Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Polskie dzieci w roli królików... doświadczalnych

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 maja 2021r. o 0:49
~~Białawoszary Kosmos napisał(a):
~~Żółtobiały Przetacznik napisał(a): W 2021 roku do dziś ilość zgonów nastolatków w wieku 0-17 lat, na Covid-19, wyniosła łącznie: 6 osób (w tym tylko JEDEN nastolatek zmarł na sam Covid-19).
Źródło: Baza Analiz Systemowych i Wdrożeniowych
Grupa wiekowa: 0-17 lat w 2019 roku w Polsce wynosi: 6,9 mln
Źródło: GUS
Ilość nastolatków w wieku: 15-18 lat z pozytywnym testem w dniach 02-08.04.2021. w Polsce to: 2133 osoby.
Źródło: Ministerstwo Zdrowia
W CAŁEJ strukturze WSZYSTKICH zgonów na Covid-19, nastolatki w wieku: 10-19 lat w Polsce stanowią 0,03%.
Źródło: Mapa Potrzeb Zdrowotnych
Szanowni rządzący, czy naprawdę szczepienie naszych dzieci i młodzieży (czyli ponad 6,9 mln obywateli) jest konieczne? Wiele decyzji staram się rozumieć. Słucham wielu polityków. Nie zacietrzewiam się w swoich poglądach i nie pluję jadem. Szukam argumentów...


Te dane nie przemawiają do ludzi, za których myśli TV i media społecznościowe. Wiele tu "atramentu" wylano podając dane z oficjalnych baz na temat covid. Wynika z nich jasno, że rządowe decyzje są głupie i szkodliwe. Ale nie da rady przetłumaczyć. Ludzie oszaleli i słuchają tylko propagandy.
Możesz pisać, a zaraz się jakiś MW1122 odezwie, że on wierzy tylko Simonowi-Horbanowi.
Ale dzięki za kolejny mały wkład w zdroworozsądkowe podejście. Nie lekceważmy covid, ale nie dajmy się też ogłupiać i zastraszać.

P.S.

Coś MW2211 nie widać? Wszczepił się i nie może do kompa podejść?


Rozmawiałem dzisiaj z Lucjanem telefonicznie ... czuje się bardzo dobrze , mam nadzieję , że tak zostanie i fałszem okaże się moje przekonanie o depopulacji za pomocą szczepionek ... tylko ten czas ... pochowałem już tylu , że więcej nie chciał bym chować ... dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
11 maja 2021r. o 5:29
https://serwisy.gazetaprawna.pl/zdrowie/artykuly/8159041,iwermektyna-zakonczy-pandemia-covid-19.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+GazetaPrawna+%28GazetaPrawna.pl%29

1.8 mld szczepionek zamówionych
Na wszelki wypadek powinniśmy ograniczyć dostępność tego środka. Dla naszego dobra :D


PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
11 maja 2021r. o 5:56
siemanko...
spać nie możesz?

od smego ranatu ''jątrzysz''....;D

Ty....''defetysto''....;D

Ty ''piąta kolumno''?

albo i szósta...;D

bo zaraz wybije i zaś ''od nowa PolskaLudowa''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
11 maja 2021r. o 6:03
A bo lubie przy porannej kawie poczytać sobie, że ziemia jest płaska :D

Zaraz drugą walne i będę szukał zaczepki :D


PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
11 maja 2021r. o 6:18
no proszę ...
to masz tak jak ja ...:D

teraz jestem w połowie pierwszej ale drugą wypiję już poza tym gajdołkiem...;)
Tobie pozostawię ''pole'' do ...zaczepek...;D

bo to wiesz ...
nie mam kumpli którzy mi pożyczają na chlanie...;D
sam o to muszę się starać...

niemam kumpli kuternóg czy słoni więc skoro mam dwie ręce to je odpowiednio wykorzystuę nie licząć na ''drapane''...:D


aha...więc mówisz że ziemia jest płaska?...:D o cholera...


mój świat runął...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
11 maja 2021r. o 7:02
Też nie wiedziałem. Ale kilka osób tutaj twierdzi, że w to wierzę, a że nie mam powodów aby im nie wierzyć, to im wierzę.

No i być foliarzem w PISowskim kraju to nie wstyd. Obajtek produkuje folie i zobacz jak daleko zaszedł :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Smagliczka niezalogowany
11 maja 2021r. o 7:42
~~Żółtobiały Przetacznik napisał(a): W 2021 roku do dziś ilość zgonów nastolatków w wieku 0-17 lat, na Covid-19, wyniosła łącznie: 6 osób (w tym tylko JEDEN nastolatek zmarł na sam Covid-19).
Źródło: Baza Analiz Systemowych i Wdrożeniowych
Grupa wiekowa: 0-17 lat w 2019 roku w Polsce wynosi: 6,9 mln
Źródło: GUS
Ilość nastolatków w wieku: 15-18 lat z pozytywnym testem w dniach 02-08.04.2021. w Polsce to: 2133 osoby.
Źródło: Ministerstwo Zdrowia
W CAŁEJ strukturze WSZYSTKICH zgonów na Covid-19, nastolatki w wieku: 10-19 lat w Polsce stanowią 0,03%.
Źródło: Mapa Potrzeb Zdrowotnych
Szanowni rządzący, czy naprawdę szczepienie naszych dzieci i młodzieży (czyli ponad 6,9 mln obywateli) jest konieczne? Wiele decyzji staram się rozumieć. Słucham wielu polityków. Nie zacietrzewiam się w swoich poglądach i nie pluję jadem. Szukam argumentów...

Gdy nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysi Żeniszek niezalogowany
11 maja 2021r. o 8:39
PIS-PO-PRL napisał(a): A bo lubie przy porannej kawie poczytać sobie, że ziemia jest płaska :D

Zaraz drugą walne i będę szukał zaczepki :D



Jeden szukał zaczepki ;)
A teraz biedny przez rurkę kleik zajada;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.