Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nasza Jerozolima.

~~Srebrzystoczarna Przylaszczka niezalogowany
26 maja 2021r. o 22:27
wazeliniarze w tym temacie łączcie się
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 maja 2021r. o 3:09
Parówa nie byłem na pogrzebie Rycha , bo musiał bym zabić tą sukę .
A nie chcę zabijać ... Jezus mi świadkiem


Dopisane 27.05.2021r. o godz. 03:09:

U nas meliniarzy delektujemy się takimi kawałkami :



Już nic nie mówię Droga Miss , traktuj mnie , jak milczącą halucynację :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Smagliczka niezalogowany
27 maja 2021r. o 7:44
Horus napisał(a):
tylko dlaczego nie słucha swojego kolejnego ''promienia''?
czy wam , jednemu i drugiemu tak trudno o mnie zapomnieć?

możacie mi zdradzić czy w snach też was nawiedzam? ...hahaha

Powiem tak. Od dawna Falco ci radzę, z całego serca radzę, byś w końcu pogadał z jakimś psychiatrą. Wiele za tym przemawia, że możesz mieć poważny problem. Wcześniej pisałem ci o twoich całkiem prawdopodobnych skłonnościach pedofilskich - tego z pewnością nie powinieneś lekceważyć, bo potem może być za późno.
Ale dochodzi tu jeszcze twoje przekonanie, że cały świat kręci się wokół ciebie, że wszyscy o tobie myślą... Nie, nie myślą, nie jesteś tego wart. Nie jesteś wart jakiegokolwiek zainteresowania. Ot człowiek z problemami, może nieco większymi niż reszta z nas, ale w sumie nic ciekawego. I wrzucasz w każdym temacie te swoje szczeniackie "ty powiedziałeś", "nie to ja pierwszy powiedziałem". Ostatni raz prowadziłem dyskusję na tym poziomie chyba w przedszkolu.
Zrozum że ludzie tu rozmawiają o poważnych sprawach, mało kogo interesują twoje dziecinne ataki. Większość z nas wyrosła z piaskownicy. Dorośnij!
Ale najpierw pogadaj ze specjalistą. On ci wskaże drogę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
27 maja 2021r. o 8:31
Większość wyrosła z piaskownicy, ale gdy Falco Was do niej zaprasza, to nie odmawiacie i z radością do niej wchodzicie.

Albo to taka zabawa w kotka i myszke, falą de rabit i inne.

Generalnie zabawnie się to czyta :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszara Szarotka niezalogowany
27 maja 2021r. o 8:44
PIS-PO-PRL napisał(a): Większość wyrosła z piaskownicy, ale gdy Falco Was do niej zaprasza, to nie odmawiacie i z radością do niej wchodzicie.

Albo to taka zabawa w kotka i myszke, falą de rabit i inne.

Generalnie zabawnie się to czyta :D


Taaaa? tylko że bolec byłby szcześliwszy bez tego oszołoma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszara Szarotka niezalogowany
27 maja 2021r. o 8:57
~~Brunatnoszara Szarotka napisał(a):
Ktoś napisał: PIS-PO-PRL napisał(a): Większość wyrosła z piaskownicy, ale gdy Falco Was do niej zaprasza, to nie odmawiacie i z radością do niej wchodzicie.

Albo to taka zabawa w kotka i myszke, falą de rabit i inne.

Generalnie zabawnie się to czyta :D


Taaaa? tylko że bolec byłby szcześliwszy bez tego oszołoma.


co pluje z tyldy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Smagliczka niezalogowany
27 maja 2021r. o 9:04
~~Bo wiem napisał(a): A w tym drugim nie widzisz problemu ? Przecież to on prowokuje w swym pijackim bełkocie i chamstwie, uważasz, że to jest ok ? A jak już ktoś tego nie wytrzymuje i odpłaca się tym samym to jest be . Nie było by akcji, to nie było by reakcji ! Ciekawe jaka by była Twoja reakcja na oczernianie i publicznie robienie z Ciebie jakiegoś ścierwa. W omamach pijackich jest zdolny do wszystkiego, a szczególnie do pisania kłamstw i bredni, które gdzieś pojawiają się w jego zniszczonym od chlania mózgu . Nie bronię Falca, bo święty nie jest , ale stwierdzam fakty i to mocno poparte codziennymi poczynaniami .

Temu drugiemu też nie raz i nie dwa pisałem co sadzę o jego wypowiedziach. Nie powinien się więc czuć pominięty ;-)

Piszesz tu troszkę w kontekście usprawiedliwiania jednego tym że są gorsi. To droga w złym kierunku. Zdecydowanie zdrowiej jest równać do tych "lepszych". To że ktoś tez jest świnią, nigdy nie może być usprawiedliwieniem dla mojego draństwa. Każdy sam odpowiada za swoje czyny i słowa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
27 maja 2021r. o 9:35
~~Brunatnoszara Szarotka napisał(a): co pluje z tyldy


Napisała tylda :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza