Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ciężko pracują w Boże Ciało wieczorem, efekty ich pracy zobaczymy w piątek
~~Bolecnauta niezalogowany
3 czerwca 2021r. o 22:38
Wreszcie ktoś pomyślał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białobrązowa Laurowiśnia niezalogowany
3 czerwca 2021r. o 23:16
To chyba normalne. Wygoda dla pracujących i użytkowników dróg.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jvo niezalogowany
3 czerwca 2021r. o 23:16
Co nie zmienia faktu, ze stan dróg w mieście jest bardzo zły. Po kilku latach nieobecnośći w naszym mieście i po paru rundach po ulicach w ostatni weekend, jestem negatywnie zaskoczony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pan P niezalogowany
4 czerwca 2021r. o 0:13
~~Jvo napisał(a): Co nie zmienia faktu, ze stan dróg w mieście jest bardzo zły. Po kilku latach nieobecnośći w naszym mieście i po paru rundach po ulicach w ostatni weekend, jestem negatywnie zaskoczony.

Narzekasz na stan dróg w naszym mieście??
Przejedź się do stolicy naszego województwa, tam to dopiero są drogi. ..
Jak na Polskę to i tak się cieszę że d rogi są przejezdne, w wielu krajach Europy byłem i uwierz że w Polsce są super drogi

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaga niezalogowany
4 czerwca 2021r. o 6:58
Ja rozumiem służby ale Boże Ciało a szlifierki i młoty udarowe pracują po mieszkaniach ,patrzę na wsi wylewają beton ...coś tu jest nie tak to nie jest święto księdza ale chyba przydał by się jakiś szacunek do wielowiekowej tradycji tak myślę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnata niezalogowany
4 czerwca 2021r. o 7:17
Teraz sa inne zwyczaje. I dobrze dosc ciemnogrodu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowa Kalmia niezalogowany
4 czerwca 2021r. o 8:41
~~Pan P napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jvo napisał(a): Co nie zmienia faktu, ze stan dróg w mieście jest bardzo zły. Po kilku latach nieobecnośći w naszym mieście i po paru rundach po ulicach w ostatni weekend, jestem negatywnie zaskoczony.

Narzekasz na stan dróg w naszym mieście??
Przejedź się do stolicy naszego województwa, tam to dopiero są drogi. ..
Jak na Polskę to i tak się cieszę że d rogi są przejezdne, w wielu krajach Europy byłem i uwierz że w Polsce są super drogi


Nie mam pojęcia jakie są drogi we Wrocławiu i nie obchodzi mnie to na tą chwile. Przeraża mnie natomiast fakt, że obecny stan nawierzchni jest zadawalający dla użytkowników ruchu i oceniają go jako dobry.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobury Bodziszek niezalogowany
4 czerwca 2021r. o 9:37
Co tam drogi. Co tam wszystko. Najważniejsze jest łupić naród ile się da.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza