Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wzruszający list ze szpitala covidowego
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 kwietnia 2021r. o 16:56
Ostatnie ostrzeżenie, podawanie przez Pana nazwisk oraz chamskie zachowanie, doprowadzi do zablokowania Pana komentarzy.

Zmoderowano 29.04.2021 godz.17:13 - powód: Podawanie nazwiski i chamskie odzywki (kazimierz)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowy Złocień niezalogowany
29 kwietnia 2021r. o 17:00
Zbyt wiele rozumiem cwelu . Czym jechałeś obszczymurze ??
I co do qrca z tym prądem ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienna Ślazówka niezalogowany
29 kwietnia 2021r. o 17:03
gdybyście mieli katza ,to tylko ciężka praca

albo dzień wcześniej nie pić

ale ty do katza nie dopuszczasz ,

więc ,ciebie to nie tyczy

biedny lucjan ,poszedł w koszta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
29 kwietnia 2021r. o 17:54
jak widzę coś mnie ominęło...;)

no cóż ...
kiedy ja dbam o swoje ''jutro'' ktoś nadał żyje w swoim ''świecie'' ;)

ale jak widzę skończyła się cierpliwość adminów i koniec pobłażania...
reszty w swoim czasie dokona sąd...;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 kwietnia 2021r. o 18:19
Pannazdzieckiem napisał(a): Ostatnie ostrzeżenie, podawanie przez Pana nazwisk oraz chamskie zachowanie, doprowadzi do zablokowania Pana komentarzy.Zmoderowano 29.04.2021 godz.17:13 - powód: Podawanie nazwiski i chamskie odzywki (kazimierz)


Panie Kazimierzu ... proszę zacytować moje chamstwo :)

Autentycznie gadałem dzisiaj z Lucjanem , do którego mam ogromny szacunek ... jestem Piotr Różański i mojego nazwiska nie może mi pan skasować Panie Kazimierzu , a jeśli pan skasuje Pannę ... to już wszyscy będą wiedzieli ... jak obiektywny jest Bolec.Info :)

Lucjan ze swoim nazwiskiem też się nie kryje ... Pan też Panie Kazimierzu ... to za co chce mnie pan kasować ? Za własny ekshibicjonizm ?
:D

Panie Kazimierzu , ja rozumiem wspólnotę interesu , ale jeśli o uczciwość chodzi , to Quo Vadis Pan ?

Proszę przekazać Głupiej Parówie żeby się odwalił , albo podał publicznie datę rozprawy ... a Pana proszę , Panie Kazimierzu o rzeczową dysputę zamiast moderacji :)

Bo mój Kumpel Kuternoga , co ma lornetkę ... dalej liczy covidian na Bielskiej :D

A co tam u Pani Joli ... Panie Kazimierzu ?

Jeszcze raz proszę o przykłady mojego chamstwa ... Parówę ma Pan na myśli ?

" Okrucieństwo jest naszą powinnością wobec nędzników skazanych przez boga "

Łysiak ... cytując Gethego ... cham i prostak Panu mówi :)

Miłego wieczoru :)


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowy Złocień niezalogowany
29 kwietnia 2021r. o 18:28
O widzę świętego na własne oczy, co to nikogo nie obraża i taki miły dla wszystkich .
Człowieku, choroba psychiczna to straszna sprawa, dlatego są od tego lekarze i potrzebne leki i idź do nich jak najprędzej, zanim skrzywdzisz kogoś i siebie . Nie chodzi mi o obrażanie, a o gorsze sprawy. Wszystko nieuchronnie zmierza do tego, obyś nie poszedł w ślady anielskiego.

Proszę o zablokowanie tego człowieka, dla dobra jego i innych !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koralowa Brodia niezalogowany
29 kwietnia 2021r. o 18:34
Horus napisał(a): chyba rowerem bo przecież nie tym wrakiem który nie pamięta kiedy ostatnio się toczył...;D



dobre :d
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
29 kwietnia 2021r. o 18:36
no proszę ...

co ja czytam ...oczom nie chcę wierzyć...

są tacy co to chcą zablokowania pzd...
a ten jak sam pisze niewinny niczemu...;D

chcesz przykłady twojego chamstwa?
mam tego od cholery...

po sprawie jaką ci wytoczyłem cały plik A4 ci zostawię ...na pamiątkę ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.