Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Usługi, jakich brakuje w naszym mieście? Pomocy!

~~Białoszara Sośnica niezalogowany
29 kwietnia 2021r. o 15:02
brakuje trumien, respiratorów i tlenu

a szumowscy rudzielce bawią się na całe gacie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Oliwkowy Kasztanowiec niezalogowany
29 kwietnia 2021r. o 17:05
Brakuje jednego budynku na terenie byłego Bonitexsu czyli obozu koncentracyjnego w CONCORDI.(prywaciarz zbużył).
Myślę że możesz podciągnąć to pod temat swej pracy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielony Jarząb niezalogowany
29 kwietnia 2021r. o 17:26
Horus napisał(a): po co się zaczynacie kłócić?
ktoś chce by mu pomóc a wy zaczynacie ''jazdę'' ;)

ja się zgadzam z nim bo piekarz jest od pieczenia chleba a mechanik czy serwis motocykli piekarza nie zatrudnia...;)

ale to co piszesz o ''mechanikach '' to często prawda ...

dlatego mam jednego zaufanego i wszystkim go będe polecał ...aha ...jest jeszcze jeden którego też mogę polecić...

Bez przesady :) teraz w RW (Rzeczypospolitej Wolskiej) nawet cukiernik może być rzecznikiem PISdzielców, ekonomista ministrantem zdrowia, szef GIS informatykiem, wójt Pcimia złodziejem :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielony Jarząb niezalogowany
29 kwietnia 2021r. o 17:30
Podobno w Bolcu jest mało usług "w paszczu i w ruru", moze by tak zwiększyć te usługi? :) jedna forumowa "panienka" z dzieckiem może by te usługi otworzyła? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
29 kwietnia 2021r. o 17:45
~~Niebieskawozielony Jarząb napisał(a):
Horus napisał(a): po co się zaczynacie kłócić?
ktoś chce by mu pomóc a wy zaczynacie ''jazdę'' ;)

ja się zgadzam z nim bo piekarz jest od pieczenia chleba a mechanik czy serwis motocykli piekarza nie zatrudnia...;)

ale to co piszesz o ''mechanikach '' to często prawda ...

dlatego mam jednego zaufanego i wszystkim go będe polecał ...aha ...jest jeszcze jeden którego też mogę polecić...

Bez przesady :) teraz w RW (Rzeczypospolitej Wolskiej) nawet cukiernik może być rzecznikiem PISdzielców, ekonomista ministrantem zdrowia, szef GIS informatykiem, wójt Pcimia złodziejem :)


fakt ...
o tym nie pomyślałem ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złotordzawa Konwalia niezalogowany
29 kwietnia 2021r. o 18:41
Zwracając uwagę na styl pisania podejrzewam że kolo sam sobie odpisuje. Raz zalogowany a następny raz nie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielony Jarząb niezalogowany
29 kwietnia 2021r. o 23:06
~Złotordzawa Konwalia napisał(a): Zwracając uwagę na styl pisania podejrzewam że kolo sam sobie odpisuje. Raz zalogowany a następny raz nie...

PISnięta Konwalio z Ciebie detektyw jak z koziej (_!_) worek na ziemniaki :) mieszkam pod Olsztynem a z Bolca wyemigrowałem w 78 roku :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnolawendowa Malwa niezalogowany
29 kwietnia 2021r. o 23:25
Bagietek z Rulimpeksu i soków Och .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza