Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kopalnia Węgla Brunatnego Turów do natychmiastowego zamknięcia
~~Wiśniowy Wielosił niezalogowany
9 czerwca 2021r. o 5:34
~~Olo napisał(a): POdnieceni oddadzą się Czechom za darmo.hahaha


Juz pisałem, ale powtórzę, może cos dotrze do twojego zagipsowanego łba:
Czesi od 5 lat prosili rząd Polski o rozmowę, bo pojawił się u nich problem z zanikiem wód gruntowych. Rząd Kaczyńskiego olewał przez te lata czeskich posłańców ciepłym kocim moczem.
Więc Czesi się wkurzyli, stwierdzili że nie pozwola dłużej sobą pomiatac i zgłosili świetnie umotywowaną prawnie skargę. Teraz zażądali rekompensaty.
I to tyle, nie ma co dywagować, tylko słac posłańców z prośbami o wycofanie skargi i prośba o rozmowy. Ale czy oni na to pójdą ? No nie wiem, ja bym się mocno zastanawiał, czy takiemu łgarzowi jak Morawiecki można zaufać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Olo niezalogowany
9 czerwca 2021r. o 7:18
Ten problem z zanikiem wód gruntowych to nie Turów z to obił. Oni mają tam 5 swoich kopalni i żadnej nie zamykają ale teraz kiedy do nich należą również kopalnie po niemieckiej stronie to ta jedna Polska zabiera im wodę. Ty wierzysz w te kłamstwa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowobrązowy Milin niezalogowany
9 czerwca 2021r. o 7:42
~~Olo napisał(a): Ten problem z zanikiem wód gruntowych to nie Turów z to obił. to ta jedna Polska zabiera im wodę. Ty wierzysz w te kłamstwa?


Nie PISz na raz tylu zdań bo wychodzi misz-masz . ,, to nie Turów z to obił'' ,,Oni mają tam 5 swoich kopalni i żadnej nie zamykają ale teraz kiedy do nich należą również kopalnie po niemieckiej stronie''.
Czesi wykupili kopalnie po niemieckiej stronie ????
Daj se przygłupie siana z komentowaniem rzeczy , o których nie masz bladego pojęcia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Olo niezalogowany
9 czerwca 2021r. o 8:08
Kopalnie w Niemczech wschodnich należą do Czeskich koncernów. Czesi z tobą pomarańczowobrązowy tego nie uzgodnili? Nie informowali ciebie? Naprawdę? Och te knedliczki!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
9 czerwca 2021r. o 8:30
Ja Zawiszę byłem przeciwko Polsce .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
9 czerwca 2021r. o 8:43
~~Wiśniowy Wielosił napisał(a):

Juz pisałem, ale powtórzę, może cos dotrze do twojego zagipsowanego łba:
Czesi od 5 lat prosili rząd Polski o rozmowę, bo pojawił się u nich problem z zanikiem wód gruntowych. Rząd Kaczyńskiego olewał przez te lata czeskich posłańców ciepłym kocim moczem.
Więc Czesi się wkurzyli, stwierdzili że nie pozwola dłużej sobą pomiatac i zgłosili świetnie umotywowaną prawnie skargę. Teraz zażądali rekompensaty.
I to tyle, nie ma co dywagować, tylko słac posłańców z prośbami o wycofanie skargi i prośba o rozmowy. Ale czy oni na to pójdą ? No nie wiem, ja bym się mocno zastanawiał, czy takiemu łgarzowi jak Morawiecki można zaufać.


Nic dodać ,nic ująć.
Tak to jest gdy sie z góry traktuje partnera,my nawet ambasadora w Czechach od roku nie mamy.Teraz jeśli we Frydlandzie zdechnie kura to Czesi od nas zażądają odszkodowania - i będą mieć w 100% rację.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Olo niezalogowany
9 czerwca 2021r. o 8:54
Czesi zarządzają wszystkiego i będą mieli rację????
Dlaczego???
Jak należycie uszanować Czechów?
Złożyć hołd?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donald Tusk niezalogowany
9 czerwca 2021r. o 10:27
My ty ga dau gadu ,a szpkupczyg gnije .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.