązywały nie dłużej niż 12 miesięcy.


Minister: "paszporty covidowe" mogą być niezgodne z konstytucją
Dokument, który może być w formie cyfrowej lub papierowej, będzie potwierdzał, że dana osoba została zaszczepiona przeciwko koronawirusowi lub niedawno uzyskała negatywny wynik testu albo wyleczyła się z infekcji. Ma on ułatwić poruszanie się po UE.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-04-29/paszporty-szczepionkowe-jest-zgoda-parlamentu-europejskiego/

Premier Mateusz Morawiecki pytany był podczas środowej konferencji prasowej o toczące się prace nad wspólnym unijnym systemem zaświadczeń dotyczących szczepień przeciw Covid-19 oraz jakie jest stanowisko polskiego rządu w tej kwestii.

- Zasadami dotyczącymi ewentualnych paszportów, na które bardzo mocno naciskają państwa Europy Zachodniej i Europy Południowej będziemy zajmować się na Radzie Europejskiej. I pamiętajmy, że chodzi tu o wspólny interes wszystkich państw UE - odpowiedział szef rządu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwona Karagana niezalogowany
29 kwietnia 2021r. o 20:29
M21W2 napisał(a): Parlament Europejski w głosowaniu poparł wydawanie certyfikatów szczepionkowych w UE. Europosłowie chcą, aby zaświadczenia potwierdzające prawo do swobodnego przemieszczania się w Europie podczas pandemii obowiązywały nie dłużej niż 12 miesięcy.


Minister: "paszporty covidowe" mogą być niezgodne z konstytucją
Dokument, który może być w formie cyfrowej lub papierowej, będzie potwierdzał, że dana osoba została zaszczepiona przeciwko koronawirusowi lub niedawno uzyskała negatywny wynik testu albo wyleczyła się z infekcji. Ma on ułatwić poruszanie się po UE.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-04-29/paszporty-szczepionkowe-jest-zgoda-parlamentu-europejskiego/

Premier Mateusz Morawiecki pytany był podczas środowej konferencji prasowej o toczące się prace nad wspólnym unijnym systemem zaświadczeń dotyczących szczepień przeciw Covid-19 oraz jakie jest stanowisko polskiego rządu w tej kwestii.

- Zasadami dotyczącymi ewentualnych paszportów, na które bardzo mocno naciskają państwa Europy Zachodniej i Europy Południowej będziemy zajmować się na Radzie Europejskiej. I pamiętajmy, że chodzi tu o wspólny interes wszystkich państw UE - odpowiedział szef rządu.
Panie Lucjanie,Pan się cieszy czy smuci,że oto na naszych oczach buduje się faszyzm w Europie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienna Ślazówka niezalogowany
29 kwietnia 2021r. o 20:45
unia ,czego to już nie wymyśliła
z marchewki zrobiła owoc
banany i ogórki prostowała
za branie takiej kasiory ojroposłowie mogą wszystko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
29 kwietnia 2021r. o 20:46
Panie ~~Krwistoczerwona Karagana osobiście jestem zwolennikiem szczepień i zwalczania pandemii .
Paszporty uważam za poroniony pomysł , nie nazwałbym tego odradzającym się faszyzmem , nie jest to słowo adekwatne do istniejącej sytuacji .
Bardziej pasuje mi słowo dyskryminacja , można też uznać to jako zaprzeczenie dobrowolności szczepień .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwona Karagana niezalogowany
29 kwietnia 2021r. o 20:52
M21W2 napisał(a): Panie ~~Krwistoczerwona Karagana osobiście jestem zwolennikiem szczepień i zwalczania pandemii .
Paszporty uważam za poroniony pomysł , nie nazwałbym tego odradzającym się faszyzmem , nie jest to słowo adekwatne do istniejącej sytuacji .
Bardziej pasuje mi słowo dyskryminacja , można też uznać to jako zaprzeczenie dobrowolności szczepień .
Trochę mi ulżyło,bo widzę,że nie jest Pan złym człowiekiem,tylko lekko zagubionym(może wystraszonym) ,łykającym jak pelikan wiadomości z głównych mediów(może medii powinienem napisać)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
29 kwietnia 2021r. o 21:00
~~Krwistoczerwona Karagana , w niedługim czasie przekonamy się kto z nas jest mocno zagubionym człowiekiem .
Przeżyłem zbyt wiele nieprawdziwych teorii spiskowych aby złapać się na te współczesne .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza