Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nasza Jerozolima.

~~falco pieniacz niezalogowany
27 maja 2021r. o 9:39
tylko że to fałszywy falco jątrzy niezalogowany panna się loguje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morski Ogórecznik niezalogowany
27 maja 2021r. o 9:40
PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoszara Szarotka napisał(a): co pluje z tyldy


Napisała tylda :D


zawsze pisze jako tylda:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Smagliczka niezalogowany
27 maja 2021r. o 9:41
I znów bijemy "falcopianę". Luuudzieeeeee!!!! Ogarnijcie się!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 maja 2021r. o 10:04
~~falco pieniacz napisał(a): tylko że to fałszywy falco jątrzy niezalogowany panna się loguje


Dokładnie . Nie mam nic do ukrycia ...

Droga Miss ... słyszałaś ?



Prawdziwa miłość jeszcze przed nami :)

Życzę Ci abyś doznała ... już nic nie mówię ... chyba bende mósiał zmienić stopkę na " milczącą halucynację Behemota "
Karoń już się przejadł :)
... ale zanim stopkę zmienię , to pan Janusz T . otrzyma Mawaszi Geri ... ciosy karate ćwiczyłem z bratem , którego nigdy nie miałem :D



:)

A tak nawiasem sądzisz Droga Miss , że również u Ciebie zostanę zgłoszony do moderacji ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Smagliczka niezalogowany
27 maja 2021r. o 10:14
Karonia to ty zostaw. Mądrego słowa nigdy zbyt wiele.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 maja 2021r. o 11:46
~~Bordowa Smagliczka napisał(a): Karonia to ty zostaw. Mądrego słowa nigdy zbyt wiele.

I zaś sie musze z Tobą zgodzić Kolego bez imienia ... zostawiam , bo prawda zawsze wypływa
:)

Ale wracając do Jeruszaleim i Szacownej założycielki Tematu , to jeszcze taką dygresję mam na myśli :)



Swiętej pamięci Andrzej Waligórski autor powyższego tekstu śpiewanego przez Kaczmarka być może miał na myśli , że pasje nie som takie złe :)

Dobra , jeśli kogo stać na szczerość ... niech mówi , ja lubię chlać , czytać , pisać i kochać i palić . Chamy i prostaki już tak mają :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wierzbolistny Db niezalogowany
27 maja 2021r. o 12:08
Pannazdzieckiem napisał(a): Chamy i prostaki już tak mają :D


Uznajesz to za swój atut?
Znasz to?
"Lubię siedzieć nisko (…) upadek nie jest wówczas tak niebezpieczny"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15845
#MissWiedzyUczuc nieaktywny
27 maja 2021r. o 14:07
Pannazdzieckiem napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bordowa Smagliczka napisał(a): Karonia to ty zostaw. Mądrego słowa nigdy zbyt wiele.

I zaś sie musze z Tobą zgodzić Kolego bez imienia ... zostawiam , bo prawda zawsze wypływa
:)

Ale wracając do Jeruszaleim i Szacownej założycielki Tematu , to jeszcze taką dygresję mam na myśli :)








Swiętej pamięci Andrzej Waligórski autor powyższego tekstu śpiewanego przez Kaczmarka być może miał na myśli , że pasje nie som takie złe :)

Dobra , jeśli kogo stać na szczerość ... niech mówi , ja lubię chlać , czytać , pisać i kochać i palić . Chamy i prostaki już tak mają :D


Szczęśliwe chamy i prostaki? :):):):)

Zagubiona dusza to stan, w którym osoba jest zdezorientowana co do tego, jak się czuje, co myśli i czego chce. To strata, w której smutek i niepokój nabierają niepokojącej siły.
https://pieknoumyslu.com/zagubiona-dusza-jej-glowne-objawy/?utm_source=mcfb&utm_medium=org&utm_campaign=repost&fbclid=IwAR3dQho7bWCBceblMURtypMEKecuxhzpPf7TVlyUd2SbTGUlrnbG3pYdDoM
Zagubiona dusza w ujęciu psychologicznym
Zagubiona dusza to stan, w którym osoba jest zdezorientowana co do tego, jak się czuje, co myśli i czego chce. To strata, w której smutek i niepokój nabierają niepokojącej siły.

Mimo tego, że zagubiona dusza to idea, która nie ma określonej kategorii w psychologii (nie jest to to nawet syndrom), to nadal jest to jedna z tych koncepcji, których wielu psychologów używa do pracy ze swoimi modelami.
Cztery podstawowe właściwości cechujące stan określany jako „zagubiona dusza” to:

Nastawienie defensywne. Ogólnie rzecz biorąc, ci ludzie mają głębokie obawy. To sprawia, że ​stawiają bariery, które uniemożliwiają im nawet ich zauważenie. Problem w tym, że oni też nie znają samych siebie, ponieważ wspomniane lęki przenikają wszystko.
Ograniczenie mentalności, zamiast otwartego umysłu. Zagubione dusze często mają niezachwiane wierzenia i idee. W rzeczywistości ich wartości i systemy wierzeń są częścią ich tarczy obronnej, dlatego też osoby takie odmawiają ich przewartościowania.
Popełnianie w kółko tych samych błędów. Tego typu osoby wielokrotnie znajdują się w tych samych niekorzystnych sytuacjach. Po części jest to czynnik, który sprawia, że mają opisane w pierwszym punkcie defensywne nastawienie.
Poczucie wyrwania ze swojego świata. Czują się tak, jakby byli obcymi we własnych domach. Nie biorą udziału w spotkaniach grupy przyjaciół ani nie rozwijają ogromnej pasji do swojej pracy lub hobby, któremu chcą poświęcać swój czas.

Warto się zapoznać z tym tekstem :):):):)






Dopisane 27.05.2021r. o godz. 13:55:

~~Bordowa Smagliczka napisał(a): I znów bijemy "falcopianę". Luuudzieeeeee!!!! Ogarnijcie się!!!


Bambiczek sam się o to uprasza:):):):):):):):);)Nie daje o sobie zapomnieć.To on jest tutejszym celebrytą? Tak się też zachowuje biedactwo.To jego samego wybór, być na językach:):):):)



Dopisane 27.05.2021r. o godz. 14:07:

~~Bordowa Smagliczka napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a):
tylko dlaczego nie słucha swojego kolejnego ''promienia''?
czy wam , jednemu i drugiemu tak trudno o mnie zapomnieć?

możacie mi zdradzić czy w snach też was nawiedzam? ...hahaha

Powiem tak. Od dawna Falco ci radzę, z całego serca radzę, byś w końcu pogadał z jakimś psychiatrą. Wiele za tym przemawia, że możesz mieć poważny problem. Wcześniej pisałem ci o twoich całkiem prawdopodobnych skłonnościach pedofilskich - tego z pewnością nie powinieneś lekceważyć, bo potem może być za późno.
Ale dochodzi tu jeszcze twoje przekonanie, że cały świat kręci się wokół ciebie, że wszyscy o tobie myślą... Nie, nie myślą, nie jesteś tego wart. Nie jesteś wart jakiegokolwiek zainteresowania. Ot człowiek z problemami, może nieco większymi niż reszta z nas, ale w sumie nic ciekawego. I wrzucasz w każdym temacie te swoje szczeniackie "ty powiedziałeś", "nie to ja pierwszy powiedziałem". Ostatni raz prowadziłem dyskusję na tym poziomie chyba w przedszkolu.
Zrozum że ludzie tu rozmawiają o poważnych sprawach, mało kogo interesują twoje dziecinne ataki. Większość z nas wyrosła z piaskownicy. Dorośnij!
Ale najpierw pogadaj ze specjalistą. On ci wskaże drogę.


Ojeju, jest aż tak źle?;):)::):):))hihihihi

kochaj, a będziesz kochany...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza