Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Burmistrz Nowogrodźca poniesie konsekwencje?
~Szkarłatny Miłek niezalogowany
16 maja 2021r. o 21:17
Tak się płaci za głupotę i nadgorliwość.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudawobrązowy Rokitnik niezalogowany
16 maja 2021r. o 21:24
Naskoczycie mu na......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Terakotowy Czyściec niezalogowany
16 maja 2021r. o 21:47
To ja temu baranowi podskoczę i złoże wniosek o naruszenie moich praw obywatelskich i odszkodowanie.Srawiedliwości na pewno trzeba będzie szukać za granicą (bo w tym komunistyczno-...owskim kraju sprawiedliwości nie będzie) ale ja mam czas i namawiam innych do walki z tą ciemnotą niszczącą kraj.I jeszcze trzeba coś zrobić z czystą rasą bo przecież te ...y to wyglądają bez wyjątku jak jakieś mieszańcy popromienni o ich głupocie to nie chce mi się wspominać

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnokasztanowy Sadziec niezalogowany
16 maja 2021r. o 22:20
Bohatery z interneta:) :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Terakotowy Czyściec niezalogowany
16 maja 2021r. o 22:41
To ja temu baranowi podskoczę i złoże wniosek o naruszenie moich praw obywatelskich i odszkodowanie.Srawiedliwości na pewno trzeba będzie szukać za granicą (bo w tym komunistyczno-...owskim kraju sprawiedliwości nie będzie) ale ja mam czas i namawiam innych do walki z tą ciemnotą niszczącą kraj.I jeszcze trzeba coś zrobić z czystą rasą bo przecież te ...y to wyglądają bez wyjątku jak jakieś mieszańcy popromienni o ich głupocie to nie chce mi się wspominać

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Burgundowa Karagana niezalogowany
17 maja 2021r. o 0:34
Jedź do Tuska na pewno ci POmoże.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kazek niezalogowany
17 maja 2021r. o 5:30
Trudne czasy dla burmistrza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Loi niezalogowany
17 maja 2021r. o 7:23
Ale z ciebie mądry inaczej .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza