Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Liceum Pijarskie zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Mieszkańcy mają dość: płacimy tutaj podatki, czujemy się jak intruzi, nie mamy gdzie parkować

22258
Horus 8 czerwca 2021r. o 19:23
już kiedyś o tym pisałem ...
zasady przeprowadzenia referendum tu nie przejdą bo poczytaj na jakich zasadach i kto jest uprawniony do ogłoszenia czy rozpisania referendum...

uważasz że kolesie Romana pójdą na to? przecież sami tkwią w tym układzie od lat ...
zresztą co to za różnica czy będzie tu ten czy inny ''roman'' ?

tu jest konieczna kompletna ''czystka'' a nie pozorowanie zmian...
powinno tu się skończyć z układami nauczycielsko -lekarskimi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Katarzyna 8 czerwca 2021r. o 19:54
~~Kasztanowatoczerwona Skimia napisał(a): Jaki spokój teraz... można sobie przejść chodnikiem spokojnie z wózkiem itp. Bolesławiec w końcu będzie dla ludzi a nie aut, to nie Wrocław i można wszędzie spacerkiem podejść, a zakupy bez problemowo można autem bez dodatkowych kosztów zrobić w marketach...... I nagle wszyscy przestają być eko oszołomami, Gretami itp. To jedyny plusik.... wszyscy bądźcie eko a ja sobie tutaj pocichutku posmrodze samochodzikiem,pojadę po chlebek 50 m dalej. Słupeczki może i nie są ozdobą ale lepsze słupeczki niż banda samochodów i 40 cm chodnika dla ludzi.

Dla ludzi? Może mieszka Pani poza płatną strefą parkowania ale ja mieszkam na ul. Łukasiewicza. Od 1 lipca nikt z rodziny ani znajomi nie będą chcieli nawet do mnie wpaść na kawę bo będą musieli płacić za parking a o dłuższym pobycie u mnie mogą pomarzyć bo będą musieli płacić jak za hotel, jeżeli zaparkuja pod blokiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowa Malwa 8 czerwca 2021r. o 22:22
~~rew napisał(a): Macie swojego cara to płacicie ....kto go wybrał????? mani wszystkich tyle lat i jakoś na zmiany nikt się nie pisał???? a teraz lament??? kazdego można odwołać, referendum róbcie ....


Jakie tam qurwa referendum , tu trzeba butelki z benzyną , albo chociaż paralizator elektroniki w parkomatach , żeby Dwuimienny nie połapał się ile kasy zgarnie .

Jedno wszelako jest pewne . Kaganiec nam na ryj zakładają z każdej strony .

Ale Stwórca nie rychliwy ...

Szacowni Rajcy Bolesławca , jesteście pewni swej decyzji ... pro publico bono ?

Dobranoc :)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pannazdzieckiem 8 czerwca 2021r. o 22:26
Qurde zaś zapomniałem się podpisać. Starość nie radość :D

Dobranoc :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zbigniew 9 czerwca 2021r. o 23:32
Wybraliście klakierów Romana to macie, a jak ładnie i kwieciście przemawiali przed wyborami samorządowymi na bolesławieckim rynku. Co oni nie zrobią dla mieszkańców. Zrobili to co im kazał Roman. Klaszczą mu jak na plenum PZPR.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Zapraszamy