Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~Rudozłota Budleja niezalogowany
6 listopada 2022r. o 17:24
~~Wyborca peło napisał(a): A ty znasz inne obraźliwe inwektywy? Czy twój arsenał już się wypróżnił?

Znam. Popychadło, długopis, cio ta, maliniak, piz d e cz ka. Mogę tak bez końca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawa Hakonechloa niezalogowany
6 listopada 2022r. o 17:54
~~Malinowy napisał(a):
Ktoś napisał: Jurko61 napisał(a): O co chodziło w wypowiedzi wczorajszej Tuskowi w Sandomierzu używając przekazu do publiki ,
… oczywiście będą bolesne cięcia …???
czy czasem to nie powrót do ……
wiek emerytalny 67 ??
I wszystkie socjalne dodatki „Zurück“


To ty folkzdojczu liczysz na emeryturę z Polski ,najpierw spłać zaległe alimenty .

a ja słyszałem to nieprawda z tymi alimentami
Jurko nigdy ciebie nie wy.. dymał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy niezalogowany
6 listopada 2022r. o 18:12
~~Szarawa Hakonechloa napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Malinowy napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Jurko61 napisał(a): O co chodziło w wypowiedzi wczorajszej Tuskowi w Sandomierzu używając przekazu do publiki ,
… oczywiście będą bolesne cięcia …???
czy czasem to nie powrót do ……
wiek emerytalny 67 ??
I wszystkie socjalne dodatki „Zurück“


To ty folkzdojczu liczysz na emeryturę z Polski ,najpierw spłać zaległe alimenty .
a ja słyszałem to nieprawda z tymi alimentami
Jurko nigdy ciebie nie wy.. dymał


Bo to ty mu dawałeś dupy i brałeś do mordy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
6 listopada 2022r. o 18:17
Proszę państwa moja żona obserwując półki sklepowe zauważyła, że mamy jednocześnie inflację i deflację. Inflacja dotyczy cen produktów, deflacja dotyczy wag produktów. Ceny rosną, a wagi produktów maleją.
Może jest drożej ale za to lżej! Ten Tusk nas wykończy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kruczoczarna Lnica niezalogowany
6 listopada 2022r. o 18:22
~~Malinowy napisał(a):
Ktoś napisał: Jurko61 napisał(a): O co chodziło w wypowiedzi wczorajszej Tuskowi w Sandomierzu używając przekazu do publiki ,
… oczywiście będą bolesne cięcia …???
czy czasem to nie powrót do ……
wiek emerytalny 67 ??
I wszystkie socjalne dodatki „Zurück“


To ty folkzdojczu liczysz na emeryturę z Polski ,najpierw spłać zaległe alimenty .



Spytaj swojej żony , wszystko jej spłaciłem , już nie mam zaległości , pięknie podziękowała .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hucpa niezalogowany
6 listopada 2022r. o 18:27
macierewicz i czarnek dawno powinni już siedzieć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
6 listopada 2022r. o 18:30
''Niedawno 30 sędziów SN przekazało I prezes oświadczenie, w którym napisali że nie będą orzekać wspólnie z osobami powołanymi do tego sądu w procedurze z udziałem obecnej Krajowej Rady Sądownictwa. Jednym z sygnatariuszy dokumenty jest Józef Iwulski, oficer WSW szkolony przez komunistyczny kontrwywiad, który orzekał w stanie wojennym w sądach wojskowych i skazywał działaczy opozycyjnych.''

dzisiaj wychodzi mkkwacz i mówi że to on-i partia-- są spadkobiercami ''S''
no to niezły ''spadek'' odziedziczyli bo to dzisiaj ''s'' przypisuje się to że ma łapy ubabrane po łokcie w rozkradaniu Polski...
no i że wiernie kontynuują to czego tamci nie skończyli...;D

nastały takie nawet czasy że Matołuszowi się odmieniło i to teraz on na strajkujących związkowców nasyła ZOMO...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy niezalogowany
6 listopada 2022r. o 18:34
~~Kruczoczarna Lnica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Malinowy napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Jurko61 napisał(a): O co chodziło w wypowiedzi wczorajszej Tuskowi w Sandomierzu używając przekazu do publiki ,
… oczywiście będą bolesne cięcia …???
czy czasem to nie powrót do ……
wiek emerytalny 67 ??
I wszystkie socjalne dodatki „Zurück“


To ty folkzdojczu liczysz na emeryturę z Polski ,najpierw spłać zaległe alimenty .


Spytaj swojej żony , wszystko jej spłaciłem , już nie mam zaległości , pięknie podziękowała .


To raczej ty cwelu spytaj swojej żony bo ja jestem kawalerem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza