Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~Horus niezalogowany
6 listopada 2022r. o 18:36
~~Malinowy napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kruczoczarna Lnica napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Malinowy napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: Jurko61 napisał(a): O co chodziło w wypowiedzi wczorajszej Tuskowi w Sandomierzu używając przekazu do publiki ,
… oczywiście będą bolesne cięcia …???
czy czasem to nie powrót do ……
wiek emerytalny 67 ??
I wszystkie socjalne dodatki „Zurück“


To ty folkzdojczu liczysz na emeryturę z Polski ,najpierw spłać zaległe alimenty .


Spytaj swojej żony , wszystko jej spłaciłem , już nie mam zaległości , pięknie podziękowała .


To raczej ty cwelu spytaj swojej żony bo ja jestem kawalerem.



....łżesz , własnej żony się wypierasz ? ... : D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy niezalogowany
6 listopada 2022r. o 18:41
~~Horus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Malinowy napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kruczoczarna Lnica napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Malinowy napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: Jurko61 napisał(a): O co chodziło w wypowiedzi wczorajszej Tuskowi w Sandomierzu używając przekazu do publiki ,
… oczywiście będą bolesne cięcia …???
czy czasem to nie powrót do ……
wiek emerytalny 67 ??
I wszystkie socjalne dodatki „Zurück“


To ty folkzdojczu liczysz na emeryturę z Polski ,najpierw spłać zaległe alimenty .


Spytaj swojej żony , wszystko jej spłaciłem , już nie mam zaległości , pięknie podziękowała .


To raczej ty cwelu spytaj swojej żony bo ja jestem kawalerem.


....łżesz , własnej żony się wypierasz ? ... : D


Nie cwelu twojej ropuchy ,która ciągnie druta za bełta .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawa Hakonechloa niezalogowany
6 listopada 2022r. o 18:46
~~Malinowy napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Horus napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Malinowy napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kruczoczarna Lnica napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Malinowy napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: Jurko61 napisał(a): O co chodziło w wypowiedzi wczorajszej Tuskowi w Sandomierzu używając przekazu do publiki ,
… oczywiście będą bolesne cięcia …???
czy czasem to nie powrót do ……
wiek emerytalny 67 ??
I wszystkie socjalne dodatki „Zurück“


To ty folkzdojczu liczysz na emeryturę z Polski ,najpierw spłać zaległe alimenty .


Spytaj swojej żony , wszystko jej spłaciłem , już nie mam zaległości , pięknie podziękowała .


To raczej ty cwelu spytaj swojej żony bo ja jestem kawalerem.


....łżesz , własnej żony się wypierasz ? ... : D


Nie cwelu twojej ropuchy ,która ciągnie druta za bełta .


To jakiś ćpun Malinowy się rozpisał i obrażać
próbuje kopa w yaya mu zasadzić trzeba
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~niewolnik pisobolszewickiego socjalizmu niezalogowany
6 listopada 2022r. o 18:59
dudu, ziobro, morawiecki i cały pis działają przeciwko Polskiej racji stanu.
Polska nie otrzymała pieniędzy z UE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kosidlo niezalogowany
6 listopada 2022r. o 20:48
~~niewolnik pisobolszewickiego socjalizmu napisał(a): dudu, ziobro, morawiecki i cały pis działają przeciwko Polskiej racji stanu.
Polska nie otrzymała pieniędzy z UE

A co to jest Polska racja stanu i na czym polega
co to za kasę maja dostać Polaki żebraki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mało wiem niezalogowany
6 listopada 2022r. o 21:24
Cześć.
My tu gadu gadu a zbliża się 11 listopada....
Jak tam Czaskowski ? Zajął już stanowisko co do wyrażenia zgody na marsz ?
Flagi w jakich kolorach preferuje Rząd, jakie Czaskowski a jakie środowiska lewicowe ?
Czy ma sens walczyć o tożsamość narodową w obliczu widma tworzenia federacji UE ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Omieg niezalogowany
6 listopada 2022r. o 21:47
j 23 dla was liczy się zadyma
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~To ja sem niezalogowany
6 listopada 2022r. o 21:53
Pisiorów spłodzili pogrobowcy komuny. Wtedy kradli robole na dole a dzisiaj elity.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.