Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koniec z maseczkami na ulicach
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 maja 2021r. o 19:58
~~Pozłocista Jeżówka napisał(a): Trzeba wspierać Prezesa i jego Nową Strategię Społeczno-Ekonomiczną zwaną dzisiaj Nowym Ładem. Towarzysze z PiSu ! Nie możemy być gorsi od naszych poprzedników z PZPR. Wzorce mamy, ale trzeba je twórczo rozwinąć.
Partia Jarek, Partia Jarek, Partia Jarek!




Oglądnąłem i mam też do was towarzysze pytanie- nie rozumiem po co nasi wielcy przywódcy, bracia Kaczyńscy mówili, że walczyli z PZPR? Nie można było tylko nazwy na PiS zmienić? Może bylibyśmy dalej na drodze budowy socjalizmu, naszego upragnionego raju na Ziemi.


Gut , aber mein friend , ich chabe takie wrażenie , że Gierek był ostatnim rzeczywistym Przywódcą Narodu , bo o Morawieckim , albo Dudzie to nawet szczury pamiętać nie będą .... sobotni wieczór ... Kobieta , wino i śpiew ... ciekawym , czy mi stanie ... Odwagi Cywilnej , aby zmierzyć się z Systemem ?

Najbardziej spodobał mi się facet , co na rowerku po... pierdalał w maseczce :D

Idę po piwo , ja stary alkoholik i foliarz :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
8 maja 2021r. o 20:06
~~Białawoszary Kosmos napisał(a):
Skoro zamówili kolejne 1,8 mld szczepionek to chyba każdy już powinien się zorientować, o co chodzi.


efekt 500+
Unia widząc wielki sukces programu i wzrost liczby urodzeń zakłada, że wkrótce będzie nas w ojropie więcej niż chińczyków w chinach i indian w indiach :D

No i w końcu jest czym szczepionki na grypę zastąpić, bo tamte jakoś tak średnio się przyjęły

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
8 maja 2021r. o 20:08
fakt...

a ludzie są spragnieni ''szczepień''...;D :D

ludzie....hahahaha

czy może bezwolne roboty? odpowiednio ''zaprogramowene'' ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gołęba Żurawka niezalogowany
8 maja 2021r. o 20:17
Jestem w Rzeszów .DUBKA .hahaha .DEBIL.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
8 maja 2021r. o 20:22
~Gołęba Żurawka napisał(a): Jestem w Rzeszów .DUBKA .hahaha .DEBIL.


no to całkiem niezłą wizytówkę sobie wystawiłeś ...

szacun za samokrytykę ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółta Azalia niezalogowany
8 maja 2021r. o 20:33
PIS-PO-PRL napisał(a): Unia widząc wielki sukces programu i wzrost liczby urodzeń zakłada, że wkrótce będzie nas w ojropie więcej niż chińczyków w chinach i indian w indiach :D


Możesz napisać na jakiej podstwie wysnułeś ten pasjonujący wniosek???
Ruszaj dobrze łbem bo miałem piątkę z matematyki!!:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
8 maja 2021r. o 20:37
no sorry
ale nie mogę
Rząd nie ujawnił danych na podstawie których twierdzi że program 500+ przyczynił się do wzrostu dzietności.
No co ja zrobię, nic nie zrobię, ale wierzę im na słowo

a na piątkowego to Ty mi nie wyglądasz :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatny Rojnik niezalogowany
9 maja 2021r. o 9:23
WITAM WSZYSTKICH;proszę zapamiętać ten post;Do maseczek wrócimy na przełomie września;tj chwilowe ponieważ musi się odbyć spis bydła powszechnego,a żeby uśpić czujność bydła,to ten niby rząd,wprowadził uśpienie tego co i tak wróci.Ponieważ nadchodzi kataklizm o którym nie mówią w TV i nie powiedzą.Ale pewna grupa tam wysoko wie o wszystkim bunkry i tunel Gotharda mają przygotowany.A chodzi w tym wszystkim o to aby zaszczepić bydło i do piachu,żeby jak najmniej ludzi pozostało na ziemi kiedy nadejdzie kataklizm(nie mylić z końcem świata)bo w trakcie kataklizmu ci tam co to się w bunkrach ukryją nie życzą sobie odwiedzin bydła pospolitego.Zapraszam do wysłuchania tej fajnej piosenki lecz proszę zwrócić uwagę na słowa,słowa piosenki,słowa piosenki,mówią same za siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza