Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Duma Rzeczypospolitej 2021

~~Miedzianoczerwony Winnik niezalogowany
16 maja 2021r. o 20:33
m, to ja byłam Kosmosem! Wszechświatem całym! Albo coś tak, bo mi cały czas redachtory zmieniają i już nie wiem, kim jestem. Przez to robię się niebinarny :)

Ale małpa, jak na m przystało, cudna! On, ono, ona, one, ony, onu czy inna jakaś gender?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
16 maja 2021r. o 21:58
monkey see, monkey do, monkey will destroy you

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
17 maja 2021r. o 8:42
Duma Rzeczypospolitej -" Nowy ład "
Bądź pracowity i kreatywny zarabiaj więcej a my ci zabierzemy i damy tym którym się nie chce .

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PanZ niezalogowany
17 maja 2021r. o 14:39
Grillujemy m temat wielepy wiedzą lepiej miało być minimum 10 tys. kwoty wolnej jest 30 tys. To Wielep też krytykuje. Wielepy tak źle i tak niedobrze, dogodzić nie sposób. "Jeśli nie chcesz mojej zguby, róże Thun daj mi luby",:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielona Irezyna niezalogowany
17 maja 2021r. o 14:45
Wychodz na to że Dubka to tajny agent Jarosława.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
18 maja 2021r. o 9:35
Kwota wolna z założenia powinna promować ludzi pracujących i zniechęca ich do emigrowania.
Tu widać że ma ona stanowić trampolinę PiS u do następnej kadencji.Wyraziłem się jasno więc czego nie da się zrozumieć ?
Godna kwota wolna to mechanizm zapobiegający biedzie strukturalnej.Miejmy nadzieję że ten ruch wyzwoli rynek pracy z partyjnego interwencjonizmu.
PanZ -- nie zauważa znacznego wzrostu , podatków , cen i kursu € ? / tu wzrost oznacza dla obywatela spadek/

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PanZ niezalogowany
18 maja 2021r. o 14:06
A jeżeli ktoś nie kupuje słodzonych napojów to i jego taki "podatek" nie obowiązuje, Dlatego dla takiego kogoś to wzrost kwoty wolnej to około 400 zł miesięcznie. Inflacja tego zysku nie zje, nie ma takiej możliwości.
Po co wyszukiwać kwadratowe jaja jak się ma to o co cały czas się postulowało?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
18 maja 2021r. o 15:02
Podatek cukrowy jest tylko jednym z nowych ukrytych podatków.
Z większości nie da się wymiksować. Kwadratowe jaka ?
W najlepszym wypadku podatnik zyskuje 184 PLN. Nie można pomijać wzrostu składki zdrowotnej której nie można odpisać od podstawy.Ci zarabiający na poziomie 900€ miesięczne wyjdą na zero a zarabiający więcej stracą.
Specjalnie dla PanaZ -- nigdzie nie ma mowy o żadnych oszczędnościach sfery budżetowej . A więc skąd kasa ?
RACHUNEK MUSI SIĘ ZGADZAĆ . Komu zabrać aby komuś dać ?
Wydawało by się że zyski będą wyższe . Niestety rosnąca i nie podlegająca odpisowi składka zdrowotna je zje.
Podsumowując ruch w bardzo dobrym kierunku ale realizacja niezbyt.
Proszę obserwować rachunki za -prąd , gaz , wodę , ogrzewanie , paliwa .+ ceny żywności i usług + podatki lokalne .
RACHUNEK MUSI SIĘ ZGADZAĆ -- a tam na Wiejskiej nikt nie zamierza oszczędzać na sobie.
Przykład -- po co Polskim urzędnikom tak drogie limuzyny służbowe ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza