Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wciąż dostajemy za mało szczepionek
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 maja 2021r. o 18:54
~~Celestynowy Cytryniec napisał(a): Pijaki to piją kiedy chcą, kiedy nie chcą nie piją - czyż nie tak?


Tak . Chlejemy nawet wirtualnie i wirtualnie gramy w szachy ... ale Lucjan rozwala moją roszadę ... Qurwa czy mam jaką pałę od bejzbola przy sobie ? :D

Przemo też czuje się dobrze ... gadałem z Mechanolem , a Parówa dalej nie dzwoni ...
może ma stresa ... nic nie wiem.

Bardziej martwi mnie Pan Kazimierz ... też nie dzwoni i nie pisze :(

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 maja 2021r. o 19:11
Ale Drodzy Panowie i Panie ... skoro już sobie tak fajnie gadamy , to powiedzcie co macie przeciwko dokonaniu Górskiego ?



Nie ma to jak sztuka tworzenia pozorów ... to nie do Ciebie Lucjanie :) Piwo jestem Ci krewny ... a niebieski laufer na szy szesnaście :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitna Kolkwicja niezalogowany
3 maja 2021r. o 19:18
DZISIAJ WAŁBRZYCH

https://youtu.be/HhhQm_HqtTE?t=3672
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowy Złocień niezalogowany
3 maja 2021r. o 19:25
M21W2 napisał(a):

Tak na prawdę nie powinienem ich oceniać , Horus od lat pisze i co jakiś czas uzupełnia mój życiorys .
Pisze do mojego brata jakim to złym i tępym jestem człowiekiem .
Wiem na pewno że jest manipulantem i kłamcą , stąd bardziej sympatia moja jest skierowana do Panny .
Mojego wnuka widział przez nie więcej jak pięć minut i to jemu wystarczyło aby jego opluwać .
Dla mnie jest to bolesławiecki Kali .


Ja mam całkiem odwrotnie, ten drugi jest w stanie zdeptać wszystkich i wszystko, w imię własnych urojeń, nie oszczędzi nawet własnej rodziny . Ale to prawda, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i będziemy mieli całkiem inne spojrzenia na obydwóch.
Ale chcę Cię ostrzec, że zanim się obrócisz i Tobie wbije nóż w plecy, bo to nieobliczalny człowiek.
Tylko dziwi mnie, gdzie jest opieka społeczna i policja , której jest dobrze znany, powinni go leczyć na oddziale zamkniętym, zanim zrobi komuś krzywdę . Jakiś czas był tu taki jeden i gdyby ktoś kompetentny na to zareagował, nie doszło by do takiej strasznej tragedii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
3 maja 2021r. o 19:38
i co ''mecenasy''?
co ty na ten post Lucusiu?
dzwonisz?...zapraszasz na piwko?

co ty na to ''mesjaszu'' z naukami Jezusa na ustach a z ''demonem'' w umyśle?


zaniemówiłeś?....;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 maja 2021r. o 19:57
Jest gdzieś w czasoprzestrzeni Mądrzejszy , albo Mądrzejsza ode mnie Parówa . Płeć jest bez znaczenia liczy się intelekt... grunt , żeby Istota ta była Mądrzejsza ode mnie

po ścianach Piramidy docieram do celu ... jeszcze nic nie wiem , ale się wciąż uczę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Błękitna Kolkwicja niezalogowany
3 maja 2021r. o 21:09
BRAWO WAŁBRZYCH !!!!

https://youtu.be/HhhQm_HqtTE?t=3672
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 maja 2021r. o 21:20
Apropo tych noż Dimasa Drogi Lucjanie ... Cieć na Trzy Dwa ... nazywaj gościa jak chcesz .... Horus , Parówa , Głupia Papuga , albo Janusz T.

Może być nawet Przyjacielu :D

Nie jestem w stanie zrobić kolejnej roszady Drogi Lucjanie ... chyba dostanę mata :D

Dobranoc :)

Miło się z Tobą gra :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.