Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koniec z maseczkami na ulicach
~~Miedzianoczerwony Winnik 14 maja 2021r. o 22:00
~~Płowobrązowy Żagwin napisał(a):
~Złotawa Cieszynianka napisał(a): Ci co poleźli dać sobie wstrzyknąć ten preparat ,jak będą od tego umierać ,to żadnej pomocy medycznej im nie powinno się udzielać ,sami poleźli sami zdecydowali się aby być genetycznie modyfikowanymi szczurami doświadczalnym
Gdzie tacy idioci się rodzą?


Kto tu jest idiotą? Skoro eksperci rządowi proponują, żeby niezaszczepieni płacili za leczenie, jak zachorują na covid, to logicznym jest, że jak ktoś zachoruje za jakiś czas z powodu dobrowolnego zaszczepienia, to też powinien sam płacić za leczenie. W ten sposób każdy ponosiłby skutki własnych decyzji.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.