Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nasza Jerozolima.

18442
PIS-PO-PRL
26 maja 2021r. o 19:56
MissWiedzyUczuc napisał(a): Dlaczego Ci nie wierzę?

nie wiem
MissWiedzyUczuc napisał(a): Panie inteligentny?

tak, to ja
MissWiedzyUczuc napisał(a): Zwróciłam uwagę na twoje poczucie humoru

Kiedyś na Oiomie, dawno temu, podczas praktyk studenckich lekarz opowiedział nam dowcip
"Jak się nazywa niejadalna część warzywa?
Respirator"
I się uśmialiśmy
a obok
--------------------------------------------
:D

Idę grać w grę. Może ruskie będą na serwerze... a to dopiero są ludzie z poczuciem humoru :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15845
#MissWiedzyUczuc nieaktywny
26 maja 2021r. o 20:01
PIS-PO-PRL napisał(a):
MissWiedzyUczuc napisał(a): Zwróciłam uwagę na twoje poczucie humoru
Kiedyś na Oiomie, dawno temu, podczas praktyk studenckich lekarz opowiedział nam dowcip
"Jak się nazywa niejadalna część warzywa?
Respirator"
I się uśmialiśmy
a obok
--------------------------------------------
:D

Idę grać w grę. Może ruskie będą na serwerze... a to dopiero są ludzie z poczuciem humoru :D


Łojjjj ciężki dowcip z tym respiratorem :):):)

Gra?oj te męskie zabawy w herosów i bohaterów ;:):):)::;)::))


Dopisane 26.05.2021r. o godz. 20:01:

aaaaaaa GRA pasja? jedna z twoich "jerozolim"?naprawdę?tylko zabawa chyba co?:):)::):):)

kochaj, a będziesz kochany...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15845
#MissWiedzyUczuc nieaktywny
26 maja 2021r. o 21:05
Proszę ignorować chorego narcyza :):):):)

kochaj, a będziesz kochany...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Master niezalogowany
26 maja 2021r. o 21:14
Nie tylko ignorować , to trzeba leczyć , choć nie jestem przekonany co do drugiej opcji ,
Faryzeusza blagierstwo jest nieuleczalne ,
Narcyz -mitoman ;);)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
26 maja 2021r. o 21:41
Horus napisał(a): proszę ...proszę ...
jeszcze się tu rozpłacz obłudnico...

jak ja nie cierpię takich jak ty hipokrytek...

pierdyknij tu jakąś kolejną ''naukę '' Jezusa która niczym ''promień'' rozjaśnia tą mrocznę dolinę którą w istocie sama podążasz...;D

ja tymczasem poleję sobie czerwoniutkiego ,słodziutkiego winka którem sobie sprawił za sprawą Biedronki...a nie cudu...;D


Ja tam wolę piwko ... narcyzie .:D

Już nic nie mówię Droga Miss ... ale jęzor mnie swędzi , jak nie przymierzając dupa Horusa po stosunku z Setem .
Ostatnie muszę Ci powiedzieć Droga Miss . Nie istnieje coś takiego , jak zbawienie . Ideologia Mondrej Knigi oparta jest o wiarę w ludzką głupotę ... przeczytaj proszę " Imię róży " Umberto Eco , bo zakładam , że " Mistrza i Małgorzatę " czytałaś :)

Ja cham i prostak proszę mnie już więcej nie kasować :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15845
#MissWiedzyUczuc nieaktywny
26 maja 2021r. o 21:52
Pannazdzieckiem napisał(a):

Ja cham i prostak proszę mnie już więcej nie kasować :D


Proszę nie kasować Pannzdzieckiem w moim temacie :):);):) to bardzo interesująca osoba :):):)

kochaj, a będziesz kochany...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
26 maja 2021r. o 22:05
... zapomniałem postawić przecinek ... qurwa jego mać .. nowbady ist perfect , ale wracając do Jeruszaleim Droga Miss ... zmieniłem zdanie , Panny zmienne som :D

Jeszcze Ci tutaj trochę pośmiecem :



Wsłuchaj się w słowa i dźwięki Droga Miss :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15845
#MissWiedzyUczuc nieaktywny
26 maja 2021r. o 22:24
:"):):):))

kochaj, a będziesz kochany...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza