Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Mrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dawid Sarbak o Strefie Płatnego Parkowania
~~Indygowa Lewizja 9 czerwca 2021r. o 7:03
~~Mam mi napisał(a): ***** *** zapłacę stać mnie


Jak poznać deb.ila.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ela 9 czerwca 2021r. o 7:21
Odwołać Prezydenta i towarzystwo wzajemnej adoracji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowy Heliotrop 9 czerwca 2021r. o 7:44
W wielu polskich miastach, nawet w Jeleniej czy we Wrocławiu parkowanie jest płatne ale i tak nie ma gdzie parkować bo wszystko jest pozastawiane, to samo będzie w Bolesławcu więc nie marudźcie. Zaczniecie więcej chodzić, wyjdzie wam to na zdrowie, miasto jest strasznie zatłoczone przez samochody.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudna Margerytka 9 czerwca 2021r. o 8:08
~~Kasztanowy Heliotrop napisał(a): W wielu polskich miastach, nawet w Jeleniej czy we Wrocławiu parkowanie jest płatne ale i tak nie ma gdzie parkować bo wszystko jest pozastawiane, to samo będzie w Bolesławcu więc nie marudźcie. Zaczniecie więcej chodzić, wyjdzie wam to na zdrowie, miasto jest strasznie zatłoczone przez samochody.

Porownujesz wroclaw do Boleslawca? Brawo. Porównaj obszary spp w Jeleniej i Bolesławcu to zobaczysz gdzie patologia jest. Spp sama w sobie nie jest zła ale nie prawie całe miasto 38 tyś. Chaos widzę chaos
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mieszkaniec 9 czerwca 2021r. o 8:22
Prawda jest taka że miasto umiera, najwyższy podatek od nieruchomości dla firm jest wskaźnikiem rentowności miasta, wszystko sprzedane, a koszty są dalej więc przychód trzeba zrobić kolejnym podatkiem za parkowanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowy Heliotrop 9 czerwca 2021r. o 9:12
Sam sobie odpowiedziałeś. Wrocław jest ogromny, fakt, Bolesławiec jest mniejszy, ludności mniej a samochodów więcej niż mieszkańców zdaje się odnosić takie wrażenie. W Bolesławcu ludzie nie są nauczeni chodzić, pchają się wszędzie samochodem, zastawiają co się da zmniejszając jednocześnie bezpieczeństwo. Nóżki i do miasta albo płacimy, lubię to.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczekoladowy Oczar 9 czerwca 2021r. o 13:25
A może poprostu mieszkańcy miasta powinni się przesiąść np. do komunikacji miejskiej. Osoby spoza miasta muszą dojechać do pracy, skepu, czy urzędu, a czym jak nie samochodem? Większość komunikacji poza miasto została ograniczona lub zlikwidowana. To w mieście na jedną rodzinę przypada po 2 lub więcej samochodów i tak właśnie tworzy się brak miejsc do parkowania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoczerwona Mięta 9 czerwca 2021r. o 13:34
Taaa, najpierw zlikwidował ratuszowy komunikację podmiejską, a teraz ludzie spoza Bc musE dojeżdżać autami i płacić. Gdzie są radni z gmin i powiatu z komitetu ratuszowego? Czemu nie bronią swoich mieszkańców?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.