Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wciąż dostajemy za mało szczepionek
22258
#Horus nieaktywny
3 maja 2021r. o 18:21
~~Ciemnopopielata Smagliczka napisał(a):
Horus napisał(a): nie świrujcie ...
czy ja go zaczepiam?
a tylko się pojawił od razu w pierwszym poście poszukał zaczepki ...to dostał odpowiedź...

dociera to do was?

dla mnie gościu może nie istnieć ...może się nawet zachlać na śmierć ...;D
jest tu kilka osób które by odetchnęły z ulgą ...



Zdecyduj się janusz.t, albo go totalnie ignorujesz, albo sam go prowokujesz i też mu ubliżasz i grozisz sądami, kratami.

Na ten moment, dla sądu będziesz tak samo umoczony.Jesteś bardziej chamski, też mu się odgrażasz, a tych okropnych kalumni ze screenu niczym nie wytłumaczysz. Sytuacja by wyglądała inaczej, gdybyś nie miał nic na sumieniu, A masz bardzo wiele.

Jeżeli Pannazdzieckiem to dobrze rozegra, to poniesiesz niechybnie porażkę.

Teraz możesz dalej się odgrażać, naruszać dobra osobiste Pannyzdzieckiem, rozliczać go z jego życia, oraz mu ubliżać. Do czego nie masz prawa.


jeszcze raz pytam ...czy zaczepiałem go dopóki sam dzisaj tego nie zrobł?
napisz gdzie mu ''ubliżam''
sądem nie grożę bo to sprawa już załatwiona...przed sądem wcześnej ostrzegałem a on w swojej głupocie nie posłuchał ...więc przed nim stanie ....
obrazek z ''kratami'' to obrazkowa metafora tak jak obrazki z wieżą sądową lub sędziowską togą ...;D

a screen jest bardzo prosty do wytłumaczenia ...i nie są to ''kalumnie'' tylko stwierdzenie faktu jak można widzieć kogoś kto wcześniej zachował sie nie tylko jako głupiec ale jak ostatnia ''szuja''

wiesz co?
przed pierwszą sprawą był tu już taki jeden ''mecenas'' ;D co to doradzał pzd co i jak ma wykorzystać...

napisałem mu by był ''posiłkowym''
nie skorzystał ...;)
może więc ty?
zobaczyłbyś naocznie moją porażkę ...;)

a może wzorem pewnej kc co to nawet pisała by bolec.info wysłało na sprawę swojego reportera teraz ty ''zaapeluj''

napisz mi tu co to takiego ja mam ''na sumieniu''
''kmiotki''?...a może ''głomby''?...;D
bo pojawił się tu wcześniej niejaki m21 ze swoimi ''objawieniami '' ale kiedy kiedtyś też napisał o moim''chamstwie'' a ja poprosiłem o cytaty to podwinął kitę i zwiał ...;D

popatrz teraz jeden z drugim jak pzd ''wymiękł'' po ostrzeżeniu od Kazimierza...jak złagodniał w słowach kiedy postraszono go zablokowaniem ...;D

pamiętacie za co?

podejrzewam że nie wiecie lub nie pamiętacie...:D





Dopisane 03.05.2021r. o godz. 18:21:

~~Ciemnopopielata Smagliczka napisał(a):
Horus napisał(a):

...to dostał odpowiedź...



No właśnie.To jest znamienne.Pogrążasz się z każdym słowem. Bo kto ci może podskoczyć? Prawda?



a czym się ''pogrążam''?

a czy tak ciebie traktuję tak jak tego chama?
popatrz ...tyle mam na niego ...
:D [img=1620058914_yh8jzcb.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowy Złocień niezalogowany
3 maja 2021r. o 18:23
M21W2 napisał(a):


Nie wiem czy Panna jest aż takim pijakiem jak pisze , wiem jedno , dwaj byli kumple chcą pokazać kto jest wilkiem - kto zającem .


Przecież On sam wiecznie pisze o chlaniu, to jak mam to widzieć, zresztą jak się go widzi na żywo, to strach się bać.
Nie do końca mam pewność, czy to byli kumple, a jeśli byli to jeden z nich wbił temu drugiemu nóż w plecy, zresztą nie tylko jemu, a wszystkim , którzy w jakiś sposób go otaczali. Czy na pewno tak powinno być ?? Naprawdę nikt tego nie widział ?? Czy wszyscy mają chodzić z uśmiechem, z tymi nożami w plecach ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 maja 2021r. o 18:38
M21W2 napisał(a): Czy ktoś jest w stanie wskazać czym się różni Horus od Panny , ja nie widzę - gamoń kontra gamoń .
Choć , jest coś co umkęło mojej uwadze , Panna udaje twardziela bo wie że Horus ta płaczek .
Horusie i Panno wybaczcie , prawdy nie da się zakłamać .
Truskawki posadzone , humor dopisuje ..


No tej zniewagi przyjąć nie mogę Drogi Lucjanie ... pozwolę sobie więc wyznaczyć rozprawę ... między nami ... na Trzydziestego pierwszego maja roku następnego :D

Skoczek na B trzy :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Celestynowy Cytryniec niezalogowany
3 maja 2021r. o 18:38
Pijaki to piją kiedy chcą, kiedy nie chcą nie piją - czyż nie tak?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alabastrowy Grab niezalogowany
3 maja 2021r. o 18:40
Horus napisał(a):

popatrz ...tyle mam na niego ...


Nie chce mi się odnosić do twojego pozerstwa. Jakbyś nie znał swojego chamstwa?Na co jest mase dowodów na bolcu.Trzeba tylko wiedzieć czego się szuka.

I znów... wiesz jaki jest twój problem?Twoje wybujałe EGO cie obnaża i pogrąża.Dla mnie w podobnej sytuacji nie byłbyś żadnym problemem.

Na koniec, w sądzie, przy takiej prymitywnej pyskówce, jak u was, aby być pewnym wygranej trzeba być bez winy, a tobie do tego bardzo daleko. Wystarczy to wykazać sądowi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
3 maja 2021r. o 18:46
no proszę ...
czy teraz należy oczekiwać że któryś z was -obrońców tego ''kryształowego '' i ''łączącego ludzi'' :D napisze że oto falco pisze spod tyldy?...;D






Dopisane 03.05.2021r. o godz. 18:46:

~~Alabastrowy Grab napisał(a):
Horus napisał(a):

popatrz ...tyle mam na niego ...


Nie chce mi się odnosić do twojego pozerstwa. Jakbyś nie znał swojego chamstwa?Na co jest mase dowodów na bolcu.Trzeba tylko wiedzieć czego się szuka.

I znów... wiesz jaki jest twój problem?Twoje wybujałe EGO cie obnaża i pogrąża.Dla mnie w podobnej sytuacji nie byłbyś żadnym problemem.

Na koniec, w sądzie, przy takiej prymitywnej pyskówce, jak u was, aby być pewnym wygranej trzeba być bez winy, a tobie do tego bardzo daleko. Wystarczy to wykazać sądowi.


nie chce ci się czy po prostu nie potrafisz...
dawaj tu te ''liczne przykłady'' ...dawaj tą ''masę dowodów''

moje ''ego'' jest na wystarczającym poziomie i ja nie muszę się dowartościowywać ...
zapraszać wszystkich na piwo,prosić o telefony czy objawiać światu że oto ''synek idzie do mnie na zupkę'' ;D


dla ciebie nie byłbym w sądzie ''problemem''?
łoł ...a za kogo ty się tu masz?
czyżby ''ego'' ci napuchło?...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alabastrowy Grab niezalogowany
3 maja 2021r. o 18:52
Ty się cały czas tutaj dowartościowujesz. W zasadzie to mnie bawisz, kolejny raz twoje ego cie obnaża.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
3 maja 2021r. o 18:52
~~Mlecznoróżowy Złocień napisał(a):
M21W2 napisał(a):


Nie wiem czy Panna jest aż takim pijakiem jak pisze , wiem jedno , dwaj byli kumple chcą pokazać kto jest wilkiem - kto zającem .


Przecież On sam wiecznie pisze o chlaniu, to jak mam to widzieć, zresztą jak się go widzi na żywo, to strach się bać.
Nie do końca mam pewność, czy to byli kumple, a jeśli byli to jeden z nich wbił temu drugiemu nóż w plecy, zresztą nie tylko jemu, a wszystkim , którzy w jakiś sposób go otaczali. Czy na pewno tak powinno być ?? Naprawdę nikt tego nie widział ?? Czy wszyscy mają chodzić z uśmiechem, z tymi nożami w plecach ?



Tak na prawdę nie powinienem ich oceniać , Horus od lat pisze i co jakiś czas uzupełnia mój życiorys .
Pisze do mojego brata jakim to złym i tępym jestem człowiekiem .
Wiem na pewno że jest manipulantem i kłamcą , stąd bardziej sympatia moja jest skierowana do Panny .
Mojego wnuka widział przez nie więcej jak pięć minut i to jemu wystarczyło aby jego opluwać .
Dla mnie jest to bolesławiecki Kali .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza